penktadienis, liepos 1 d.
Savaitės horoskopas (birželio 6–12 d.)
Gražina Vasiliauskienė
Unsplash
Savaitės horoskopas

Ši birželio savaitė bus labiau tinkama profesinei ir verslo veiklai nei asmeninio gyvenimo iniciatyvoms. Dabar skirtingų lyčių atstovams sunkiau seksis suprasti vieniems kitus, todėl bendraujant galimi konfliktai ir nesutarimai.

Stenkitės šiuo metu vengti kivirčų asmeniniuose santykiuose,išklausykite iki galo partnerį ir neskubėkite reaguoti Naujų romantiškų pažinčių ir meilės pasimatymų pirmajai savaitės pusei taip pat geriau neplanuoti.

Šią savaitę verslo santykiuose galėsite sumaniai operuoti faktais ir pasinaudoti svetimomis idėjomis. Padidės dėmesys detalėms, tikslumas ir punktualumas. Antroje šios savaitės pusėje pasistenkite dažniau pasitelkti fantaziją ir išradingumą. Šis laikas bus nelabai tinkamas asmeniniams, daug jėgų reikalaujantiems projektams pradėti, tačiau palankus metas intelektualinei kūrybai.

AVINAS

(03 21–04 20)

Šią savaitę Avinas palaikys įtemptus santykius su kitais. Pagrindinė to priežastis – ištvermės ir kantrybės trūkumas.

Jei yra kilę nesusipratimų su kuriuo nors iš pažįstamų, giminaičių ar kaimynų, tai šią savaitę jie gali paaštrėti dėl jūsų noro tiesiogiai išsakyti savo nuomonę ginčytinais klausimais.

Antroji kebli savaitės tema – asmeninių transporto priemonių gedimai. Jei vairuojate automobilį, šiuo laikotarpiu jums gali tekti užsiimti jo remontu. Kelionės gali būti sudėtingos, dažnai vėluosite.

Birželio pradžia bus palankus metas stiprinti santuokinius ryšiuss. Geriausia diena aptarti bendrus reikalus su mylimuoju – pirmadienis. Savaitgaliais rekomenduojama planuoti apsilankymą pirtyje ar saunoje.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Savaitės pradžioje Jaučiui pataria susitvarkyti smulkius rutininius reikalus ir nusipirkti atsargai maisto produktų, kurių galiojimo laikas ilgas. Palankus metas praktiškiems buities reikalams spręsti. Išnaudokite jį iki galo, nes antroje savaitės pusėje gali kilti netikėtų finansinių sunkumų.

Neatmetama ir santykių su mylimu žmogumi pablogėjimo grėsmė. Nepatartina su juo šiomis dienomis aptarinėti finansų, pajamų ir išlaidų klausimų, taip pat pirkti brangių dovanų. Pasistenkite atsižvelgti į savo realias finansines galimybes.

Jei turite vaikų, nepirkite jiems naujų žaislų dabar: greičiausiai tai bus į vėją išmesti pinigai.

Savaitgalius rekomenduojama praleisti draugų kompanijoje ar pramoginėje kelionėje.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šią savaitę Dvyniai turės naujų sumanymų ir bus linkę imtis iniciatyvos. Tačiau ne viskas seksis sklandžiai, kaip sumanyta. Kelyje teks susidurti su kliūtimis. Be to, pagrindiniu trukdžiu gali tapti i artimi žmonės, šeimos nariai, tėvai, kurie vargu ar palaikys drąsius jūsų siekius.

Kad sušvelnėtų vieno ar kito ryžtingo poelgio pasekmės, verta pradėti aktyviai veikti jau nuo pirmadienio. Tai bus konstruktyvi diena, kai galėsite atvirai išsakyti savo ketinimus. Tada jūsų artimieji ir draugai galės suvokti juos adekvačiai ir reaguoti supratingai. Nuo savaitės vidurio gali sustiprėti prieštaravimų tarp jūsų ir šeimos narių grėsmė. Galbūt išgirsite pretenzijų ir priekaištų susijusių su buitinėmis problemomis. Savaitgalis bus tinkamas apsipirkti.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Pirmadienį Vėžiui patartina surasti laiko pabūti vienumoje, pamąstyti ar pamedituoti ir šią dieną praleisti ramioje, nuošalioje aplinkoje. Jums gali prireikti komforto ir jaukumo atmosferos, kad suprastumėte ir įvertintumėte pastarojo meto įvykius.

Taip pat verta atkreipti dėmesį į vyresnius giminaičius. Tinkamas metas peržiūrėti senas nuotraukas, sutvarkyti šeimos albumą ir apmąstyti kai kuriuos prisiminimus.. Nuo antradienio prasideda nepalankus metas kelionėms ir naujoms pažintims.

Prieš siūlydami pasimatymą ar tardamiesi dėl susitikimo, pabandykite sužinoti kuo daugiau apie jus dominantį asmenį. Gali pasirodyti, kad jis visai ne tas, kuriuo bando apsimesti.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šią` savaitę Liūtui patartina suaktyvinti draugišką bendravimą. Sėkmingos bus trumpos išvykos ​​už miesto, iškylos gamtoje ar sodyboje. Turėsite galimybę susitaikyti su vienu iš vyresnių giminaičių. Draugai ar artimieji suteiks jums nesavanaudišką pagalbą, padės surasti reikalingą informaciją, palaikys jūsų iniciatyvą..

Nuo antradienio prasideda nepalankus metas kompiuterinei ar elektroninei įrangai įsigyti. Taip pat šiuo laikotarpiu gali sugesti jūsų turimas kompiuteris ar kita technika, o tai pareikalaus papildomų finansinių išlaidų. Šiomis dienomis geriau susilaikyti nuo naktinių klubų ar restoranų lankymo, nes tai gali neigiamai paveikti jūsų piniginę.

Savaitgalį geriausia praleisti su knyga ir pabendrauti su artimaisiais.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Savaitės pradžioje Mergelei seksis išspręsti kai kuriuos praktinius klausimus. Neatmetama finansinė artimų giminaičių pagalba.

Šią birželio savaitę stenkitės suvaldyti savo ambicijas. Būsite linkę elgtis pernelyg agresyviai, įsivelsite į ginčus ir diskusijas su vyresniais, labiau patyrusiais ir įtakingesniais už jus. Pasistenkite susivaldyti ir atsižvelgti į visuomenės elgesio standartus bei gyvenimo realijas. Aplinkybės taip pat turi įtakos ir ne visada jos susiklosto palankiai. Štai kodėl kantrybė ir net nuolankumas šiuo laikotarpiu bus labai reikalingi.

Savaitgalį greičiausiai išsipildys vienas iš jūsų seniai puoselėtų norų.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklėms pirmadienį bus palankus metas asmeninio tobulėjimo klausimams spręsti. Tačiau nuo antradienio iki savaitgalio būsite šiek tiek dezorientuoti. Veikiausia jūsų vertybių sistema ir moralinės inuostatos pasikeis. Galbūt tai lems nauji įspūdžiai, kuriuos patirsite susipažinę su kitų šalių ir tautų kultūros tradicijomis. Internetinis ryšys taip pat vaidins svarbų vaidmenį. Jeigu šią savaitę bandysite planuoti ilgą kelionę, tai šio ketinimo nebus lemta įgyvendinti.. Šiuo laikotarpiu padidės susidomėjimas viskuo, kas paslaptinga ir nesuprantama,. Tai gali būti dvasinės praktikos ar religija.

Savaitgalį galima įsigyti egzotišką augintinį.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Pirmadienį Skorpionas galės pademonstruoti savo įžvalgumą ir atskleisti tam tikrų įvykių priežastis. Tinkamas metas mokytis, studijuoti, gilintis į naujas sritis, skaityti specialiąją literatūrą.

Ši savaitė bus nepalanki susitikimams su draugais. Dėl nuomonių skirtingumo tam tikrais klausimais ir nesusipratimų, draugystė gali komplikuotis. Galbūt įsižeisite, kad nebūsite pakviestas į vakarėlį ir tai bus kivirčo priežastis. O iš tikrųjų pykti nereikėtų, nes likimas tik apsaugojo jus nuo dar didesnių nemalonumų, kurie neišvengiama kiltų svečiuose.

Jei bendravimo metu su kokiais nors žmonėmis, netikėtai pajusite nepaaiškinamą įtampą, žinokite, kad bus konfliktinė situacija, kurios dar galėtumėte išvengti, jei tinkamai sureaguotumėte.

Savaitgalį išvykoje, kelionėje ar internete gali įvykti romantiškas susitikimas.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Susituokusiems šio Zodiako ženklo atstovams pirmadienis bus tinkamas laikas bendriems ateities planams kurti. Galbūt būsite pakviesti apsilankyti jubiliejaus šventėje ar draugiškame vakarėlyje.

Nuo antradienio gali kilti problemų santykiuose su partneriu ar bendradarbiais. Mylimo žmogaus elgesys gali būti pernelyg ambicingas, ir jums bus sunku tai pakęsti ar paveikti į gerąją pusę.. Gali tekti kuriam laikui iniciatyvą perduoti partneriui. Apskritai nuo antradienio iki penktadienio bus sudėtingos dienos, kai veiks išorinės aplinkybės, kurioms norom nenorom teks paklusti.

Savaitgalį šeimoje vėl įsivyraus ramybė ir harmonija. Tačiau nepatartina į namus kviestis svečių ir pro duris įsileisti svetimų žmonių. Turto paveldėjimo klausimai bus sėkmingai išspręsti.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiui pirmadienį bus palankus metas spręsti praktinius ir namų ūkio klausimus. Galite užsiimti buitinės technikos remontu, buto valymu

Nuo antradienio gali tiekti sunkiai dirbt, tačiau kankins abejonės dėl jūsų triūso prasmės ir pasirinkto kelio teisingumo. Galbūt taip nutiks dėl to, kad darbo užduotys ir viršininkų nurodymai prieštaraus jūsų idealams ir moraliniam kodeksui.

Šis laikas jums asocijuosis su užgriuvusia pareigų ir atsakomybės našta tiek darbe, tiek namuose. Stenkitės kantriai ištverti šį laikotarpį, labai greitai situacija pasikeis į gerąją pusę.

Savaitgalį geriausia aplankyti artimuosius ar susitikti su draugais.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šią savaitę Vandeniui puikiai seksis mokslai. Galėsite pasirinkti mokytis sunkiausiai įsisavinamą medžiagą ir patys nustebsite, kaip lengvai viską suprasite ir įsiminsite. Nuo antradienio sustiprės kūrybiškumas, išradingumas, sumanumas priimant sprendimus. Norėsite kažkaip parodyti savo talentus, patraukti kitų dėmesį į savo sugebėjimais. Tačiau nepamirškite kuklumo ir visame kame reikia laikytis saiko, kitaip bus sunku pasiekti tai, ko norite.

Taip pat ši savaitė gali būti siejama su įtampa meilės santykiuose. Rekomenduojama trumpam padaryti pauzę ir neskubinti įvykių, kad išsiaiškintumėte savo jausmus. Apskritai šiomis dienomis nepatartina priimti skubotų neapgalvotų sprendimų.

Savaitgalį galima skirti apsipirkimui, atnaujinti garderobą ar namų aplinką.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Susituokusioms ir daug šeimyninių įsipareigojimų turinčioms Žuvims ši savaitė bus gana įtempta. Pirmadienis dar bus gera diena spręsti šeimos ir buities klausimus., tačiau nuo antradienio nuomonės gali smarkiai skirtis ir nesutarimai ims augti.

Šią savaitę nederėtų pradėti ilgai trunkančių, grandiozinių būsto remontų, nes bus per sunku prieiti su visais šeimos nariais prie vieningos nuomonės bet kokiu klausimu. Artimieji nebus pasirengę padėti ir palaikyti.

Ginčai su artimaisiais gali kilti ir dėl valdžios sprendimų, politinių peripetijų bei kitų su asmeniniu gyvenimu nesusijusių dalykų. Pasistenkite be reikalo nesiginčyti ir neprieštarauti tais klausimais, kurie jūsų tiesiogiai neliečia. Geriau sutikite su viskuo ir patylėkite. Tegul žmonės džiaugiasi savo nuomone.

Savaitgalį visos aistros nurims ir bus galima maloniai leisti laiką su šeima. Rūpinkitės vaikų auginimu – jie suteiks jums džiaugsmo.

2022 06 02 10:09
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt