penktadienis, balandžio 16 d.
S. Williams negailėjo pagyrų M. Markle: ji yra stipriausias žmogus, kurį pažįstu
Alfa.lt

Serena Williams gyrė savo draugę Meghan Markle, sakydama, kad ji yra „klasės ir stiprybės įsikūnijimas“, turėdama omenyje interviu su Oprah Winfrey, skelbia Dailymail.

39 metų sportininkė pasakojo apie ilgametę draugystę su Sasekso kunigaikštiene. Ji apibūdino Meghan, kuri šiuo metu gyvena Kalifornijoje su vyru princu Harry ir sūnumi Archie, kaip „stipriausią žmogų, kurį pažįsta“.

„Meghan yra nuostabus žmogus, manau, kad ji yra stiprybės, pasitikėjimo savimi ir nesavanaudiškumo įsikūnijimas“, – pasakojo teniso žaidėja.

„Galima matyti iš interviu, kad tai nebuvo lengva. Bet ji turėjo tiek daug polinkio ir tiek daug klasės. Aš tik manau, kad ji yra stipriausias žmogus, kurį pažįstu. Aš nežinau nieko kito, kas galėtų tai atlaikyti pasauliniu mastu, kaip jai teko atlaikyti tiesiog netiesą.

Ne tik diena iš dienos, bet minutė iš minutės, dar vienas netikras kaltinimas jai buvo metamas“, – pridūrė ji.

„Aš manau, kad buvo svarbu man kažką pasakyti, nes aš pavargau matyti šį negatyvumą, kuris tiesiog yra netiesa“, – tęsė Serena.

Serena, kuri su vyru Alexiu Ohanianu augina dukrą Olympią, pridūrė, kad ji nori įsitikinti, jog jos dukra užaugs pasaulyje, kuriame moterys palaiko viena kitą.

„Aš visą laiką konkuruoju su moterimis. Tačiau tai nereiškia, kad mes esame priešės. Aš jus palaikau ir noriu jums geriausio“, – teigė sportininkė.

2021 03 27 10:16
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt