ketvirtadienis, rugsėjo 24 d.
Rugsėjį šių Zodiako ženklų širdis užpildys karšta meilė
Alfa.lt

Rugsėjis – ypatingas mėnuo. Tai ne tik mokslo metų pradžia, bet ir derliaus nuėmimo metas. O kai baigiami visi darbai, galima ir vestuves atšokti. Tad rudens pradžia yra puikus laikas meilei. Tam pritaria ir žvaigždės. Jos numato, kad kai kurių Zodiako ženklų atstovų širdis įkaitins pati karščiausia meilė.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Rugsėjį neturėsite laiko namų ruošai ir rutinai darbe. Jūsų širdis plaks greičiau, o akys kryps tik į mylimąjį. Vienas paprastas, neįpareigojantis susitikimas apvers jūsų gyvenimą aukštyn kojomis. Aistra ir karšti bučiniai rudens pradžią padarys nepamirštama. Svarbiausia bus nepaleisti šio žmogaus.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Vienu žvilgsniu sugebėsite pavergti kelių gerbėjų širdis, nes būsite be galo charizmatiški! Senų draugų ir pažįstamu rate pastebėsite žmogų, kuriam anksčiau neteikėte pakankamai dėmesio. Ir jį įsimylėsite. Jūsų meilė bus tokia karšta, kad galės sušildyti visą pasaulį!

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Rudens pradžia yra jūsų metas. Būsite nepaprastai žavūs. Ir jums būtinai reikia įsimylėti! Jums trūksta šio jausmo. Būtent jis padės suteikti gyvenimui džiaugsmo. Meilė užaugins sparnus ir norą visus aplinkinius padaryti laimingus.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Rugsėjį vienas darbas vys kitą, todėl nebus laiko sau ir asmeniniam gyvenimui. Tačiau vieną dieną imsite ir įsimylėsite, o tada pamiršite visa kita. Meilė taps jūsų gyvenimo prasme ir dovanos daug įsimintinų akimirkų.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Rugsėjį dažnai lankysitės įvairiuose susibūrimuose. Ten ir susipažinsite su žmogumi, su kuriuo užmegsite aistringą romaną. Visiškai pamesite galvą. Galbūt net nuskubėsite prie altoriaus. Viskas priklausys nuo jūsų. Pasitikėkite savimi ir savo jausmais.

2020 08 17 19:13
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt