penktadienis, rugpjūčio 19 d.
Savaitės horoskopas (birželio 14–20 d.)
Alfa.lt
Unsplash.com
Savaitės horoskopas

Šią savaitę teks patirti netikėtumų ir siurprizų. Nesistebėkite, jei gausite pinigų, kurių nesitikėjote. Juos geriau išleisti labai svarbiems pirkiniams ir skoloms padengti. Švaistyti pinigų mažmožiams nepatartina. Pasistenkite susitikti su draugais, važiuokite į gamtą ir kuo daugiau ilsėkitės.

AVINAS

(03 21–04 20)

Norėsite poilsio ir ramybės. Nors esate pratę dalyvauti veiksmo sūkuryje, tačiau dabar norėsite leisti laiką vienumoje. Tai jums bus į naudą: galėsite šiek tiek atsikvėpti ir susidėlioti savo mintis. Galite jausti sąžinės priekaištus, kad šiuo metu neskiriate pakankamai laiko darbui, tačiau šiek tiek atsikvėpę galėsite grįžti prie įprastų užduočių: tikėtina, kad jas vykdyti galėsite kur kas sklandžiau.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Būsite susitelkę į finansinius rūpesčius. Tikėtina, kad naujos idėjos pareikalaus papildomų išlaidų, todėl suksite galvą, kaip užsidirbti papildomai. Jei būsite nusiteikę šiek tiek paplušėti, tikrai atsiras galimybių, kurios padės paprasčiau įgyvendinti savo svajones. Nors jūsų kelyje gali pasitaikyti tam tikrų kliūčių, tačiau jas įveikę jausitės kur kas stipresni.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Būsite pakilios nuotaikos ir nusiteikę tiesiog kalnus nuversti. Žvaigždės pataria išnaudoti visas jūsų kelyje pasitaikančias galimybes, nes tai gali padėti tvirtą pagrindą jūsų ateičiai. Neleiskite sau aptingti: jei tikslingai judėsite viena kryptimi, jau labai greitai galėsite džiaugtis puikiais rezultatais. Jūsų kelyje gali pasitaikyti pavydžių žmonių, kurie bandys kaišioti pagalius jums į ratus, tačiau pasistenkite nesiblaškyti ir neleiskite, kad tai taptų rimta kliūtimi kelyje į tikslą.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Puikus metas naujų darbų pradžiai. Nestokosite energijos ir pozityvumo, todėl šiuo laikotarpiu galėsite nuveikti iš tiesų nemažai. Nors būsite susitelkę į atliekamus darbus, tačiau taip pat nestokosite laiko malonesnei veiklai.  Jei jausite, kad atėjo metas šiek tiek atsikvėpti, būtinai taip ir padarykite: šiek tiek pailsėję įgausite dar daugiau jėgų, todėl nuveiksite kur kas daugiau.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Viskas priklausys nuo jūsų pačių: gausite tiek, kiek duosite patys. Jei tiesiog sėdėsite sudėję rankas, teigiamų pokyčių kol kas tikrai negalėsite tikėtis. Veikiau priešingai: jei pasiduosite tinginystei, labai greitai galėsite pastebėti, kad viskas tiesiog slysta iš rankų, todėl pasistenkite, kad taip nenutiktų. Jei būsite veiklūs ir iniciatyvūs, labai greitai galėsite tikėtis tikrai malonių pokyčių.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Turėsite galimybę atsiskleisti kūrybinėje veikloje. Šiuo metu nestokosite idėjų, ir tiesiog degsite nekantrumu jas įgyvendinti. Tai tikrai neliks nepastebėta: tikėtina, kad sulauksite tikrai palankių įvertinimų, kurie motyvuos judėti į priekį. Nors kūrybinė veikla dabar bus jūsų varomoji jėga, tačiau susidoroti su tikslumo reikalaujančiomis užduotimis gali būti gana sudėtinga: tikėtina, kad jums bus sunku susikaupti ir susitelkti į vykdomą veiklą.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Galite tikėtis malonių staigmenų. Kurį laiką atrodė, kad gyvenimas tiesiog teka įprasta vaga, tačiau dabar galėsite laukti malonių netikėtumų, kurie į gyvenimą leis pažvelgti visai kitomis akimis. Žvaigždės pataria šiuo laikotarpiu nieko neplanuoti: didelė tikimybė, kad reikalai pakryps netikėta linkme, todėl jums bus sunku prisitaikyti prie naujų aplinkybių. Tiesiog viską perleiskite likimui į rankas, ir labai greitai galėsite džiaugtis tikrai maloniomis permainomis.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Šiuo laikotarpiu didelių pokyčių nenusimato. Tikėtina, kad viskas klostysis kaip įprastai, tačiau jūs vis dažniau susimąstysite apie gyvenimo prasmę ir savo tikruosius tikslus. Nors būsite nusiteikę gana pesimistiškai, tačiau viską permąstę galite atrasti nemažai teigiamų dalykų, kurie jus motyvuos ryžtingiau žengti į priekį. Jei bent šiek tiek laiko praleisite vienumoje, tikėtina, kad jūsų galvoje gims tikrai puikių idėjų, kurių įgyvendinimas nebus pernelyg sudėtingas.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Ne viskas bus jūsų valioje, todėl pasistenkite nekurti preciziškų planų. Įvairūs netikėtumai gali išmušti iš vėžių, todėl nusiteikite, kad šiuo metu galima tikėtis praktiškai bet ko. Žvaigždės pataria ieškoti dvasinės pusiausvyros ir atrasti dalykus, kurie jums padeda atsipalaiduoti. Nors ir ne viskas vyks pagal jūsų sukurtą planą, tačiau tai anaiptol nereiškia, kad rezultatas bus prastesnis.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Palankus metas užbaigti pradėtus darbus ir labiau susirūpinti savo sveikata. Šiuo laikotarpiu netrūks įvairių smulkių užduočių, kurios ir šiek tiek slėgs, ir praturtins kasdienybę. Nors gali tekti smarkiau paplušėti, tačiau tikrai rasite laiko, kurį galite skirti savo sveikatos stiprinimui. Jei pajusite neįprastus simptomus, nenumokite į juos ranka: jei laiku kreipsitės į gydytojus, tai gali padėti išvengti rimtų susirgimų.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Turėsite ne vieną progą gyvenimą paversti gražesniu ir pasimėgauti likimo siunčiamomis dovanomis. Nors galite jaustis pernelyg pavargę, tačiau neleiskite, kad jus užvaldytų tinginystė. Veiklos trūkumas gali iššaukti negatyvias mintis, todėl net ir patys maloniausi įvykiai neteiks pakankamai džiaugsmo. Jei būsite nusiteikę šiek tiek padirbėti, jau labai greitai sulauksite tikrai palankių galimybių, kurios jūsų kasdienybę pavers kur kas spalvingesne.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Jus vargins šeimos rūpesčiai. Nors gali atrodyti, kad tam tikros problemos jau liko praeity, tačiau dabar jos ir vėl gali iškilti į paviršių. Pasistenkite ieškoti kompromisų ir neleiskite sau užsisklęsti. Jei būsite nusiteikę problemas išspręsti visiems laikams, galiausiai pavyks užkasti karo kirvį. Būkite dėmesingi ir galvokite ne vien tik apie save – tai padės išvengti beprasmių  kivirčų.

Horoskopai.patarimupasaulis.lt

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 06 09 10:31
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt