antradienis, rugsėjo 27 d.
„Ryanair“ vadovas: baigėsi 10 eurų bilietų era
Alfa.lt
Unsplash
Ryanair

Airijos pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ vykdomasis direktorius Michaelas O'Leary teigė, kad bendrovė nebesiūlys skrydžių žemiausiomis kainomis dėl smarkiai išaugusių degalų kainų, rašo BBC.

M. O'Leary teigė, kad 10 eurų bilietų era baigėsi. Vidutinė oro linijų bilietų kaina padidės nuo maždaug 40 eurų iki maždaug 50 eurų per ateinančius penkerius metus.

„Nėra jokių abejonių, kad mūsų tikrai pigių reklaminių bilietų – vieno euro, 0,99 euro, net 9,99 euro, manau, tokių bilietų nematysite ateinančius kelerius metus“, – sakė „Ryanair“ vykdomasis direktorius.

M. O'Leary mano, kad žmonės ir toliau dažnai skraidys, nepaisydami didėjančių pragyvenimo išlaidų.

Pastaraisiais dešimtmečiais pingant lėktuvų bilietams, padaugėjo skrydžių ir daugiau žmonių kasmetinių atostogų leidžiasi į trumpas keliones į užsienį. Tokios oro linijos kaip „Ryanair“, „Easyjet“, „Vueling“ ir „Wizz Air“ stengėsi teikti pigias paslaugas.

Šiuo metu komercinė aviacija išmeta apie 2,4 proc. pasaulinio CO2 kiekio, o sektorius susiduria su būtinybe sumažinti jos poveikį klimatui, įskaitant kampanijas, kuriomis siekiama įtikinti žmones pereiti prie geležinkelių ir kelių transporto.

2022 08 13 08:11
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt