trečiadienis, liepos 6 d.
Savaitės horoskopas (gegužės 23–29 d.)
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Savaitės horoskopas

Ši gegužės pabaigos savaitė bus palanki aktyviems ir daug judantiems žmonėms, suteiks optimizmo ir energijos. Seksis kelionėse. Geras laikas planuoti išvykas, rengti iškylas į gamtą ar į kitą vietovę.

Šią savaitę bus sunkiau objektyviai įvertinti situaciją, savo galimybes ir gebėjimus. Galite pasinerti į svajones, kurios ne visada atitiks realybę. Verta vengti iliuzijų ir saviapgaulės. Tai bus geras laikas mokytis., lengviau seksis įsisavinti žinias ir įsiminti faktus.

Geras metas susitikimams su draugais ir maloniam laisvalaikiui su artimaisiais. Būtent bendraujant su mielais žmonėmis galima suprasti tikruosius savo poreikius, parodyti charakterį, išreikšti save. Per pokalbius gali kilti noras pagražinti savo istoriją. Geriau nemeluoti ir nekurti nebūtų dalykų, nes taip pakirsite kitų pasitikėjimą ir pagarbą.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinui šią gegužės savaitę patartina stengtis subtiliau bendrauti su aplinkiniais. Galbūt jus apniks jūsų pačių susikurti kliedesiai ir imsite įtarti, kad kai kurie žmonės elgiasi su jumis nesąžiningai. Todėl kuo mažiau nereikalingų kontaktų,ir kivirčų, tuo mažiau bus abejonių ir destruktyvių idėjų. Tai ypač pasakytina apie ryšius su artimaisiais, kaimynais ir draugais. Jei vairuojate automobilį, būkite atsargūs kelyje. Ypatingą dėmesį atkreipkite į kelio ženklus: grės pavojus jų nepastebėti ir pažeisti kelių eismo taisykles. Jei šią savaitę kamuoja nemiga, rekomenduojama vakarais išeiti pasivaikščioti gryname ore ir susilaikyti nuo migdomųjų vaistų bei alkoholio.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Šią savaitę gali pašlyti Jaučio santykiai su draugais. Tai ypač tikėtina, jei su jais sudarėte kokių nors finansinių susitarimų. Pavyzdžiui, pažįstami gali laiku negrąžinti iš jūsų pasiskolintos pinigų sumos ir dėl to santykiai taps įtempti. Jei turite skolą, pirmiausia pasistenkite ją atiduoti ir tik po to leisti pinigus savo pirkiniams.

Ši savaitė nebus geriausias laikas grupinėms treniruotėms ar sporto salės abonemento pirkimui. Apskritai dabar nerekomenduojama lankytis jokiuose interesų klubuose: gresia pavojus patekti į nemalonią istoriją ir išleisti daug daugiau pinigų, nei planavote.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai šią savaitę turės polinkį veikti savarankiškai ir iniciatyviai. Tačiau išorinės aplinkybės gali jums visaip trukdyti, dėl to rizikuojate išsikelti per didelius iššūkius, pasirinkti netinkamus tikslus ir pasukti klaidingu keliu. Gali būti, kad į susiklosčiusią situaciją žiūrėsite pro rožinius akinius ir neįsivaizduosite, su kokiais tikraisiais sunkumais susidursite. Tai taikoma bet kokiai veiklai. Štai kodėl ši savaitė bus nepalankus metas stambias įmones turintiems verslininkams. Galimi galvos skausmai. Geriau šią savaitę sulėtinti judesius ir sumažinti apsukas, kad nepridarytumėte klaidų, kurias ateityje teks taisyti.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šią savaitę Vėžiui gali kilti miego problemų. Galbūt bus sunku užmigti ar, atvirkščiai, laiku atsikelti rytais. Fizinis aktyvumas ir pasivaikščiojimai gryname ore vakarais padės normalizuoti miegą. Neapsigaukite dėl migdomųjų tablečių: greičiausiai jos neigiamai paveiks jūsų nervų sistemos būklę. Visą savaitę galite sapnuoti keistus sapnus, neįprastus ir ryškius. Verta pamąstyti apie juos ir panagrinėti jų turinį, nes kai kurie sapnai bus pranašiški arba pateiks originalų problemų sprendimo būdą.

Šios dienos bus susijusios su tam tikru psichologiniu neatsparumu ir nervų sistemos silpnumu, todėl reikia pasistengti labiau tausoti savo organizmą ir pasirūpinti tinkamu poilsiu.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šią gegužės savaitę Liūto socialinis ratas turėtų šiek tiek pasikeisti. Galite susitikti su kai kuriais savo senais draugais. Tuo pačiu jūsų kelyje pasitaikys naujų įdomių pašnekovų. Kai kurie pokalbiai duos impulsą naujoms idėjoms ir įprastos veiklos pokyčiams. Suaktyvės bendravimas internete: pažinčių svetainėse, forumuose, socialiniuose tinkluose. Tačiau šio Zodiako ženklo atstovams nepatariama iš karto naujų pažįstamų perkelti į draugų rangą. Pirmas įspūdis apie žmogų bus apgaulingas. Daug kas sugeba sukurti puikaus įvaizdžio iliuziją, kuri greitai išsisklaido. Nebūkite lengvatikiai ir neatskleiskite savo paslapčių, asmeninio gyvenimo detalių atsitiktiniams žmonėms. Jei dažnai lankotės bendraminčių klubuose, tai geriau kuriam laikui atsisakyti dalyvavimo juose. Taip pat rekomenduojama vengti atsitiktinių intymių santykių, nes jie tikrai geruoju nesibaigtų.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šią gegužės savaitę Mergelė teks spręsti sudėtingas santykių su sutuoktiniu ar gyvenimo draugu problemas. Būsite linkę išsakyti savo požiūrį pernelyg atvirai, tiesmukai ir grubokai. O jūsų partneris, priešingai, taps tylesnis, paslaptingesnis, mieliau vengs tiesioginių atsakymų. Dėl to jums gali kilti įtarimas, kad kažkas nuo jūsų slepiama. Stenkitės nereikšti nepagrįstų pretenzijų, kitaip konflikto nepavyks išvengti. Nekelkite sau per didelių tikslų dabar ir nepulkite fanatiška, neapgalvotai jų siekti. Jei kažkas nepavyksta, nepaisant visų jūsų pastangų, tuomet reikia padaryti pertrauką, kuriam laikui pabėgti nuo šios situacijos ir viską ramiai apmąstyti. Ateis laikas ir viskas išsispręs.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šią pavasario pabaigos savaitę Svarstyklių imunitetas gali nusilpti, o tai padidins riziką susirgti peršalimo ir infekcinėmis ligomis. Todėl nepamirškite apie prevencines sveikatos stiprinimo priemones, higienos taisykles. Vartodami vaistus būkite atsargūs – nepadidinkite dozės ir nerykite netinkamų, pasenusių tablečių. Šiomis dienomis patartina susilaikyti nuo alkoholinių gėrimų, nes jų poveikis sveikatai bus labai kenksmingas. Jūsų kūnas dabar gali reaguoti į juos kaip į bet kokius stiprius nuodus. Veikiausiai šią savaitę artimiesiems ar draugams netikėtai prireiks jūsų pagalbos, todėl atidėkite savo planus ir nuoširdžiai pasirūpinkite jais. Ši savaitė bus nepalankus metas turistinėms kelionėms. Apskritai, dabar geriausiai tiks ramus ir neskubus gyvenimo būdas

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Šią savaitę Skorpionas gali susidurti su asmeninio gyvenimo problemomis, sustiprės įtampa bendraujant su nuolatiniu partneriu, nusilps aistros ir pablogės intymūs santykiai. Bus sunku atsikratyti pavydo ir įtarinėjimų. Sustiprės nuosavybės instinktas, norėsite, kad partneris priklausytų tik jums ir niekam kitam. Dėl to kils nesusipratimų ir beprasmiškų konfliktų.

Ne ką geriau seksis ir tiems šio Zodiako ženklo atstovams, kurie dar tik ieško sau partnerio. Sustiprėjęs egocentrizmas ir tuščias pasipūtimas vers būti labai kritiškiems kitų atžvilgiu. Į tokį nedraugišką ir netolerantišką nusiteikimą gali nereaguoti tik labai nejautrūs ir grubūs asmenys. Geri žmonės stengsis kuo greičiau sprukti šalin. Todėl vienišam Skorpionui geriau atidėti potencialaus partnerio paieškas, kol pats taps nuoširdesnis ir atlaidesnis kitiem. Tinkamas laikotarpis užsiimti dvasinėmis praktikomis.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulys šią gegužės savaitę bendraudamas su partneriais turėtų parodyti maksimalų dėmesį ir ištvermę. Tai galioja ir verslo, dalykiniams ryšiams, ir santuokiniams santykiams. Jūsų partneris dabar gali būti aktyvus, sieks užimti lyderio poziciją poroje. Dėl tokio jo polinkio nereikėtų ginčytis. Ši pavasario pabaigos savaitė bus ne pats geriausias laikas priiminėti svečius savo namuose. Taip pat nepatartina su mylimu žmogumi dalyvauti dideliuose renginiuose, pavyzdžiui, jubiliejuose ar giminių vestuvėse. Jei turite gerą šeimos draugą,tai su juo susitikti ir pabendrauti, aptarti paskutines naujienas, pasitarti. Šią savaitę derėtų su savo brangiausiu žmogumi ar simpatija aptarti artėjančios vasaros planus, atskleisti savo norus ir svajones.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ši gegužės savaitė Ožiaragiui nebus lengva. Pagrindinė tema, kuriai reikės skirti daugiausia dėmesio, bus sveikata. Šiuo laikotarpiu galite jausti padidėjusį nuovargį, fizinį silpnumą. Jeigu turite daug darbo ir įsipareigojimų, tai dėl milžiniško krūvio jūsų sveikata gali dar labiau pablogėti. Pasistenkite padaryti nors trumpą pertraukėlę, kad atgautumėte jėgas, kitaip vargu ar pavyks laiku susitvarkyti reikalus dėl prastos savijautos. Stenkitės tolygiai paskirstyti darbų krūvį ir daugiau laiko skirti poilsiui bei miegui. Ši savaitė bus ne pats tinkamiausias metas kelionėms, susitikimams, bendravimui su artimaisiais ir draugais. Tačiau galite tikėtis tėvų palaikymo ir paramos.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šeimą turintis Vandenis šią savaitę turės daugiau laiko skirti vaikų auklėjimui. Jūsų vaiko poreikiai gali padidėti, bet jei stengsitės visus juos patenkinti ir pildyti atžalos užgaidas, rizikuosite viršyti numatytą biudžeto išlaidų limitą. Geriau užsiimti vaiko auklėjimu, išaiškinti jam, kas yra pinigai ir kaip sunku juos uždirbti. Vaikas turi išmokti vertinti tai, ką dėl jo darote.

Taip pat šią savaitę turėtumėte būti atidesni rinkdami dovaną ar ruošdami staigmeną mylimam žmogui. Susilaikykite nuo kvepalų ir kosmetikos, taip pat garso įrangos pirkimo: tokios dovanos gali būti nesėkmingos ir nuvilti mylimą žmogų. Šia savaitę atidžiau saugokite turtą ir pinigus, būkite atsargūs mokėdami kasoje, kad neapgautumėte.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šią gegužės savaitę Žuvims patartina pasitarti su šeimos nariais ir artimais giminaičiais prieš imantis iniciatyvos ar sprendžiant buitinius klausimus. Priešingu atveju rizikuojate praleisti daug laiko, lėšų ir pastangų tam, ko niekam šeimos narių nereikia. Pagrindinė šios savaitės taisyklė paprasta: nedarykite to, ko niekas neprašo. Ši savaitė bus netinkamas metas leistis į prisiminimus, apžvelgti praeitį ar skaičiuoti ir svarstyti šeimos biudžetą. Jūs rizikuojate susipainioti ir neatsižvelgti į visus faktus, todėl susidarys klaidinga nuomonė apie realias išlaidas. Nepamirškite pasirūpinti vyresniais giminaičiais, seneliais. Jiems reikia jūsų dėmesio.

2022 05 19 11:57
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt