penktadienis, liepos 1 d.
Savaitės horoskopas (balandžio 18–24 d.)
Gražina Vasiliauskienė

Pirmąją savaitės pusę stenkitės sąmoningai nutolti nuo įprastinio elgesio ir tradicinių veiklos metodų. Susiklosčiusios aplinkybės ir žmonės skatins priimti kūrybiškus ir nepaprastus sprendimus. Artimųjų patarimai dabar gali būti tikrai naudingi.

Antroji savaitės pusė, ypač savaitgaliai, bus produktyvi ir tinkama įvairiems reikalams tvarkyti.

Dauguma Zodiako ženklų pajus dvasinį alkį ir susirūpins savo intelekto vystymu arba pajus poreikį daryti gerus darbus ir užsiimti labdaringa veikla.

Šiuo laikotarpiu galite jausti potraukį dvasiniam tobulėjimui, savęs tobulėjimui.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinui nerekomenduojama leistis į ginčus su antrąja puse ir verslo partneriais. Jis turi stengtis susilaikyti nuo kritinių pastabų ir nemėginti daryti įtakos kitų žmonių elgesiui. Priešingu atveju tai neliks nepastebėta ir sukels atsakomąją kritiką bei priešiškumą.

Diplomatija ir tolerancija padės išlaikyti santarvę ir supratimą. Antroje savaitės pusėje Avinas gali susirūpinti savo įvaizdžiu: įsigyti naujų papuošalų ir madingų drabužių. Tinkamiausias laikas apsipirkti bus savaitgalį.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis pirmoje savaitės pusėje gali susidurti su tam tikromis kliūtimis ir suvaržymais. Arba išorinės aplinkybės, arba vidinės abejonės trukdys jam laisvai veikti. Jaučiui patartina stengtis labiau rūpintis savo sveikata.

Šiomis dienomis jo imunitetas bus nusilpęs, o organizmas – imlus virusinėms infekcijoms. Reikia taupiai eikvoti savo energiją, nepersidirbti, racionaliai planuoti darbą ir poilsį. Antroje savaitės pusėje jis pajus energijos ir optimizmo antplūdį. Draugai palaikys Jautį ir padės jam įveikti sunkumus, tačiau ir jis turės atsidėkoti jiems tuo pačiu.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniams, kurie išgyvena įsimylėjimo periodą, savaitės pradžioje gali kilti trumpalaikis kivirčas su aistros objektu. Galbūt mylimo žmogaus elgesys pasirodys nepakankamai dėmesingas ir neatitiks puoselėjamų lūkesčių. Dvyniams patartina neskubėti daryti išvadų. Nesusipratimai truks tik dieną ar dvi, ne daugiau.

Susituokusių Dvynių situacija asmeniniame gyvenime sunormalės. Turintiems vaikų, reikėtų geriau kontroliuoti jų elgesį. Antroje savaitės pusėje rekomenduojama labiau įsiklausyti į savo intuiciją. Šiuo laikotarpiu geriau vadovautis jausmais, o ne protu.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžiui pirmoje savaitės pusėje daugiausia rūpesčių kels santykiai šeimoje ir buitis. Kasdienės problemos, kurių sprendimą jis atidėliojo, dabar primins apie save. Tačiau vargu ar užteks entuziazmo užbaigti susikaupusius darbus.

Vėžys norės kurį laiką praleisti tyloje ir vienumoje, tačiau tokia galimybė jam bus atimta. Antroji savaitės pusė bus optimistiškesnė. Gali išsipildyti vienas iš jo slaptų troškimų. Šią savaitę Vėžys galės susirasti naujų draugų, bendraminčių.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šio Zodiako ženklo atstovams, besimokantiems mokyklose, universitetuose ar kitose švietimo įstaigose, pirmoji savaitės pusė bus sunki. Patartina atsargiau ir pagarbiau bendrauti su mokytojais:, kad netektų nukentėti dėl ​​įtemptų santykių su jais.

Dar viena probleminė sritis – bendravimas su kitais žmonėmis. Šią savaitę nepatartina vykti į svečius, leistis į keliones su draugais, rengti piknikus. Gali pablogėti santykiai su kaimynais, giminėmis, draugais ir pažįstamais. Kad išvengtų nemalonumų, Liūtui geriau laisvalaikį leisti vienam, užsiimant savo hobiu. Ši savaitė pareikalaus iš Liūto drąsių ir atsakingų sprendimų, ypač finansų srityje.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šią balandžio savaitę Mergelei padidės traumų pavojus, todėl patartina atsargiai elgtis su duriančiais bei pjaunančiais įrankiais, elektros prietaisais ir ugnimi. Galimi finansiniai sunkumai, grynųjų pinigų trūkumas savo poreikiams patenkinti.

Taip pat padidės namų apyvokos daiktų ir transporto priemonių gedimų tikimybė.

Savaitgalis bus palankus piršlyboms ir vestuvėms. Šią savaitę sudaryta santuoka bus tvirta ir ilgalaikė. Labai svarbu deramai elgtis ir nepiktnaudžiauti alkoholiu vakarėlyje, koncerte, gimtadienio ar vestuvių puotoje.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklėms pirmoji savaitės pusė bus gana įtempta. Daug rūpesčių kels santykiai su partneriu. Jis labai entuziastingai organizuos aktyvų poilsį, tikėsis Svarstyklių pritarimo ir palaikymo, tačiau jos bus apatiškos ir pasyvios. Dėl to partneris gali jas apkaltinti, kad nenori nieko daryti, ir nesistengia sutvirtinti jų santykių. Svarstyklėms patartina verčiau nesivelti į ginčus, sutikti su viskuo ir nusileisti, kitaip kils pavojus nepataisomai sugadinti santykius.

Antroje savaitės pusėje įtampa pamažu atslūgs, prasidės šviesesnis ir džiaugsmingesnis metas. Svarstyklių sveikata smarkiai pagerės, sustiprės seksualinis potraukis. Namuose vėl įsiviešpataus santarvė ir ramybė.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Šio Zodiako ženklo atstovams nepatartina pirmąją savaitę po Velykų užsiimti remonto darbais namuose, interjero keitimu, naujų baldų įsigijimu. Skorpionui gali tekti atlikti ne itin malonias, bet reikalingas pareigas slaugant sergančius artimuosius: nupirkti maisto produktų, vaistų, suteikti būtinąją pagalbą. Reikia priimti susiklosčiusią situaciją tokią, kokia ji yra, ir neprotestuoti, tada viskas vyks lengvai.

Ir pačiam Skorpionui reikėtų pasirūpinti savo sveikata, nes jo imuninė sistema bus nusilpusi. Savaitgalis – romantikos metas. Skorpionas gali patirti naują jausmų audrą.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šeimą turintiems šio Zodiako ženklo atstovams daug rūpesčių kels vaikai. Jų elgesys atrodys nekontroliuojamas, mokytojai skambins ir skųsis. Tėvams teks suvokti, kad dėl visko kalti jie patys, nes skyrė per mažai dėmesio savo atžaloms.

Kita kebli tema – santykiai su antrąja puse. Giminės ir artimieji darys spaudimą, kišis ne į savo reikalus, kritikuos ir apkalbės partnerį, nesąmoningai kiršins porą. Šauliui patartina, kad išvengtų asmeninių santykių konfliktų, neleisti draugams ir giminėms kištis į jo santuokinį gyvenimą. Savaitgalį reikėtų praleisti su šeima, be pašalinių žmonių.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiui šią balandžio mėnesio savaitę bus sunku „plėšytis“ tarp darbo ir namų. Daug rūpesčių užgrius vienu metu iš visų pusių. Bus nerealu su jais susidoroti. Bet tai nereiškia, kad galima nuleisti rankas. Ožiaragiui patartina atsiriboti nuo visko, ramiai prisėsti, apžvelgti viską, gerai suplanuoti, tolygiau paskirstyti krūvį, kaitaliojant darbą su poilsiu. Jam reikėtų prisiminti seną pasaką apie tai, kaip reikia perlaužti šluotą. Visos šluotos perlaužti neįmanoma, tačiau galima sulaužyti po vieną šluotražį.

Svarbu saugoti sveikatą. Šeimos santykiai šiuo laikotarpiu gali pablogėti dėl to, kad jis fiziškai negalės skirti reikiamo dėmesio artimiesiems. Savaitgalį įtampa šiek tiek atslūgs.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šią balandžio savaitę sustiprės Vandenio patrauklumas, jis ims traukti priešingos lyties atstovų žvilgsnius. Nepaisant to, Vandeniui patartina nesileisti į pažintis viešajame transporte, gatvėje, pakelės kavinėse, kitaip jis patirs didelių nemalonumų.

Taip pat bus nepalankus metas romantiškiems santykiams. Vandenio jausmai gali svyruoti nuo stiprios aistros iki visiško nusivylimo partneriu. Geriau atsisakyti pasimatymų darbo dienomis, kad ryšys visiškai neiširtų. Savaitgalį Vandeniui geriau seksis bendrauti su žmonėmis. Jis galės susitaikyti su tais, su kuriais buvo susipykęs.

Ši savaitė bus palanki buities darbams ir namams gražinti, verta įsigyti naujų baldų ar interjero elementų.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Pagrindinis Žuvų rūpestis šią balandžio savaitę greičiausiai bus susijęs su finansais. Gali atsirasti netikėtų išlaidų, prireikti pinigų būtiniems pirkiniams, remontui ar buitinei technikai taisyti. Vaikai pareikalaus papildomų išlaidų.

Sumanios ir praktiškos Žuvys iki savaitgalio sugebės sėkmingai išspręsti visas užgriuvusias problemas ir ramiau atsikvėpti. Laisvas dienas geriausia praleisti gamtoje, surengti iškyla su draugais ar trumpą pažintinę kelionę į kitą miestą.

Šią balandžio savaitę prasiplės Žuvų pažįstamų ratas, jos gaus daug naujos informacijos ir pasisems gerų idėjų ateičiai.

2022 04 14 13:26
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt