šeštadienis, liepos 11 d.
Receptas nuodėmingiems pusryčiams
tiesa.com

Pernokinote bananus? Nesikrimskite – džiaukitės!

Kad ir pratūnoję savaitėlę virtuvėje, šlakuoti ir įtartinai alkoholiu kvepiantys, jie ne tik vis dar yra valgomi, bet tiesiog idealiai tinka vienam iš dekadentiškiausių blynų receptų.

BLYNAI SU „NUTELLA“ IR BANANAIS

Reikės (4 porcijoms): 1 puodelio (cup) bet kokio mišinio blynams kepti, 1/2 puodelio pieno, 1 kiaušinio, 1 banano (pernokusio ir sutrinto), žemės riešutų sviesto (pagal skonį), „Nutella“ kremo (pagal skonį), šokolado gabalėlių (pagal skonį), skaldytų lazdyno riešutų (pagal skonį), bananų griežinėlių (nebūtina).

Į keptuvę šliūkštelkite labai nedaug aliejaus ir užkaiskite ant vidutinės ugnies. Kol laukiate, dideliame dubenyje sumaišykite miltus blynams, pieną, kiaušinį ir trintą bananą. Darbuokites šaukštu ar mentele tol, kol masė taps vientisa.

Pilkite arba šaukštu kabinkite ir dėkite tešlą į įkaitusią keptuvę – vienam blynui jos reikės maždaug 1/4 puodelio. Kol kepama tešla dar nesustingo, kabinkite šaukšteliu žemės riešutų sviestą ir „Nutella“, dėkite ant kiekvieno blyno gabalais, pabarstykite viską šokolado gabalėliais ir riešutais, o galiausiai užtepkite viršų šaukštu tešlos – kad visas šis nuostabus įdaras nepridegtų.

Luktelėkite, kol blynai ims „burbuliuoti“ (maždaug 2–3 minutes), tada juos apverskite. Praėjus ar minutei ir antroji blyno puse gardžiai apskrus. Tokį jau galėsite dėti į lėkštę.

Patiekdami blynus galite juos dar apibarstyti šokolado gabalėliais, riešutais, uždėti bananų ir pašlakstyti „Nutella“. Skanaus!

Naudinga žinoti

Šie blynai, tarp kitko, yra tobulas maistas sunkų rytą po smagaus vakarėlio. Mat bananuose ir riešutų svieste apstu kalio, padedančio įveikti skysčių deficitą, o lazdyno riešutai turtingi junginių, apsaugančių neuronus – taigi ir gaivinančių smegenų ląsteles, kurias greičiausiai nudaigojote audringai švęsdami. Galiausiai visas tas cukrus, kurio šis patiekalas tikrai nestokoja, padeda įveikti galvą plėšiantį skausmą.

2017 08 20 07:25
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt