šeštadienis, rugpjūčio 13 d.
Rugsėjo mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Rugsėjo horoskopas

Pirmasis rudens mėnuo suteiks daugumai Zodiako ženklų  ramybės ir stabilumo jausmą.

Vieniems jis atrodys nelengvas, tačiau įdomus tiek profesinėje srityje, tiek ir asmeniniame gyvenime. Kitiems – jaudinantis ir džiaugsmingas, nes jiems pavyks susirasti bendraminčių ir užmegzti tvirtus meilės santykius.

Rudens pradžia atvers dideles finansines perspektyvas. Daug kam atsiras galimybė realizuoti sėkmingus finansinius projektus, pradėti savo verslą ar įsitaisyti įtakingų pažįstamų.

Meilės santykiai klostysis įvairiai. Vieni pasiryš nutraukti senus ryšius, kurie neturi ateities, o kiti suras sau tinkamą partnerį. Abiem atvejais pasekmės bus teigiamos.

Rugsėjo mėnesį reikia labiau rūpintis savo sveikata. Dėl permainingų orų padaugės susirgimų  peršalimo ligomis.

AVINAS

(03 21–04 20)

Rugsėjo mėnesį Avinas pasijus tarsi įgavęs antrąjį kvėpavimą. Jis trykš energija ir darbe, ir asmeniniame gyvenime.

Dėl savo lyderio savybių šis Zodiako ženklas galės pasiekti aukštų rezultatų finansinėje sferoje, todėl šį rudenį leis sau įsigyti stambų pirkinį arba pradžiugins artimuosius brangia poilsine kelione.

Vienišas Avinas rugsėjo mėnesį pasiryš prisipažinti apie savo  gilius jausmus simpatiškai priešingos lyties būtybei. Užsimegs aistringas romanas, kuris veikiausiai peraugs į rimtus santykius.

Šeimą turintis Avinas taip pat nesėdės sudėjęs rankų – jis suorganizuos savo antrajai pusei nepamirštamą poilsį, kupiną romantikos ir aistrų.

Svarbiausia Avinui bus nepiktnaudžiauti alkoholiniais gėrimais, kitaip puikus poilsis gali baigtis bjauriu skandalu.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Rugsėjis Jaučiui bus permainų mėnuo. Pokyčiai palies darbą, asmeninį gyvenimą ir draugiškus santykius. Šiam Zodiako ženklui patartina labai atidžiai išanalizuoti, įvertinti ir patikrinti gautą informaciją ir tik tada veikti vadovaujantis ja, kitaip jis galės skaudžiai apsigauti.

Rudens pradžioje Jaučiui sėkmingos karjeros nenumatoma, užtat jis galės patirti daug malonių akimirkų bendraudamas su kolegomis. Darbe vyks keli šventiniai renginiai, kurie padės Jaučiui suartėti su kolektyvu. Tačiau neverta tikėti viskuo, kas jam bus sakoma, nes kitaip galės atsidurti dviprasmiškoje situacijoje.

Energija, trykštanti iš šio Zodiako ženklo, padės užmegzti naujas pažintis arba atnaujinti senus romantiškus ryšius. Jautį, kuris šiaip labai santūriai reiškia emocijas, užvaldys aistros.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Rugsėjo mėnesį Dvyniams patartina atsisakyti planų užkariauti karjeros aukštumas.

Pirma, tam neužteks jėgų ir energijos. Antra, pikta linkintys žmonės pasistengs pasinaudoti savo ryšiais, kad sukurtų kliūtis savo tikslų siekiantiems Dvyniams. Todėl šį mėnesį geriau persijungti į šeimą, o darbe paprasčiausiai plaukti pasroviui.

Namuose šio Zodiako ženklo laukia daug darbų ir rūpesčių, susijusių su būsto įranga, interjero kūrimu ir remonto darbais.  Svarbiausia juos dirbant ir sprendžiant buitinius klausimus nesusipykti su artimaisiais. 

Reikia iš anksto su namiškiais aptarti visas būsto permainų detales. Jeigu konfliktų nepavysk išvengti, tai garą geriausia nuleisti su draugų kompanija jaukioje kavinėje ar bare.

Vieniši Dvyniai čia galės sutikti įdomų žmogų, su kuriuo užsimegs ilgalaikis romanas.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Rugsėjo mėnuo bus labai svarbus Vėžio asmeniniam gyvenimui, nes atneš daug permainų.

Susituokusius šio Zodiako ženklo atstovus priblokš netikėta žinia apie būsimą šeimos padidėjimą.

Tie, kurie dar nesutiko savo antrosios pusės, bus apstulbinti seno bičiulio prisipažinimų apie slaptus meilės jausmus ir pasiūlymo apsigyventi kartu.  Įdomiausia, kad Vėžys atsakys tuo pačiu ir iškart sutiks su pasiūlymu dėl persikraustymo gyventi po bendru stogu.

Dėl tokių įdomių įvykių asmeniniame gyvenime darbiniai reikalai ir problemos pasitrauks į antrą planą. Vadovai nebus labai patenkinti Vėžio darbu, gali net nutarti neskirti jam premijos, tačiau kolektyvas stos į jo pusę. Ir galiausiai viskas susiklostys palankiai, nors emociniu atžvilgiu Vėžys jausis išsunktas.

Šiam Zodiako ženklui bus naudinga praleisti savaitgalį kur nors užmiestyje ar miške ir visiškai atsijungti nuo problemų bei rūpesčių.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Rugsėjo mėnuo Liūtui atneš sėkmę ir laimingų momentų. Darbe jis gaus įdomų ir naudingą pasiūlymą iš vadovų.

Nereikia jo atsisakyti, tačiau nereikia ir per daug skubėti su viskuo sutikti. Pirmiausia reikia gerai apsvarstyti visus sutarties punktus, aptarti ginčytinus momentus, kad paskui netektų patirti nei finansinių, nei asmeninių problemų, kad išvengtumėte konfliktų su kolegomis ir nesusipratimų  su įvairiomis instancijomis.

Rudens pradžia šiam Zodiako ženklui taps palankiu periodu pozityvioms permainoms santykiuose su priešinga lytimi. Tam sutrukdyti gali tik Liūto neryžtingumas ir jo kabinėjimasis dėl smulkmenų.  Nereikia pūstis pačiam ir aukštinti savęs, tada rudens pradžią galės apvainikuoti didelė meilė.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Visą rugsėjo mėnesį Mergelę bus apėmusios melancholiškos nuotaikos. Ji norės pabūti vienumoje su savimi, suartėti su gamta, todėl kiekviena palankia proga ji stengsis pabėgti iš miesto. Ir norės tai padaryti viena.

Darbe Mergelės laukia nedidelės problemos , susijusios su finansais. Jis sugebės jas greitai išspręsti su kolegų pagalba. Rudens pradžioje jai patartina būti atsargesnei su pareiškimais. Blogi žmonės gali perduoti vadovybei jos žodžius, pridėdami kai ką nuo savęs. Taip jie sąmoningai išprovokuos konfliktą, patys likdami nuošalyje.

Mergelės noras pabūti vienumoje gali neigiamai atsiliepti jos santykiams su artimaisiais. Antroji pusė neteisingai išsiaiškins Mergelės atšalimo priežastį. Konflikto bus galima išvengti nuoširdžiai pasikalbėjus su mylimu žmogumi.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Rugsėjis Svarstyklėms pateiks daug siurprizų, tačiau ne visada malonių. Darbe jų laukia nemaži sunkumai, bet dėl savo aukšto profesionalumo Svarstyklės juos įveiks puikiai.

Rudens pradžia – idealus laukas savo verslui pradėti. Tačiau neverta iškart mesti pagrindinio darbo, kitaip finansinės problemos bus neišvengiamos.

Rugsėjo mėnesį Svarstyklių laukia daug naujų susitikimų ir pažinčių, taip pat ir romantiškų.  Vieniši šio Zodiako ženklo atstovai užmegs romaną darbe.

Šeimą turintiems nereikėtų vengti santykių aiškinimosi su artimaisiais ir giminėmis. Nes paprastas slopinamas nepasitenkinimas gali peraugti į rimtą skandalą. Be to, Svarstyklėms teks spręsti ne tik savo vaikų, bet ir jų draugų problemas ir išleisti nemenką pinigų sumą.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Pirmąjį rudens mėnesį Skorpionui patartina gerai apsvarstyti visus savo sprendimus ir tvardyti emocinius protrūkius.  Profesinėje srityje numatomas augimas, bet dėl to teks surasti laiko savišvietai ir specialiosios literatūros studijavimui.

Rugsėjo mėnesį Skorpionui pavyks užmegzti naujų pažinčių, taip pat ir dalykinių, kurios teigiamai paveiks jo karjerą,. O iš romantiškų santykių su nauju pažįstamu neverta nieko gero tikėtis, nors šį ryšį Skorpionas prisimins dar ilgai.

Šeimą turintiems šio Zodiako ženklo atstovams kils sunkumų bendraujant su antrosios pusės giminėmis. Patartina dėl mylimo žmogaus leistis į kompromisus ir nebloginti dar labiau santykių, kurie ir taip yra komplikuoti.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Rugsėjo mėnesį Šaulys nuolat kur nors skubės, stengsis visur pirmauti. Deja, jam patartina vengti pernelyg skubotų veiksmų, nes tik ramiais  ir gerai apgalvotais žingsniais jis i galės judėti į sėkmę.

Rudens pradžioje užsibrėžtų tikslų siekiančiam Šauliui geriau kreiptis pagalbos į savo globėją, nes vienam įveikti numatytas užduotis niekaip nepavyks. Be to, šis periodas bus labai netinkamas laikas rizikuoti verslo reikaluose. Kitaip jam grės prarasti stambią pinigų sumą.

Yra didelė tikimybė, kad Šaulys rugsėjį netikėtai sutiks draugą, su kuriuo seniai nesimatė. Pastarasis atskleis savo paslaptį, kuri gali stipriai paveikti Šaulį.

Šeimyniniuose santykiuose bręsta konfliktas, kuris gali greitai sprogti. Kad išvengtų sprogimo, Šauliui patartina stengtis kuo daugiau laiko praleisti su savo antrąja puse.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Rugsėjo mėnesį Ožiaragis pajus neįprastą darbingumo padidėjimą, kurį pastebės ne tik kolegos, bet ir vadovai.

Yra tikimybė, kad Ožiaragiui bus pasiūlytos naujos pareigos, tai pat jis gaus finansiniu atžvilgiu gana naudingą pasiūlymą iš konkurentų. Ožiaragiui patartina rinktis ne  pagal numatomą atlyginimo sumą, o pagal karjeros perspektyvas.

Asmeniniame gyvenime galimi laikini sunkumai bendraujant su vyresniąja karta.  Neverta nervinti ir bandyti įrodinėti kažką, geriau sutikti su giminių patarimais, bet daryti savaip.

Vienišam Ožiaragiui pasitaikys šansas sutikti savo antrąją pusę. Tik jam reikia dažniau išeidinėti iš namų, daugiau bendrauti su draugais ir kolegomis.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Rugsėjo mėnesį  Vandeniui patartina pasirūpinti savo sveikata, vengti skersvėjų ir per didelės fizinės apkrovos. Kitaip jis gali rimtai susirgti, tada liga sugadins visus jo darbinius planus.

Profesinėje veikloje Vandenį užgrius permainos, teks skirti laiko ir savišvietai, skaityti profesinę literatūrą, optimizuoti savo darbo metodus.

Toks pasiryžimas tobulėti išeis į naudą karjerai, tačiau nuolatinis užimtumas darbe gali pakenkti asmeniniams santykiams.  Antroji pusė bus nepatenkinta dėl Vandenio tariamo abejingumo ir dėmesio stokos. Gali kilti rimtas konfliktas.

Vienišiems šio Zodiako ženklo atstovams rudens pradžioje likimas pateiks malonų siurprizą. Jie turės galimybę sutikti įdomų žmogų. Tai bus meilė iš pirmo žvilgsnio,  be to, abipusė.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Rugsėjis Žuvims bus sėkmingas profesine prasme. Vadovaujančius postus užimantys šio Zodiako ženklo atstovai galės užmegzti kontaktus su užsienio kompanijomis. Taip pat seksis kūrybinių profesijų žmonėms. Pabudęs įkvėpimas padės ne tik gauti dideles pajamas, bet ir pelnyti platų pripažinimą.

Prigimtinis Žuvų žavesys, kuris šio rudens pradžioje dar labiau išryškės, palankiai paveiks ir jų asmeninį gyvenimą. Žuvys kaip magnetas trauks priešingos lyties asmenų dėmesį. Užsimegs aistringas meilės romanas, tik, deja, jis gali lygiai taip pat greitai pasibaigti, kaip ir bus prasidėjęs.

Susituokę šio Zodiako ženklo atstovai rugsėjo mėnesį gali sužinoti kai ką įdomaus apie savo antrąją pusę. Gauta informacija iš pradžių jiems gali nepatikti, bet vėliau, kai gerai išsiaiškins situaciją, jie galės net didžiuotis savo mylimu žmogumi.

2021 08 26 09:41
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt