penktadienis, rugsėjo 30 d.
Savaitės horoskopas (gegužės 16–22 d.)
Gražina Vasiliauskienė
Pexels
Savaitės horoskopas

Šią savaitę dauguma Zodiako ženklų įgaus daugiau drąsos ir ryžto, o tai paspartins jų planų įgyvendinimą. Geras laikas sportui ir fiziniam darbui.

Daugiau dėmesio vertėtų skirti asmeninių santykių stabilizavimui, kitaip nepavyks išvengti nusivylimo ir susvetimėjimo.

Vis dažniau gali kilti prisiminimai apie buvusius ryšius su ankstesniais partneriais, ypač tiems, kurie dabartiniuose santykiuose kartoja praeities klaidas. Būtent dabar verta jas paanalizuoti ir pasimokyti.

Ginčų metu stenkitės būti ramesni, neįžeisti mylimo žmogaus ir neužkrėsti jo savo bloga nuotaika.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas šią savaitę galės daug pasiekti.

Kelkite sau drąsius tikslus ir imkitės veiksmų. Jei sugebėsite būti nuoseklūs ir atkaklūs, tikrai pasieksite gerų rezultatų. Šiomis dienomis pastebimai pagerės savijauta, atsiras daugiau jėgų. Rekomenduojama užsiimti sveikatos profilaktika, ypač naudinga atlikti grūdinimosi procedūras. Išnaudokite šį laiką, kad sutvarkytumėte buities darbus, atliktumėte kosmetinį remontą bute. Kuo švaresni jūsų namai, tuo geriau jausitės.

Taip pat šią savaitę į jūsų akiratį dažnai gali pakliūti žmonės, su kuriais anksčiau turėjote kažkokių santykių, įskaitant asmeninius. Jei susipykote su santuokos partneriu, savaitės viduryje geriausiais seksis susitaikyti.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučiui ši gegužės savaitė bus labai emocinga ir kupina išgyvenimų.

Orientuokitės į šviesią ir įdomią pramogą. Pavyzdžiui, galite nueiti į mėgstamo atlikėjo koncertą, nuvykti į kitą miestą arba tiesiog iškylauti su draugais ar mylimu žmogumi miške. Jei šią savaitę leisitės į turistinę kelionę, galima ir romantiška pažintis.

Šis laikas bus palankus meilės santykiams stiprinti. Stenkitės pateikti mylimam žmogui malonių staigmenų, nustebinkite jį ir pasirūpinkite juo. Savaitės viduryje rekomenduojama įsigyti gražių madingų daiktų. Patartina susiplanuoti sau apsipirkimo žygį: tikrai rasite daug sau naudingų ir reikalingų dalykų.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai šią savaitę raginami susikoncentruoti į namų ruošos darbus.

Galėsite greitai išspręsti tuos buitinius klausimus, kurie ilgą laiką buvo atidėliojami. Pavyzdžiui, bus galima pasiimti paskolą ir įsigyti naują baldų komplektą arba įsirengti bute signalizaciją. Jei gyvenate su vyresniais giminaičiais, tai dabar tinkamas metas spręsti su paveldėjimu susijusius klausimus. Savaitės viduryje galite paanalizuoti santykius su mylimuoju, nuoširdžiai išsikalbėti ir pagerinti abipusį supratimą. Tai gali būti taikoma ir vaikų auklėjimui. Stenkitės daugiau bendrauti su vyresniais ir labiau patyrusiais už jus. Taip galite pagilinti savo supratimą apie gyvenimo realijas.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžys šią savaitę bus linkęs intensyviai bendrauti su aplinkiniais.

Greičiausiai jums bus įdomiau išsakyti savo nuomonę ir poziciją, o ne klausytis kitų žmonių. Bus tinkamas metas iš miesto išvykti į kaimą ar į gamtą su draugais ir artimaisiais. Pavyzdžiui, galite surengti kepsnių iškylą ir smagiai praleisti laiką. Vargu ar jus sustabdys organizaciniai rūpesčiai ir sunkumai. Be to, tai bus labai palankus metas susitaikyti su partneriu sureguliuoti santykius.

Savaitės viduryje gali padidėti privatumo poreikis. Jei namuose nėra galimybės pabūti vienam, galima bent porai dienų nuvažiuoti į kokią nors ramią sanatoriją.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtui ši savaitė bus kupina rūpesčių.

Dažniausiai spręsite praktinius klausimus, susijusius su materialiniais ir finansiniais reikalais. Gauti pinigai atvers papildomas galimybes plėsti verslą.. Būsite puikios formos, todėl verta šį laiką skirti energingai veiklai. Savaitė turi būti paaukota darbui, o ne poilsiui. Tai palankus laikotarpis santykių su draugais ir bičiuliais peržiūrai. Galbūt turite pažįstamų, su kuriais jau seniai reikėjo nutraukti santykius, ir tokių, su kuriais vertėtų sustiprinti ryšius. Todėl padarykite savo socialinio rato reviziją.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šią savaitę Mergelė bus linkusi į iniciatyvumą ir drąsius veiksmus.

Pademonstruokite norą prisiimti atsakomybę už save, veikti savarankiškai. Aplinkiniai, matydami tokį ryžtą, jums netrukdys ir stengsis visaip palaikyti.

Tai puikus laikas pradėti daryti mankštą arba bėgioti rytais. Galima įsigyti sporto klubo abonementą, užsiregistruoti į grupinius aerobikos ar pilateso užsiėmimus. Dirbdami su savo kūnu, šlifuodami jo proporcijas, galite gerokai sustiprinti savo fizinę sveikatą. Savaitės viduryje bus palankus metas pagražinti savo artimiausią aplinką. Daiktai, kuriuos įsigysite, tarnaus ilgai.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šią savaitę Svarstyklėms bus palankus metas užsiimti dvasinėmis praktikomis ir profilaktinėmis procedūromis, skirtoms sveikatai stiprinti.

Nedidelėmis pastangomis galėsite padaryti teigiamą įtaką savo sveikatos būklei. Taip pat puikus metas vandens procedūroms: apsilankymui SPA centre ar saunoje, Patartina geranoriškai suteikti pagalbą tiems, kurie jos prašys. užsiimti labdara. Už geruma jums bus gausiai atlyginta. Tai turės teigiamos įtakos jūsų psichinei pusiausvyrai. Kartu padidės jūsų susidomėjimas religinių, moralinių ir filosofinių temų studijomis. Galite pajusti poreikį iš naujo perskaityti knygas, kurios kadaise padarė jums didelį įspūdį. Geras laikas sugrįžti į tas vietas, kuriose išgyvenote laimingų akimirkų.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionui šią savaitę teks daug ir intensyviai bendrauti su draugais ir bičiuliais. Greičiausiai tai bus dinamiškas bendravimas, susijęs su kokia nors bendra veikla. Pavyzdžiui,bus tinkamas metas su draugais apsilankyti sporto stadione, kur galėsite pasirgti už savo šalies komandą, arba koncertų salėje, kur galėsite mėgautis mėgstamo atlikėjo pasirodymu. Greičiausiai pajusite didelį naujų potyrių poreikį ir tokius norus galėsite realizuoti draugų kompanijoje. Taip pat tinkamas laikas ištirti. Jei tikrai norite įminti kokią nors paslaptį, suprasti, kas nuo jūsų buvo nuslėpta, savaitės viduryje jums greičiausiai pasiseks.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šią savaitę Šauliui bus palankus metas bet kokiai veiklai.

Reikia tik netingėti ir aktyviai imtis darbo. Viskas, ką pastaruoju metu svajojote nuveikti, taps lengvai pasiekiama. Sugebėsite įveikti vidinius barjerus ir kliūtis, būsite linkę veikti energingai drąsiai, atkakliai. Šią savaitę niekam nereikės nuolaidžiauti ir pataikauti. Galėsite geriau save realizuoti, jei pradėsite pirmiausia kreipti dėmesį į savo poreikius ir troškimus, o tik tada galvosite apie galimus sunkumus juos įgyvendinant. Bus naudinga prisiminti senas klaidas ir panagrinėti jas iš dabartinių pozicijų. Pasistenkite skirti daugiau dėmesio savo partneriui ir suprasti jo poreikius bei padėtį.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiui ši savaitė bus naujų žinių ir akiračio plėtimo metas.

Šiuo laikotarpiu galėsite daryti gilius apibendrinimus ir suprasti labai sudėtingas problemas. Tai puikus laikas ruoštis egzaminams, rašyti baigiamąjį ar mokslinį darbą. Galbūt sutiksite žmogų, kuris jus daug ko išmokys. Taip pat tinkamas metas turistinėms kelionėms, kultūrinių, domėjimuisi įvairių tautų etninėmis ir religinėmis tradicijomis. Šią savaitę kasdieniniai gyvenimo aspektai jums bus ypač svarbūs. Gali tekti grįžti prie tų problemų, kurios buvo aktualios anksčiau, sprendimo iš naujo. Rūpinkitės kūno higiena, grūdinimu ir mankštinimu. Tinkamas metas įvairioms kosmetinėms procedūroms, masažo kursui.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šią savaitę Vandeniui labiausiai rūpės asmeninis gyvenimas ir instinktyvių poreikių tenkinimas.

Sustiprės meilės poreikis ir seksualiniai troškimai. Jei turite nuolatinį partnerį, šią savaitę galite su juo išgyventi stiprius jausmus ir patirti ryškių įspūdžių. Jei esate vienišas, tai nesėdėkite tarp keturių sienų, nes jums padidės tikimybė sutikti simpatišką žmogų, tinkamą jums į porą. Galimas atsitiktinis susitikimas su buvusia meile ir santykių atnaujinimas. Bet kuriuo atveju Vandenis gaus šansą išspręsti savo asmeninių santykių problemas.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvims ši savaitė bus gana įtempta. Kils problemų santykiuose su partneriu.

Šiomis dienomis geriausia perleisti iniciatyvą ir sprendimų teisę savo antrajai pusei, tai išvengsite nereikalingų konfliktų ir nusivylimų. Mat jūsų jautrumas ir jausmingumas bus padidėjęs, o partneris galės geriau viską vertinti racionaliai ir surasti išmintingą išeitį. Pasikliaukite juo. Atidžiau pažvelkite į savo partnerį. Galbūt atrasite jame daug teigiamų savybių, kurių anksčiau kažkodėl nepastebėjote. Ta bus puiki galimybė padaryti šeimos santykius darnesniais. Lengviau surasite bendrą kalbą su vyresniais giminaičiais. Galėsite spręsti klausimus, susijusius su paveldėjimu, papuošti savo namus.

2022 05 12 10:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt