penktadienis, rugsėjo 30 d.
Savaitės horoskopas (birželio 20–26 d.)
Gražina Vasiliauskienė
Unsplash
Savaitės horoskopas

Šią savaitę suaktyvės daugumos Zodiako ženklų asmeninis gyvenimas. Dabar atsitiktinės pažintys gali pasirodyti neatsitiktinės ir lemti aistringo meilės romano pradžią. Sustiprės polinkis į meilės nuotykius, kils noras patirti daugiau naujų, ryškių jausmų ir išgyvenimų.

Santuokiniuose santykiuose ieškokite naujų būdų bendrauti su savo partneriu. Aplinkos pakeitimas gali padėti.

Šią birželio savaitę greičiausiai pastebėsite, kad tapote drąsesni bendraudami su žmonėmis, atviriau reiškiate savo mintis. Padidės polinkis ginčytis, aktyviai ginti savo nuomonę, tačiau kiek sumažės praktiškumas ir minčių nuoseklumas, bus sunku remtis faktais. Dažniau atsižvelkite į savo intuiciją, jos patarimai pravers. Palankus metas dvasiniam tobulėjimui, mokymuisi, grožinės ir mokslinės literatūros skaitymui.

AVINAS

(03 21–04 20)

Šią birželio savaitę paaštrės vedusio Avino santykiai su antrąja puse.

Galbūt jus papiktins pasyvi partnerio pozicija ir nenoras dalyvauti bendroje veikloje. Be to, jūsų iniciatyvos gali nesulaukti palaikymo ir supratimo. Visa tai neprisidės prie santuokinių ryšių stiprinimo. Užuot įsitraukus į susirėmimą, verčiau pereiti prie pozityvios veiklos. Jums gana sėkmingai seksis tvarkyti reikalus namuose. Taip pat palankus metas rūpintis augintiniais.

Antrąją savaitės pusę galima užsiimti dvasinėmis praktikomis, sveikatinimosi procedūroms. Tai padės atgauti pusiausvyrą ir vidinę ramybę. Savaitgalį geriausia praleisti gamtoje su brangiais žmonėmis ir paskaityti įdomią knygą.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Ši birželio savaitė bus palanki šio Zodiako ženklo atstovams, išgyvenantiems romantiškos meilės laikotarpį. Tai puikus metas keliauti už miesto, rengti iškylas, lankytis mėgstamų atlikėjų koncertuose, šokių aikštelėse, teatro spektakliuose. Padarykite viską, kad nustebintumėte savo mylimąjį malonia staigmena. Jei turite vaikų, daugiau dėmesio skirkite jų auklėjimui. Pavyzdžiui, nuveskite vaiką į cirką, parką, atrakcionus. Taip pat nepamirškite skirti dėmesio savo sveikatai. Apsirenkite pagal orą arba šiek tiek šilčiau, nes dabar peršalimo ligų tikimybė padidės. Savaitgalis bus palankus nuoširdiems pokalbiams su draugais. Tikrai jums bus įdomu sužinoti paskutines jų naujienas ir pasidalinti savo patirtimi.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai šią savaitę atidžiau įsižiūrės į savo artimiausią aplinką ir galbūt užsimanys pagerinti savo būstą. Bus tinkamas metas pirkti namų apyvokos reikmenis, interjero, elementus, ką nors paremontuoti, perstatyti, pakeisti. Jei turite vasarnamį, tai išvyka už miesto ir darbas su žeme suteiks jums naujų jėgų ir įkvėpimo. Namų ruošos darbus patartina atlikti kartu su kitais šeimos nariais: tokia veikla suvienys ir sustiprins artimųjų ryšius. Galima net pasvarstyti apie šeimos verslą.

Tačiau romantiškiems santykiams ir naujai meilei šios dienos vargu ar bus sėkmingos. Gali būti, kad aistros atslūgs, jūsų jausmai nebus tokie intensyvūs. Finansinė padėtis šią savaitę bus stabili, galėsite save pamaloninti ilgai lauktais pirkiniais. Santykiai su tėvais pagerės.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžiui šią savaitę bus įdomiausia bendrauti su draugais, artimaisiais, kaimynais. Kils noras su jais pasidalinti savo mintimis ir jausmais, sužinoti, kas pastaruoju metu vyksta su aplinkiniais žmonėmis.

Numatomos dažnos ir malonios išvykos bei kelionės, kurių metu galėsite susipažinti su įdomiais žmonėmis. Tačiau šeimos gyvenime santykiai gali pablogėti. Jausitės nesuprasti tėvų ir šeimos narių. O be jų pritarimo ir palaikymo kai kurių jūsų iniciatyvų bus neįmanoma įgyvendinti. Savaitgalis pateiks daug džiugių optimistinių akimirkų. Tai bus išskirtinai geras laikas turistinėms kelionėms ir susitikimams su žmonėmis iš kitų miestų, šalių ar regionų.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šią savaitę Liūtui pavyks sėkmingai išspręsti finansinius klausimus. Tikriausiai galėsite sau leisti nusipirkti pažangesnę buitinę techniką ir taip palengvinti gyvenimą, padaryti savo buitį patogesnę. Šio Zodiako ženklo atstovams rekomenduojama šį laiką praleisti namuose, tarp artimųjų, nes kelionių metu rizikuojama patekti į nemalonią istoriją: pavyzdžiui, tapti apgaulės auka. Apskritai santykiai su žmonėmis šiuo metu bus gana įtempti. Antroji savaitės pusė tinkama savišvietai ir studijoms. Greičiausiai jus domins viskas, kas nežinoma, paslaptinga. Galbūt jūs sužinosite kai kuriuos faktus, kurie anksčiau buvo jums neprieinami.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Ši birželio savaitė bus palanki aktyvų gyvenimo būdą puoselėjantiems šio Zodiako ženklo atstovams. Dabar rekomenduojama lankyti sporto užsiėmimus, treniruotes, važinėti dviračiu, bėgioti, leistis į ilgus žygius pėsčiomis. Kuo daugiau fizinių jėgų išeikvosite, tuo labiau stiprės jūsų sveikata. Taip pat geras laikas neformaliam bendravimui. Bet turto išsaugojimui ir taupymui ši savaitė nebus labai gera. Pavyzdžiui, gal sugesti buitinė technika, kompiuteris ar automobilis, teks išleisti neplanuotų pinigų jų remontui. Antrąją savaitė pusę skirkite daugiau dėmesio santykiams su savo antrąją puse ir pasistenkite sąmoningai sustiprinti ryšį, nuoširdžiai išsikalbėti ir smagiai kartu praleisti laisvalaikį Galite iš naujo atrasti savo partnerį, geriau pažinti jo charakterį.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklėms šią savaitę nepatartina užsibrėžti sunkių tikslų. Tikėtina, kad jūsų fizinė ir emocinė būsena neleis jums aktyviai veikti. Greičiausiai kankins abejonės dėl tam tikrų veiksmų tinkamumo ir prasmingumo. Tegul šios dienos jums būna ramios. Pasyvi būsena padės suvokti, kas vyksta, sukaupti jėgas ir nusiteikti naujai veiklai. Ypatingą dėmesį skirkite savo sveikatai. Energijos trūkumą galima kompensuoti išsimaudžius vonioje ar apsilankius saunoje. Neblogai seksis siekti naujų žinių, mokytis ir kelti kvalifikaciją. Savaitgalis bus tinkamas analizuoti, įvertinti nueitą kelią, išnagrinėti padarytas klaidas ir apgalvoti ateities planus.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas šią savaitę suaktyvins bendravimą su žmonėmis, sustiprins ryšius su draugais ir bendraminčiais. Seksis užmegzti naujų naudingų pažinčių, taip pat ir per internetą. Tačiau neskubėkite atskleisti informacijos apie asmeninį gyvenimą naujiems pažįstamiems. Gali tekti bendrauti su žmogumi, kuris iš tikrųjų nebus toks, kokiu dėsis. Jei naujas pažįstamas su jumis elgsis nenuoširdžiai, atrodys, kad ką nors slepia, būkite atsargesni su juo. Priešingu atveju toks bendravimas gali pakenkti jūsų reputacijai. Savaitgalis bus palankus romantiškiems santykiams. Galimos naujos pažintys kelionių metu, kurortinis romanas.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šią birželio savaitę Šaulys turėtų būti atsargesnis atlikdamas bet kokius sportinius pratimus ir dirbdamas sunkų fizinį darbą: padidės kojų, ypač kelių ir blauzdos, traumų pavojus. Rekomenduojama susilaikyti nuo dalyvavimo sporto varžybose, komandinėse rungtyse.

Antroji kebli šių dienų tema – galimos santykių su draugais komplikacijos. Bendravimas su jais gali nusibosti, tokiu atveju geriau kol kas nesusitikinėti. Tačiau ši savaitė bus tinkamas laikas ginti savo interesus prieš viršininkus ir tėvus. Drąsa ir tiesmukiškas atvirumas bus visiškai pateisinami. Antroji savaitės pusė įneš daugiau ramybės ir harmonijos į šeimyninius santykius. Rūpinkitės vyresniais giminaičiais, seneliais. Tinkamas metas aptarti paveldėjimo klausimus.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Savaitės pradžioje Ožiaragis vargu ar pasieks užsibrėžtų tikslų. Išorinės aplinkybės jums bus nepalankios ir trukdys judėti pirmyn. Geriausia šioje situacijoje nedaužyti galvos į sieną, o pabandyti rasti išeitį. Jei turite žmogų, kurio nuomonę tikrai vertinate, būtinai su juo pasikonsultuokite. Antroji savaitės pusė bus kur kas ramesnė ir produktyvesnė. Jūsų dėmesys nuo darbų švelniai nukryps į bendravimą su santuokos partneriu, kaimynais, giminaičiais ir pažįstamais. Bet kokie kontaktai šiuo metu jums teiks malonumą, o santuokiniai ryšiai sustiprės, jausite artimojo meilę, supratimą ir palaikymą.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Pagrindinis Vandenio rūpestis šią birželio savaitę gali būti prestižo darbe ir reputacijos išsaugojimas. Ir tai tiesiogiai priklausys nuo to, kaip pavyks susidoroti su įsipareigojimais. Tai galioja ir profesinei veiklai, ir namų ruošos darbams. Teks mokytis racionaliai planuoti ir paskirstyti savo laiką bei jėgas.

Tuo tarpu tai geras laikas tiems, kurie mėgsta ekstremalų sportą. Noras gauti didelę adrenalino dozę gali paskatinti užsiimti rizikinga veikla. Nederėtų pamesti galvos. Ši savaitė bus palanki sveikatą gerinančioms ir gydomosioms-profilaktinėms procedūroms. Dabar galite pradėti grūdinimosi ciklą, įsigyti baseino abonementą, pradėti reguliariai sportuoti.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvims ši savaitė bus labai palanki santuokiniams ryšiams gerinti. Suteikite savo partneriui visišką veiksmų laisvę, kad jis imtųsi iniciatyvos sprendžiant tam tikrus klausimus. Tai bus teisinga taktika, nes jūs patys būsite per daug svajingai, jausmingai nusiteikę ir nesugebėsite adekvačiai įvertinti situacijos. Ši savaitė bus netinkama nekasdieniams finansiniams reikalams tvarkyti. Stenkitės nesiskolinti ir neskolinti pinigų, net jei jų prašys artimas žmogus. Pasistenkite išsisukti nuo to. Savaitgalis bus paženklintas meilės ir džiaugsmo. Tai taikoma ne tik romantiškiems, bet ir giminingiems, motiniškiems santykiams.

2022 06 16 10:57
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt