šeštadienis, liepos 4 d.
Savaitės horoskopas (birželio 1–7 d.)
Alfa.lt

Savaitės pradžioje bus palanku tvarkyti finansinius reikalus, ieškoti naujų pajamų šaltinių, pirkti technikos prietaisus, spręsti problemas, susijusias su remontu, išradimais, inovacijomis.

Per mėnulio pilnatį (birželio 5 dieną) patartina susilaikyti nuo svarbių darbų ir reikšmingų pirkinių, nes bus didėlė apgavysčių ir apsirikimų tikimybė.

Savaitės pabaiga bus tinkama sunkiems darbams, nes padidės ištvermingumas, tačiau ir šiuo metu rekomenduojama slėpti savo planus ir būti akyliems, kad nenukentėtumėte nuo sukčių.

AVINAS

(03 21–04 20)

Gali tekti susidurti su draugų ar giminaičių apkalbomis, tačiau žvaigždės pataria į tai numoti ranka, ir nesistengti apginti savo garbės. Nemalonios kalbos nutils, jei į jas nereaguosite, ir labai greitai galėsite tikėtis atsiprašymo. Žvaigždės jums žada palankų laikotarpį pradėtų darbų užbaigimui: jei kurį laiką jautėte, kad ne viskas einasi pagal planą, dabar galėsite tikėtis kur kas didesnės sėkmės.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jei būsite pakankamai ryžtingi, ir atkakliai sieksite savo tikslų, labai greitai galėsite tikėtis ne tik finansinės situacijos pagerėjimo, bet taip pat ir didesnio pasitenkinimo savo darbine veikla. Asmeniniame gyvenime šiuo laikotarpiu jokių pokyčių nenusimato, tačiau žvaigždės pataria daugiau laiko skirti savo mylimiausiems

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Ne viskas eisis pagal planą, ir tai liūdins, tačiau pasistenkite ir tokioje situacijoje įžvelgti šviesiąją pusę: netikėtumai neretai būna naudingi, todėl ir tuomet, jei atrodys, kad viskas nesiseka, labai greitai gali paaiškėti, kad visa tai buvo tik į naudą. Darbinėje veikloje galimi smulkūs nesutarimai, tačiau dėl jų neverta nuogąstauti – viskas išsispręs net ir be jūsų pastangų.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Žvaigždės pataria nesivelti į konfliktus: jei darbe kiltų nesutarimų, pasistenkite likti nuošaly. Šiuo laikotarpiu galimi įvairūs nesusipratimai ir nesklandumai, tačiau pasistenkite, kad tai netemdytų jūsų pakilios nuotaikos. Tikėtina, kad turėsite progų užmegzti naujas pažintis, o tuomet, jei dar nesate įsipareigoję, galite tikėtis tikrai malonių staigmenų.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šiuo laikotarpiu vertėtų vengti planavimo, nes ne viskas gali klostytis būtent taip, kaip norėtųsi. Nors netikėtumai gali erzinti ir mažinti motyvaciją, tačiau labai greitai už jūsų pastangas bus tinkamai atsidėkota. Jei draugams ar giminaičiams prireiktų jūsų pagalbos, pasistenkite jiems padėti – net ir tuomet, jei neturėsite pakankamai laiko. Turėsite šansų išpildyti nedideles artimųjų svajones, todėl pasinaudokite likimo siunčiamomis progomis.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Jus maloniai nustebins kitų asmenų geranoriškumas: gali būti, kad šiuo laikotarpiu jums teks ieškoti pagalbos, tačiau tai tikrai nepareikalaus pernelyg didelių pastangų. Jei tam tikrų darbų atlikimas pareikalaus kur kas daugiau pastangų nei tikėjotės, drąsiai kreipkitės į savo kolegas – kartu nuveiksite kur kas daugiau.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Visas savo jėgas skirsite darbui, todėl labai greitai galėsite tikėtis tikrai puikių rezultatų. Jei kurį laiką nesėkmingai stengėtės užbaigti seniau pradėtus projektus, dabar tą padaryti tikrai nebus pernelyg sudėtinga. Greitu metu turėsite galimybę šiek tiek atsipūsti, tad tuomet, jei jau kurį laiką pasvajojate apie atostogas, dabar jau galite pradėti jas planuoti.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Atrodys, kad viskas, ko tik nusprendžiate imtis, einasi tarsi iš pypkės, todėl šis laikotarpis bus itin palankus pabaigti seniau pradėtus darbus. Draugams ar kolegoms gali prireikti jūsų pagalbos: tikėtina, kad išspręsti tam tikrą situaciją galėsite tik jūs, todėl neatsisakykite jiems padėti. Gali būti, kad greitu metu pagalbos prireiks ir jums patiems, todėl būkite geranoriški.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Atėjo metas daugiau laiko skirti savo šeimai. Kurį laiką buvote tiesiog pasinėrę į darbus, todėl jūsų artimieji jau pasigedo kokybiško laiko kartu. Kad ir kiek daug darbų turėtumėte, pasistenkite šiek tiek nuo jų atsitraukti, ir suplanuokite trumpą išvyką ar šeimos vakarienę už namų ribų. Net ir pora valandų, kurias praleisite kartu, gali sustiprinti tarpusavio ryšį, todėl pasinaudokite šia galimybe.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Gali užplūsti gana negatyvios mintys, tačiau tik nuo jūsų priklausys, kaip su tuo susidorosite. Turėsite galimybių pradėti naują veiklą, tačiau jus gali sustabdyti baimė ir nežinomybė. Žvaigždės bus palankios tik tiems, kurie neišsigąs naujų iššūkių ir stengsis judėti į priekį. Jei rinksitės kiurksojimą ant sofos, greitu metu teigiamų pokyčių tikrai neverta tikėtis. Jei būsite drąsūs ir savimi pasitikintys, jau labai greitai galėsite džiaugtis puikiais rezultatais.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Jūsų laukia džiaugsmingas laikotarpis. Nors visai neseniai atrodė, kad iš esamos padėties nėra jokios išeities, tačiau dabar viskas atrodys kitaip. Tikėtina, kad rasite naujų pajamų šaltinių, kurie padės įgyvendinti nedideles svajones, bei leis drąsiau planuoti ateitį. Nors esate pratę viską vertinti labai realistiškai, tačiau nebijokite svajoti – juk kartais svajonės ima ir išsipildo.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Būsite nusiteikę gana nostalgiškai, todėl gali būti sunku susikaupti. Deja, tai neliks nepastebėta: gali tekti susidurti su prastesniais rezultatais darbe ar studijose. Pasistenkite nuvyti pašalines mintis, ir visą savo dėmesį skirkite vien tik pagrindinei savo veiklai. Jei būsite pakankamai darbštūs ir negailėsite savo jėgų, labai greitai žvaigždės jus apdovanos.

Horoskopia.patarimupasaulis.lt

2020 05 28 17:30
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt