penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Savaitės horoskopas (birželio 22–28 d.)
Alfa.lt

Tai bus pilnėjančio mėnulio savaitė. Svarbiausias dalykas, ką dabar reikėtų padaryti visiems Zodiako ženklams, – atsikratyti tingulio. Jeigu būsite darbštūs ir uolūs, jums neliks tokių aukštumų, kurių negalėtumėte pasiekti. Tereikia suimti save į rankas ir ugdyti savo discipliną. Pagalvokite apie tą naudą, kurią galėsite gauti, jeigu nustosite savęs gailėtis.

AVINAS

(03 21–04 20)

Šią savaitę turėsite galimybę padidinti gaunamas pajamas, todėl būkite apdairūs ir nepražiopsokite savo šanso. Net ir tuomet, jei manote, kad nepajėgsite visų darbų atlikti laiku, dėl nepanaudotų galimybių vėliau gali tekti gailėtis. Šiuo metu jus gali dominti vien tik atostogos, tačiau pailsėję būsite kur kas energingesni, todėl galėsite nuveikti kur kas daugiau nei įprastai.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Rasite atsakymą į jus seniai varginusį klausimą, todėl gyvenimas nušvis kur kas ryškesnėmis spalvomis. Būsite nusiteikę bendrauti ir bendradarbiauti, todėl žvaigždės pataria neatidėlioti susitikimų, palanku planuoti bendrą veiklą su draugais ar kolegomis. Jei reikės atlikti kolektyvines užduotis, tą galėsite padaryti be didelių pastangų: kartu įveiksite net ir didžiausias kliūtis.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Žvaigždės numato praturtėjimą: galbūt jums pavyks susitarti dėl didesnio atlyginimo, o galbūt tiesiog laimėsite loterijoje. Turėsite galimybių pakeisti savo gyvenime nusistovėjusią tvarką, ir šie pokyčiai bus tikrai džiuginantys. Antroje savaitės pusėje žvaigždės žada malonius netikėtumus, kurie tikrai nuskaidrins kasdienybę ir leis į pasaulį pažvelgti visai naujomis spalvomis. Net ir tuomet, jei atrodys, kad darbai niekaip nesibaigia, skirkite šiek tiek laiko poilsiui, ir tai tikrai padės įsikrauti daugiau energijos.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Ieškosite būdų, kurie jums padėtų nusiraminti. Įtampos netrūks, todėl svarbiausia yra tai, kaip jūs su ja kovosite. Nors šiuo metu jūsų problemos atrodys nemenkos, tačiau po kurio laiko jas prisiminsite su šypsena, todėl per daug dėl to nerimauti tikrai nereikėtų. Žvaigždės pataria tiesiog atlikti jums priklausančias užduotis ir kuo mažau sukti galvą dėl nesėkmių.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Atrodys, kad visi tik ir bando išvesti jus iš kantrybės, tačiau labai pasistengę tikrai galite išlikti stiprūs ir nepalaužiami. Jei atrodys, kad paprasčiausiai visko per daug susikaupė, tiesiog atsiribokite nuo kasdienių darbų ir šiek tiek laiko skirkite savo mėgstamai veiklai. Atminkite, kad rytas visada protingesnis už vakarą, todėl nepriimkite skubotų sprendimų – tam sulauksite tikrai palankesnio laikotarpio.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Norėsite nuo visko atsiriboti ir išvykti į negyvenamą salą. Galbūt plano įgyvendinimas ir nebus toks dramatiškas, tačiau tuomet, jei pajusite jėgų trūkumą, tikrai galėsite imtis atostogų planavimo. Tam dabar bus itin palankus laikotarpis, tad nesikankinkite, jei darbai pasirodys pernelyg slegiantys – atostogų prašymą pateiksite vos per kelias minutes, o poilsio nauda bus tiesiog nepamatuojama.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Atrodys, kad laikas tiesiog skrieja: gausite daugybę užduočių, kurias teks atlikti kiek įmanoma skubiau, todėl apie poilsį galėsite tik pasvajoti. Vis dėlto, net ir įtemptoje dienotvarkėje pasitaikys tikrai malonių akimirkų, kurios tikrai džiugins ir leis judėti į priekį. Laiko trūkumas šiuo metu atrodys didžiausia problema, tačiau jau labai greitai galėsite ją pamiršti.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Gali tekti susidurti su netikėtomis išlaidomis, todėl būsite šiek tiek suirzę. Vis dėlto, per daug nuogąstauti tikrai nereikėtų – labai greitai žvaigždės jums žada finansinės situacijos pagerėjimą. Šiuo laikotarpiu gali tekti atlikti daugiau darbų nei esate įpratę, tačiau būsite kupini jėgų, ir su visomis užduotimis susidorosite tikrai sklandžiai. Jei vis pasvarstote, kaip būtų puiku susiplanuoti atostogas, nedvejodami imkitės veiksmų, nes šis laikotarpis tam bus tikrai palankus.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šiuo laikotarpiu būsite dėmesio centre, todėl turėsite šansų užmegzti naujas pažintis. Jei dar nesate įsipareigoję, šiuo laikotarpiu tikrai turėsite galimybių tą pakeisti – tiesiog būkite atidūs, ir pastebėkite žvaigždžių siunčiamus ženklus. Antroje savaitės pusėje daugiau dėmesio skirkite pradėtų darbų užbaigimui, tačiau pasistenkite nepradėti naujų projektų, nes jų įgyvendinimas gali tapti tikru iššūkiu.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Norėsite šiek tiek atsikvėpti, tačiau to dar reikės šiek tiek palaukti. Šiuo laikotarpiu susidursite su gana sudėtingomis užduotimis, kurias įveikę jausitės tarsi kalnus nuvertę. Nors gali atrodyti, kad jums patikėtų užduočių atlikimas – tarsi Sizifo darbas, tačiau tuomet, jei įdėsite pakankamai daug pastangų, žvaigždės jums už tai tikrai atlygins. Jau labai greitai žvaigždės jums žada tikrai didelę sėkmę, tačiau jos sulauks tik patys darbščiausi.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Galite netikėtai sulaukti svečių, ir tai nebūtinai džiugins. Nors ir nuogąstausite, kad tai jums neleis pabaigti pradėtų darbų, tačiau tikrai nusipelnėte šiek tiek poilsio. Pasistenkite į susiklosčiusią situaciją reaguoti kiek įmanoma ramiau, pasvarstykite, kokie jūsų darbai gali palaukti, ir kuriuos jų turite atlikti tuojau pat. Galite maloniai nustebti, kad suderinti darbą ir laisvalaikį yra paprasčiau nei atrodo iš pirmo žvilgsnio, todėl nesibaiminkite, jei ne viskas eisis pagal planą.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Svajosite apie atostogas, todėl darbe jums bus sunku susikaupti. Jei jau kurį laiką negalėjote sau leisti išvykti bent į trumpą kelionę, dabar ją planuoti bus tikrai palanku. Nors atrodys, kad dabartinė finansinė situacija tam nėra palanki, tačiau greitu metu žvaigždės numato praturtėjimą, taigi, viskas yra jūsų rankose. Jei jau senokai planavote išvyką su šeima, dabar tikrai palankus metas tą ištaisyti.

Horoskopai.patarimupasaulis.lt

2020 06 19 10:29
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt