pirmadienis, rugpjūčio 3 d.
Rimtiems santykiams reikalinga... barzda
tiesa.com

Laikas išmesti skustuvą, ponai! Nes jeigu svarstote apie ilgalaikius santykius – o artėjanti žiema kaip tik toks metas, kai visi ieškosi poros, kuri pašildytų žvarbiais vakarais, – žinokite: tokiems renkasi barzdotus vyrus. Bet apie viską iš eilės.

Naujausias tyrimas parodė, kad švariai nusiskutę džentelmenai turi nedaug šansų „pakabinti“ savo svajonių moterį: lygus švelnus it kūdikio veidelis damų nedomina. O štai didelės purios barzdos, į kurias net galima įsikibti, – visai kas kita! Su tokiais, turinčiaisiais augmenijos, jos sako susitikinėsiančios mieliau.

Minėtą tyrimą atliko australai mokslininkai iš Queenslando universiteto. Ir išsiaiškino, kad barzdoti vyrai ne šiaip traukia moteris, o jas kaip reikiant užveda. Kas keisčiausia, ne vienos nakties nuotykiui! Specialioje apklausoje dalyvavusios dailiosios lyties atstovės tikino ilgalaikiams santykiams pasirinksiančios tik tokį vyrą, ne kokį švelniaskruostį bernelį.

Suprantama, nieko blogo, jei jums patiems labiau patinka nepriekaištingai nuskustas veidas – dėl to netampate mažiau kieti. Tiesiog, kaip aiškina tyrėjai, moterų akyse barzdoti vyrai yra labiau subrendę, vyriškesni, užimantys dominuojamą padėtį visuomenėje. Žodžiu, jiems priskiriamos visos tos savybės, kurios traukte traukia priešingą lytį, nes moterys intuityviai žino: jomis pasižymintis vyras bus geras tėvas, gynėjas. Taip viską surikiavo evoliucija.

Beje, jeigu persigandote, kad jums ant kaklo – ar barzdos, – pasikabinusi gražuolė jau planuoja, kokia spalva dažys vaikų kambarį, nepanikuokite: mintis apie giminės pratęsimą praslenka giliai pasąmonėje. Bent jau mokslininkai taip sako.

2017 12 03 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt