trečiadienis, liepos 6 d.
Savaitės horoskopas (gegužės 2–8 d.)
Alfa.lt
Pixabay
Savaitės horoskopas

Gana įtempta savaitė, reikalaujanti gerai susikoncentruoti ir nuosekliai tvarkyti susikaupusius reikalus. Svarbu vengti vidinių prieštaravimų ir nepriimti pernelyg skubotų bei spontaniškų sprendimų. Sugebėjimas surasti gerų kompromisų bus raktas į sėkmę.

AVINAS

(03 21–04 20)

Šią savaitę nepradėkite veikti nenusistatę aiškių tikslų, priešingu atveju tik iššvaistysite savo laiką. Taip pat nevertėtų per daug pasitikėti faktais ir skaičiais, jeigu jaučiate, kad kažkas ne taip, tikrinkite dar ir dar kartą. Pasitikėkite savo intuicija. Tai laikas kai ištrūksite iš rutinos, turėsite galimybių pasiekti naują lygį, bei pakeisti savo gyvenimą.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Ši savaitė jums žada būti gana sėkminga. Darbe bus vykdomi ilgai planuoti projektai. Jūsų gebėjimas greitai analizuoti, suprasti, įvertinti situaciją, bei ją kontroliuoti gerokai pakels jūsų autoritetą vyresnybės bei kolegų akyse. Pasistenkite pademonstruoti visus savo talentus. Pasitikėjimas savimi labai išaugs. Antroji savaitės pusė labai tinkama naujoms pažintims ar naudingiems ryšiams kurti.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šią savaitę viskas eisis kaip iš pypkės, galėsite sutvarkyti reikalus ir darbe, ir asmeniniuose santykiuose. Žvaigždės pataria išlaikyti emocinę pusiausvyrą ir tikėtis tik geriausio. Dauguma naujienų jus džiugins. Tikėtina trumpa kelionė ar komandiruotė, kuri leis jums pasistūmėti darbo ar verslo klausimais. Gali atsirasti karjeros augimo galimybių. Trečiadienį tikėtinas džiuginantis įvykis asmeniniame gyvenime. Savaitgalį geriau pailsėti gamtoje arba aplankyti įdomią parodą, koncertą.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šią savaitę aplinkinius trauksite savo išmintimi, gerumu ir nuoširdžiu noru padėti. Tačiau neturėtumėte spręsti svetimų problemų, pamiršdami apie savas. Trečiadienį tinkama diena aktyviems veiksmams, jūsų pastangos pasiteisins. Savaitgalį verčiau nesivelkite į diskusiją, kuri gali peraugti į ginčą, nes bet kokiu atveju nieko nelaimėsite, tik susipyksite su artimaisiais ar draugais.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šią savaitę būsite kupini kūrybinių idėjų, tačiau nepamirškite ir įprastų, kasdienių darbų. Pirmoje savaitės pusėje stenkitės nedalinti pažadų, jei juos sunku ištesėti, net jeigu tikrai norite padėti. Antroji savaitės pusė prabėgs pakiliai, šventiškai, lydės gera nuotaika. Pasilepinkite gurmaniškais valgiais. Jei skirsite dalį savo laiko šeimai, už tai pajusite dėkingumą ir šilumą.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šią savaitę nesunkiai įveiksite visas iškylančias kliūtis, kas leis suprasti, kad einate teisinga kryptimi. Pasitikėjimas savimi išaugs. Jūsų laukia susitikimai su žmonėmis iš praeities ir naujos pažintys. Pirmadienį nepasitikėkite visais sutiktais asmenimis: reikalaukite dokumentinio pažadų patvirtinimo. Savaitgalį praleiskite vakarus su mylimuoju (mylimąja), antraip galite suteikti pagrindo pavydui. Kol kas neturėtumėte dalytis savo paslaptimis net su artimiausiais.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šią savaitę jūsų ramumas ir sąmojis sužavės aplinkinius. Nuo pirmadienio nusistatykite aiškų darbo ritmą bei planus ir griežtai jų laikykitės. Spręskite problemas, kai jos iškyla, neeikvodami jėgų kritikai ir savęs gailėjimui. Antroje savaitės pusėje jums gresia romantiška pažintis su labai įdomia perspektyva. Sekmadienį atsigauti leis tik aktyvus poilsis, gulėjimas ant sofos gali pritraukti pesimistines mintis.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Panašu, kad nuolaidžiaujate savo trūkumams. Neperženkite ribų, dabar pats laikas atsikratyti žalingų įpročių ir pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę. Pirmadienį nepasiduokite provokacijoms, venkite konfliktinių situacijų, tai gali pakenkti. Savaitgalį pasirūpinkite namų tvarka, išmeskite ar atiduokite nereikalingus daiktus tieks kam jų tikrai reikia.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Dabar ne laikas fantazijoms, geriau tvirtai stovėti ant kojų, pademonstruoti savo darbštumą. Didelius darbus vainikuos sėkmė, tereikia į juos įdėti daugiau pastangų. Jei yra galimybė, pademonstruokite save naujame versle, taip ir darykite. Antroje savaitės pusėje daug buitinių rūpesčių liks už nugaros, lengviau atsikvėpsite ir rasite laiko mėgstamai veiklai.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šią savaitę darbe gali kilti konfliktinių situacijų, nesileiskite stumdomi. Santykiai su kolegomis pagerės iki ketvirtadienio, o tai sukurs teigiamą atmosferą. Esant reikalui, drąsiai galite tikėtis patarimų ir draugų pagalbos. Penktadienį verčiau sumažinkite darbų apimtis ir nieko rimto neplanuokite. Stenkitės būti sąžiningi su savimi ir su aplinkiniais, geriau nepagražinkite vykstančių įvykių.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Ši savaitė bus dosni galimybių. Šis laikotarpis bus jums svarbus tuo, kad galėsite atskleisti savo profesionalumą, kuris bus tinkamai įvertintas. Nugalėkite tingulį, nevėluokite susitikdami su svarbiais asmenimis ar atlikdami pavestas užduotis, tai labai svarbu. Stenkitės susikaupti ir nešvaistykite laiko bei jėgų smulkmenoms. Savaitgalį atradę dvasios ramybę, jausitės gyvenimo šeimininkais.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šią savaitę stenkitės likti nuošalyje nuo viliojančių nuotykių tiek meilėje, tiek darbe. Tikėtinas kūrybinės nuotaikos antplūdis tarp kūrybinių profesijų atstovų. Geras metas keisti darbą. Bus ir gerų ir blogų dienų, tačiau svarbu likti dėmesingiems, kad iš sudėtingų situacijų išeiti nugalėtojais. Šeimoje galimi konfliktai ir net skyrybos.

Patarimupasaulis.lt

2022 04 28 13:23
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt