antradienis, liepos 5 d.
Savaitės horoskopas (balandžio 11–17 d.)
Alfa.lt
Pixabay
Savaitės horoskopas

Ši balandžio mėnesio savaitė bus palanki pradėti naujiems projektams, susijusiems su pagrindiniu darbu. Iki šeštadienio reikėtų išspręsti visus konfliktus šeimoje ir pašalinti nesutarimus, kitaip savaitgalį, per mėnulio pilnatį nesantaika smarkiai paaštrės ir gali tapti nevaldoma.

Šią savaitę galimi netikėti susitikimai su senais draugais ar malonios pažintis su naujais žmonėmis.

AVINAS

(03 21–04 20)

Šią savaitę būsite maloniai nustebinti savo galimybėmis: nors iš pirmo žvilgsnio atrodys, kad darbai yra neįveikiami, tačiau labai greitai suprasite, kad nėra nieko neįmanomo. Jei kurį laiką vis pasvarstydavote apie galimybę susiplanuoti kelionę, dabar tikrai turėsite progų tai įgyvendinti. Nors ir manote, kad poilsis visada gali palaukti, tačiau jūs tikrai nusipelnėte šiek tiek pailsėti.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Šią savaitę žvaigždės pataria kuo mažiau veltis į intrigas, o apkalbas praleisti negirdomis. Jei jums tektų išgirsti kaltinimus, pasistenkite išlikti ramūs ir neužsiplieksti. Antroje savaitės pusėje būsite energingi ir nusiteikę tiesiog kalnus nuversti, tačiau stenkitės nepervargti. Žvaigždės pataria per daug neapsikrauti – jei turite galimybę bent dalį darbų perleisti kitiems, taip ir padarykite.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šią savaitę žvaigždės bus palankios ieškantiems meilės – didelė tikimybė, kad būtent dabar sutiksite sau skirtą asmenį. Būkite budrūs ir nepamirškite apsidairyti aplink, nes tik patiems akyliausiems likimas negailės malonių staigmenų. Būkite atviri naujovėms – tai padės išsklaidyti niūrią kasdienybę ir taps didele paskata judėti į priekį. Jei netausosite savo jėgų, netrukus galėsite džiaugtis tikrai puikiais rezultatais.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šią savaitę tikėtini nesutarimai šeimoje, kurie neigiamai atsilieps ir kitose srityse. Jei turite galimybę šiek tiek atsikvėpti ir pailsėti nuo darbų, būtinai ja pasinaudokite. Daugiau dėmesio skirkite vidinės ramybės paieškai, ieškokite būdų, kaip galėtumėte sumažinti patiriamą stresą. Taip pat palankus metas ryžtis pokyčiams – jei ilgą laiką svarstėte keisti darbą, dabar pats laikas imtis veiksmų.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Nebijokite išsakyti savo nuomonės, netylėkite, jei pastebėsite, kad kas nors iš aplinkinių elgiasi netinkamai. Žvaigždės jums bus kaip niekad dosnios, todėl turėsite progų pradėti naują veiklą ar užbaigti ilgai užsitęsusius projektus. Antroje savaitės pusėje jūsų pakili nuotaika bus užkrečiama, todėl šiuo laikotarpiu galėsite džiaugtis kur kas malonesne atmosfera.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šią savaitę gali tekti pakoreguoti savo planus, todėl jausitės kiek sudirgę. Vis dėlto, žvaigždės žada, kad tokie pokyčiai bus net labai naudingi: tikėtina, kad tai paspartins įvairių darbų atlikimą. Asmeniniame gyvenime žvaigždės žada malonias permainas – didelė tikimybė, kad jūsų antroji pusė parengs tikrai įspūdingą staigmeną, kuri praskaidrins jūsų kasdienybę.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Nors profesinė sritis šiuo metu nebus labai džiuginanti, tačiau darbe taip pat galite sužibėti: jei turite idėjų, kurias vis delsiate pristatyti, dabar tam bus tikrai palankus metas. Dabar puikus metas pasirūpinti savo ateitimi – pradėti naujo darbo paieškas, keisti profesinę kryptį ar pradėti studijuoti.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Jūsų laukia nuotykiai ir dar nepatirti įspūdžiai, todėl kasdienybė bus tikrai džiuginanti. Jei norėsite išbandyti kažką naujo, būtinai taip ir padarykite – gali būti, kad tai padės pažvelgti į pasaulį visai kitomis akimis. Jei kurį laiką vis atidėliojote projektų užbaigimą ar svarbios sutarties pasirašymą, dabar pats tinkamiausias laikas tuo pasirūpinti.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Didžiausia sėkmė šią savaitę žadama tiems Šauliams, kurie nebijo rizikuoti ir žengti ryžtingą žingsnį: šiuo laikotarpiu turėsite progų imtis naujos veiklos ar pasirašyti svarbias sutartis, todėl pasistenkite nieko nepraleisti. Antroje savaitės pusėje žvaigždės pataria daugiau dėmesio skirti savo šeimos nariams: išeikite kartu pavakarieniauti, pradėkite planuoti bendras atostogas, ar tiesiog kartu pažiūrėkite linksą filmą.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Jeigu šią savaitę būsite pakankamai susikaupę ir dėmesingi, visus darbus atliksite greičiau nei planavote, ir jau tada galėsite pasimėgauti mėgstama veikla. Antroje savaitės pusėje jūsų ir jus supančių žmonių nuomonės gali nesutapti, tačiau pasistenkite, kad vien dėl to neįsiliepsnotų kivirčas, kurį užgesinti gali būti tikrai

VANDENIS

(01 21–02 19)

Nors gali atrodyti, kad nieko nespėjate, ir ne viskas klostosi būtent taip, kaip esate numatę, tačiau jūsų įdirbis tikrai nenueis veltui. Jei siekiate santarvės ir ramybės, pasistenkite būti taktiški, ir nerėžkite tiesos į akis. Kartais visiškai pakanka žinoti, kad esate teisūs, ir visai nebūtina tą įrodinėti kitiems.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šią savaitę gali atrodyti, kad niekas jūsų nesiklauso, ar paprasčiausiai nenori jūsų girdėti. Nors gali kilti pagundų nuo visko atsiriboti, tačiau šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria kaip tik daugiau dėmesio skirti bendravimui. Įsitraukti į pokalbį pavyks tikrai ne visada, tačiau nepamirškite, kad kartais yra pravartu tiesiog išklausyti kitus. Tikėtina, kad tai jums padės įgyti naujų žinių, kurias ateityje galėsite pritaikyti praktikoje.

Patarimupasaulis.lt

2022 04 06 11:43
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt