penktadienis, rugpjūčio 14 d.
Savaitės horoskopas (birželio 15–21 d.)
Alfa.lt

Šią savaitę bus sunku pasiekti didelių laimėjimų darbe ir pergalių varžybose. Svarbių projektų geriau neplanuoti. Bet užtat bus lengva mesti svorį tiems, kurie nestokoja valios ir ryžto. Per Jaunatį – birželio 21 d. – stebėkite ženklus, kuriuos siųs Visata. Jeigu sugebėsite juos teisingai traktuoti, sužinosite atsakymą į klausimą, kuris jums seniai neduoda ramybės.

AVINAS

(03 21–04 20)

Būsite labai ryžtingi, todėl jūsų kelyje pasitaikiusias kliūtis įveiksite be didelių pastangų. Jūsų entuziazmas bus tiesiog užkrečiantis, todėl dabar bus itin palankus metas planuoti kolektyvinį darbą. Kartu galėsite tiesiog kalnus nuversti – net ir pačios didžiausios kliūtys atrodys greitai ir paprastai įveikiamos. Nėra kada tinginiauti – pasinaudokite žvaigždžių siunčiama proga.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Palankus metas spręsti teisinius klausimus bei ieškoti teisybės. Šiuo laikotarpiu žvaigždės jums šypsosi: nestokosite dėmesio ir pagyrų, todėl jus lydės tikrai pakili nuotaika. Galite sulaukti tikrai patrauklaus darbo pasiūlymo, tačiau neskubėkite jo priimti – pirmiausia pasverkite naujos galimybės privalumus bei trūkumus, o jau tada imkitės tam tikrų veiksmų.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Ne viskas, ką suplanuosite, eisis pakankamai sklandžiai, todėl galite pasijusti bejėgiai. Vis dėlto žvaigždės pataria nenukabinti nosies ir tęsti pradėtus darbus. Jei pajusite nuovargį, raskite laiko kokybiškam poilsiui – išvykite į gamtą ar suplanuokite trumpas atostogas. Atitrūkę nuo darbų galėsite pasisemti kur kas daugiau jėgų, todėl naujų sumanymų įgyvendinimas bus gerokai sklandesnis.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Jūsų laukia gana įtemptas metas, todėl svarbu ieškoti būdų, kurie padėtų jums atsipalaiduoti. Nors darbai nebus atliekami taip sklandžiai, kaip galbūt norėtųsi, atminkite, kad gyvenimas – ne vien tik jūsų profesinė sritis. Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria susirūpinti savo sveikata: net ir menkiausi negalavimai gali išsivystyti į rimtą ligą, todėl svarbu tam kuo greičiau užkirsti kelią.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Skrajosite padebesiais. Šiuo laikotarpiu jūsų mintys bus apsėstos kur kas malonesniais dalykais nei darbas, todėl būsite išsiblaškę. Vis dėlto tai nėra pakankamas pasiteisinimas laiku neatlikti jums patikėtų darbų, tad pasistenkite susiimti ir pirmenybę teikite savo pareigoms. Jei atrodys, kad darbų eiga nėra tokia sklandi, kaip norėtųsi, paprašykite aplinkinių pagalbos, ir tai gali gerokai paspartinti procesą.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Atrodys, kad darbai neturi jokios pabaigos, todėl užvaldys gana neigiamos mintys. Vis dėlto ne viskas yra taip blogai, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio: kai kurie darbai tikrai gali palaukti, o prireikus pagalbos tiesiog kreipkitės į draugus ar kolegas. Jus gali maloniai nustebinti kitų asmenų geranoriškumas, todėl nesistenkite viską aprėpti savarankiškai, nes priešingu atveju labai greitai pajusite jėgų trūkumą.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Bendravimas su aplinkiniais žmonėmis gali būti gana sudėtingas, todėl norėsite nuo visko atsiriboti ir tiesiog pasimėgauti buvimu gamtoje. Tai įgyvendinti nebus taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, todėl klausykitės savo vidinio balso ir elkitės taip, kaip jums atrodo geriausia. Tikėtina, kad pabuvę vien tik su savo mintimis į viską imsite žvelgti visai kitomis akimis, todėl santykiai su jus supančiais žmonėmis taps kur kas geresni.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Jus apniks atostogų nuotaikos – net ir tada, jei poilsiui neturėsite jokių galimybių. Šiuo laikotarpiu palanku planuoti išvykas ar susitikimus su seniai matytais bičiuliais: tikėtina, kad jūsų planai bus nesunkiai įgyvendinami, ir tai jums padovanos tikrai daug smagių akimirkų. Nors darbe gali būti gana sunku susikaupti, jūsų pakili nuotaika bus tiesiog užkrečiama.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Turėsite galimybę pagerinti santykius su savo antrąja puse, todėl žvaigždės pataria nepraleisti šio šanso. Romantiška išvyka ar savaitgalis tik dviese tikrai padės praskaidrinti rutiną, todėl pasitelkite savo organizacinius sugebėjimus ir kartu nuveikite ką nors smagaus. Jei dar nesate įsipareigoję, turėsite progų užmegzti tikrai įdomias pažintis, iš kurių gali išsirutulioti ir kai kas daugiau. Dažniau apsidairykite aplink – gali būti, kad kažkas jau kurį laiką laukia jūsų dėmesio.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Darbų netrūks, tačiau žvaigždės pataria šiek tiek laiko skirti nedideliems malonumams, kurie padės pagyvinti nusistovėjusią rutiną. Jei jau seniai neturėjote progų užsiimti mėgstama veikla, dabar tikrai turėsite šansų tai ištaisyti. Kokybiškas poilsis jums bus tikrai į naudą – darbai eisis kur kas sklandžiau, o santykiai su artimaisiais taps kur kas geresni.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Gali atrodyti, kad aplinkui visiškai nieko nevyksta, todėl apniks nuobodulys. Kad taip nenutiktų, pagalvokite, kaip galėtumėte praskaidrinti savo kasdienybę, ir tai leis kur kas geriau pasijusti. Neleiskite sau pernelyg daug tinginiauti, nes vėliau įsivažiuoti į įprastą gyvenimo ritmą gali būti pernelyg sudėtinga.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Pajusite jėgų stygių, todėl bus sudėtinga planuoti ir darbus, ir laisvalaikį. Nors šiuo metu įvairios veiklos tikrai netrūks, atrodys, kad niekam nesate nusiteikę. Per daug savęs nekankinkite: jei turite galimybę, pasiimkite atostogas, kurių metu pasisemsite naujų jėgų, ir vėl galėsite nuversti kalnus. Neatsisakykite progų išeiti pasilinksminti: žvaigždės jums žada tikrai malonias pažintis.

Horoskopai.patarimupasaulis.lt

2020 06 13 17:36
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt