antradienis, liepos 5 d.
Savaitės horoskopas (balandžio 4–10 d.)
Alfa.lt
Pixabay
Savaitės horoskopas

Šią balandžio savaitę bus geras metas kvalifikacijai kelti ir naujiems darbo metodams įsisavinti. Tokios pastangos neduos greitų pajamų iškart, bet bus naudinga investicija į ateitį. Todėl verta atsisėsti ir ramiai pasvarstyti, kur it ką galite pagerinti savo profesinėje srityje.

Sėkminga ši savaitė žada būti žurnalistams, rašytojams, transporto srities ir informacinių technologijų darbuotojams. Verslas seksis tiems, kurie panaudos naujas pažangias technologijas ir darbo metodus.

AVINAS

(03 21–04 20)

Šiuo laikotarpiu bus palanku planuoti naujo būsto pirkimą ar įrengimą bei sudaryti notarines sutartis. Jei vadovausitės savo intuicija, galėsite išvengti pernelyg skubotų sprendimų, dėl kurių ateityje gali tekti gailėtis. Antroje savaitės pusėje galite pajusti staigius emocijų šuolius, todėl užpildykite savo širdį gerumu, ir tai jums padės atrasti vidinę ramybę.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Šią savaitę turėsite galimybę ištaisyti savo praeities klaidas ir viską pradėti iš naujo. Dabar bus palankus metas ieškantiems meilės ar norintiems keisti savo profesinę sritį. Atrodys, kad viskas sekasi kur kas geriau nei bet kada anksčiau, todėl nuo jūsų veido nedings šypsena. Antroje savaitės pusėje atsivers naujos finansinės galimybės, tačiau turite būti budrūs ir laiku tai pastebėti. Jei skrajosite padebesiais, didelė tikimybė, kad jums pasitaikiusią progą kažkas nučiups tiesiai iš panosės.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Nors šiuo laikotarpiu turėsite ne vieną progą pasimėgauti žemiškais malonumais, tačiau nereikėtų pamiršti apie savo pareigas. Dabar palankus metas ieškoti papildomų pajamų šaltinių. Jei kurį laiką atrodė, kad gaunamos pajamos nėra pakankamos, dabar turėsite progų situaciją pakreipti į gerąją pusę. Antroje savaitės pusėje būkite atidesni atlikdami jums patikėtas užduotis, nes klaidų taisymas vėliau gali pareikalauti pernelyg didelių pastangų.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Jūsų laukia malonios naujienos, kurios tikrai pakels nuotaiką ir praskaidrins kasdienybę. Dabar bus tikrai palankus metas šiek tiek atsipūsti ir pasimėgauti ramybe: įvairūs darbai tikrai gali palaukti, tačiau poilsis dabar jums yra tiesiog gyvybiškai svarbus. Palanku planuoti keliones ar poilsį sodyboje: pakeitę aplinką įgausite daugiau energijos, todėl į darbus grįšite nusiteikę kaip reikiant paplušėti.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Atėjo metas pasirūpinti finansais. Žvaigždės pataria imtis veiksmų, kurie padėtų efektyviau planuoti biudžetą. Venkite nereikalingų išlaidų ir sudarykite taupymo planą: jei jums stinga motyvacijos, užsibrėžkite tikslą, kuris padės daug greičiau pasiekti numatytą santaupų sumą. Šiuo laikotarpiu galite maloniai nustebti, kad pinigų taupymas yra gerokai paprastesnis nei manėte anksčiau.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Džiaugsitės kasdienėmis smulkmenomis. Nestokosite vidinės motyvacijos, kuri jus ragins nesustoti ir kryptingai judėti į priekį. Paskutiniu metu ypatingai daug laiko skyrėte profesinei veiklai, tačiau dabar atėjo laikas šiek tiek atsipūsti ir įgauti daugiau energijos. Neeikvokite savo laiko ir energijos nebūtiniems darbams, ir nepamirškite, kad visada galite prašyti kitų žmonių pagalbos. Kartu dirbti visada yra smagiau, o keturios rankos gali nudirbti gerokai daugiau nei dvi.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Turėtumėte atsakingiau planuoti savo išlaidas, nes šiuo laikotarpiu jų gali būti gerokai daugiau nei bet kada anksčiau. Pasistenkite atsisakyti nebūtinų pirkinių ir būsimoms išlaidoms skirti tam tikrą iš anksto numatytą sumą. Antroje savaitės pusėje būsite pasinėrę į savo vidinį pasaulį. Nejausite ypatingo poreikio bendrauti ar užsiimti aktyvia veikla. Šiuo laikotarpiu sieksite atgauti vidinę ramybę, todėl visą savo laisvalaikį norėsite praleisti vienumoje.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Pagaliau galėsite bent trumpam atsitraukti nuo slegiančių rūpesčių ir daugiau laiko skirti savo pomėgiams. Taip pat šiuo laikotarpiu turėsite galimybę atnaujinti senas pažintis bei susitikti su seniai nematytais giminaičiais. Bendravimas su kitais žmonėmis dabar bus kaip niekad džiuginantis, be to, šiek tiek atitrūkę nuo kasdienių darbų galėsite įgauti daugiau energijos.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šią savaitę nesunkiai išsisuksite iš sudėtingų situacijų: aštrus protas ir netikėti sprendimai leis išlipti sausam net ir iš didžiausios balos. Dabar kaip niekada anksčiau norėsite bendrauti su kitais žmonėmis bei megzti naujas pažintis. Antroje savaitės pusėje bus itin palankus metas atnaujinti nutrūkusius ryšius: galite paskambinti ar parašyti laišką seniai matytam draugui ar giminaičiui. Tai jums suteiks malonių emocijų, o atnaujinta draugystė glostys širdį.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šiuo laikotarpiu darbų tikrai netrūks, todėl jums reikia aiškaus plano, padėsiančio paprasčiau viską atlikti. Nors gali kilti pagundų viską mesti ir išvykti atostogauti, tačiau žvaigždės pataria nesielgti neapgalvotai ir spontaniškai. Antroje savaitės pusėje pasistenkite nepasiduoti negatyviems jausmams ir ieškokite būdų, kaip pakelti sau nuotaiką. Šiuo laikotarpiu jums bus kaip niekad svarbus artimųjų palaikymas, todėl daugiau laiko skirkite bendravimui su artimiausiais draugais ir giminaičiais.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Žvaigždės pataria nesisieloti dėl savo praradimų ir žvelgti tik į ateitį. Dabar bus palankus metas imtis savo tikslų įgyvendinimo: net ir nedidelis žingsnis į priekį jus priartins prie pergalės, kuri bus tikrai saldi. Nesisielokite dėl to, ko nebegalite pakeisti, ir visą savo dėmesį skirkite vien tik ateities planavimui.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šią savaitę jūsų nuotaika ir darbingumas labai priklausys nuo santykių su aplinkiniais, todėl pasistenkite nesivelti į konfliktus ir visada ieškokite kompromiso. Nors įtemptoje situacijoje gali kilti pagundų išsakyti viską, ką iš tiesų galvojate, tačiau tai gali turėti rimtas pasekmes. Bendraudami su kitais žmonėmis stenkitės būti geranoriškesni ir atlaidesni, bandykite ieškoti abiem pusėms tinkančių kompromisų.

Patarimupasaulis.lt

2022 03 31 11:17
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt