šeštadienis, balandžio 10 d.
Reikšmingiausios balandžio mėnesio dienos pagal dangaus kūnų konsteliaciją
Alfa.lt

Balandį 4 Zodiako ženklams teks grąžinti karmines skolas. Sužinokite, koks dangaus kūnų poveikis ir kada jums bus stipriausias pagal Zodiako ženklą.

Balandžio 2 d.

Tai bus palanki diena. Saulės ir Mėnulio sąveika savaime yra gerai. Ji suteikia gyvybingumo, optimizmo ir gerovės. Bus lengva susipažinti su naujais dalykais. Ypatingų įvykių tikėtis nereikėtų. Šią dieną bus pareikalauta grąžinti karmines skolas. Tai visų pirma taikoma tiems, kurie gimė po šiais ženklais: Šaulys, Avinas, Liūtas ir Vėžys. Kadangi planetos bus ugnies elemento ženkluose, skolas grąžinti reikia aktyviai. Neužtenka paprasčiausiai ką nors pasyviai duoti, ko nors atsisakyti. Kad pagerintumėte karmą, turite ką nors padaryti.

Balandžio 4-10 d.

Balandžio 4 dieną prasideda ilgasis Saturno aspektas. Tai tinkamas laikas susikurti sau teigiamą karmą! Visi geri dalykai, kuriuos padarysite šiuo metu, ilgainiui pritrauks sėkmės ne tik praktinėje, bet ir dvasinėje plotmėje. Nuo šių dienų prasidės lėtas, ilgas, bet tikras kelias į dvasinį augimą. Atsiras vidinė branda, leidžianti prisiimti atsakomybę svarbiais klausimais. Aspektas paveiks Ožiaragį, Vandenį ir Dvynius.

Šių ženklų atstovai gaus naujų ilgalaikių uždavinių, kuriuos spręsdami dvasiškai augs. Jų karminė užduotis yra aktyviai kurti naujas sistemas ir hierarchiškai organizuoti savo gyvenimą. Kasdieniame lygmenyje tai gali reikšti, kad jie sutiks pagyvenusį asmenį ar pareigūną, kuris atliks svarbų vaidmenį jų gyvenime, struktūrizuoto verslo kūrimą, mokslo ar valdžios pradžios kelią, paslaugą.

Balandžio 10 dieną bus dar vienas karminis aspektas: Merkurijaus įtaka. Tai naudingas aspektas tiems, kurie nori neskausmingai sumokėti savo karmines skolas. Avinas, Dvyniai, Mergelė ir Šaulys šią dieną turėtų išsiskirti su varginančiais žmonėmis, paduoti dokumentus, dalytis informacija. Negalima laikyti žinių savyje, turite jomis pasidalinti. Jums gali tekti kur nors nuvykti ar pasikalbėti su kuo nors dėl kitų interesų. Kažkam gali prireikti pagalbos.

Balandžio 16 d.

Balandžio 16 d. Mėnulis skirs karminę pamoką Dvyniams ir Vėžiui. Bus atidarytas laisvas kelias norintiems judėti pirmyn. Apskritai visos kelionės, vizitai ir susitikimai bus sėkmingi. Šių ženklų atstovai taip pat gali gauti ką nors malonaus ir greičiausiai neapčiuopiamo (prenumeratą, bilietą į spektaklį, kompiuterinę programą). Žmonės, kuriuos jie sutiks, ateityje vaidins svarbų vaidmenį jų gyvenime.

Visa tai bus tam, kad ženklų atstovai emociškai suvoktų šį tą naujo, išplėstų savo emocijų diapazoną, įgytų naujos intuityvios patirties ir įsisavintų naujus prisitaikymo mechanizmus.

Balandžio 29 d.

Balandžio 29 dieną bus Merkurijaus jungtis su Lilita. Tai bjauriausia mėnesio diena. Ji bus užpildyta lipnia, šlykščia informacija ir nemaloniais žodžiais, kurie įsigers į smegenis ir bus juos sunku iškrapštyti. Gandai ir apkalbos taps tikra problema.

Šis aspektas paveiks Jautį, Dvynius ir Mergelę. Jie gali tapti visų aukščiau išvardytų dalykų aukomis ir patys pradėti transliuoti įvairiausius bjaurius dalykus. Jie turi laikytis atokiau nuo nemalonių žmonių, kurie gali paskleisti nešvarios informacijos, ir vengti pagundos patys tapti negatyvo šaltiniu. Gal šią dieną jiems geriau apskritai vengti susitikimų, skambučių ir bendravimo internete.

2021 03 31 13:42
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt