trečiadienis, sausio 27 d.
Raukšlių psichologija. Ką gali papasakoti raukšlelės?
Alfa.lt

Raukšlės atsiranda ne tik kaip senėjimo požymiai. Jos perduoda informaciją apie mūsų vidaus organų būklę ir psichinę būseną. Todėl labai svarbu mokėti ją suprasti.

Veido raukšlių žemėlapis

1 .Proto raukšlės

Kaktos raukšlės byloja apie tai, kad žmogus yra apdairus, linkęs į apmąstymus ir kad jo protui tenka per didelis krūvis.

Dar kaktos raukšlės gali liūdyti dažną galvos skausmą, neteisingą smegenų kraujo cirkuliaciją.

2. Išminties raukšlės

Išminties raukšlės taip pat atsiranda kaktoje. Jos laikomos patirties ir proto požymiu. Jos susijusios su žmogaus pečiais. Kai pečius skauda, jie per daug nuleisti ir pavargę, tai reiškia, kad žmogui sunku nešti savo gyvenimo negandų naštą.

3.N uostabos raukšlės

Tai negilios lygiagrečios raukšlelės kaktos šonuose. Kad išvengtume jų atsiradimo, reikia ramiau reaguoti į gyvenimo įvykius ir situacijas.

4. Užsispyrimo raukšlės

Šios raukšlės siejasi su kaklo sritimi. Užsispyrimo raukšlės atsiranda dėl nenoro pažvelgti į problemas filosofiškai, objektyviai, išmintingai. Yra prasmės išmokti įsiklausyti į protingus aplinkinių patarimus ir pripažinti savo neteisumą. Sunkiai išsprendžiamos problemos išprovokuoja sprando ar kaklo skausmus.

5. Vienatvės raukšlės

Tokios raukšlės byloja apie skydliaukės problemas. Kaip atsiranda vienatvės raukšlės? Žmogus jaučia, kad likimas jam negailestingas, gyvenimas sunkus, nėra moralinio palaikymo, slegia vienatvė.

6. Pedantiškumo raukšlės

Šis charakterio bruožas siejasi su vadinamąja „žąsies kojelių“ zona. Tokios raukšlės gali atskleisti, kad žmogus pernelyg dėmesingas smulkmenoms, viską ima per giliai į širdį. Fizine prasme pedantiškumo raukšlės būna susijusios su rankų pirštų tirpimu ir „adatėlių badymo“ pojūčiais.

7. Prisirišimo prie praeities raukšlės

Tokios raukšlės byloja apie lėtinę skrandžio ir žarnyno trakto ligą. Jos pasireiškia tuo, kad žmogus ima bijoti naujovių, „užsidaro“ nuo visko, kas jam nežinoma, šiuolaikiška ir progresyvu.

8. Gyvybinės jėgos raukšlė

Tai sunku pavadinti raukšle. Veikiau vertėtų laikyti įdubimu. Jame atsispindi daugybės organų ir kūno dalių veikla. Pavyzdžiui, virškinimo organų, blauzdų, klubų, savotiškos kūno atramos ir pagrindinių judėjimo mechanizmų, tiek fizine, tiek ir mąstymo prasme.

Aiškiai išreikštas įdubimas byloja apie gerą gyvenimo tonusą, sugebėjimą regeneruotis. Pagilinta ir ilga vagelė prognozuoja, kad žmogus veikiausiai gyvens ilgą gyvenimą.

9 .Drovumo raukšlės

Tokios raukšlelės byloja apie skrandžio arba dvylikapirštės žarnos negalavimus. Jeigu jos pastebimos aplink visas lūpas, tai reiškia, kad žmogus jaučia silpnumą ir apatinių galūnių skausmus arba žarnyno sutrikimus. Paprastai drovumo raukšlės anksti atsiranda nedrąsiems, savimi nepasitikintiems asmenims, kurie išgyvena baimę ir jaučia stiprų globos, saugumo poreikį.

10. Pesimizmo raukšlės

Ši sritis siejasi su inkstais. Prie nefiziologinių inkstų ligų priežasčių galima priskirti griežtą kritiką, nusivylimo jausmą, nesėkmių išgyvenimus, taip pat antinksčių funkcijų sutrikimus – prislėgtą nuotaiką, abejingumą savo asmeniui, nerimą. Šios raukšlės taip pat gali būti susijusios su skrandžio, dvylikapirštės žarnos ir tulžies pūslės ligomis.

11 .Nusivylimo raukšlės

Šios raukšlės ant odos nurodo inkstų, tulžies pūslės funkcijos, žarnyno arba širdies sutrikimus. Mentaline prasme šios raukšlės atskleidžia, kad žmogui trūksta gyvenimo džiaugsmo ir pozityvių emocijų.

12. Nepasitikėjimo savimi raukšlės

Šios raukšlės atsiranda kaip žarnyno opų pasekmės. Mentaline prasme jos atspindi žmogaus nesugebėjimą pašalinti iš savo gyvenimo visa, kas nereikalinga, atgyvenę, įsitikinimą, kad jis yra nepajėgus, nesugebantis.

13. Abejingumo raukšlės

Šios raukšlės byloja apie kvėpavimo sistemos problemas, depresines nuotaikas, liūdesį, pavargimą nuo gyvenimo. Taip pat jos gali būti susijusios su blužnimi, įkyriomis mintimis, idėjomis arba kepenimis, pykčiu, nesivaldymu, dažna nuotaikų kaita, Kelių problemomis( užsispyrimu, pasipūtimu), blauzdomis (idealų praradimu, nusivylimu), pėdomis (orientyrų praradimu, atitrūkimu nuo realybės).

14 .Baimės raukšlės

Tokios raukšlės atsiranda kaip žarnyno problemų ir hemoroidinių mazgų susiformavimo palydovai. Jos atspindi baimę nesuspėti laiku, apmaudą dėl praeities, seną pyktį, praradimo baimę. Ši zona susijusi su pėdomis, kurių skausmingi pojūčiai atsiranda dėl ateities baimės. O pasenusių nuostatų ir požiūrių laikymasis gali sukelti šlapimo pūslės ligas.

Šaltinis: „Econet“.
2020 12 14 06:34
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt