antradienis, liepos 5 d.
Savaitės horoskopas (gegužės 30 – birželio 5 d.)
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Savaitės horoskopas

Pirmoji šios savaitės pusė žada atnešti šviežių idėjų, naujų galimybių savirealizacijai. Daug kam kils noras išsiskirti, jaustis laisviau. Ateina laikas atskleisti savo talentus ir sugebėjimus. Visas šiuo laikotarpiu kilusias mintis ir idėjas rekomenduojama užsirašyti ar kaip nors kitaip įsiminti, nes jos gali būti labai naudingos ateityje.

Bendraudami stenkitės vengti griežtumo ir kritikos. Kiti vargu ar tinkamai atsakys į jūsų pastabas. ar priekaištus jiems.

Antroje savaitės pusėje žmonių bendravimas klostysis sklandžiau . Atsiras daugiau galimybių flirtui, naujoms pažintims. Šią savaitę bus sėkmingos nedidelės išvykos ​ir trumpos kelionės ​​poilsio bei pramogų tikslais.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas savaitės pradžioje greičiausiai trokš naujų žinių ir galės pasižymėti akademiniais rezultatais. Originaliu mąstymu sugebėsite patraukti kūrybingų žmonių dėmesį. Gali tekti rūpintis kitų reikalais. Daug laiko skirsite bendravimui, ir tai suteiks jums malonumą. Galimi ir netikėti susitikimai, pažintys, kelionės su draugais. Savaitės viduryje venkite konfliktų su artimaisiais ir kaimynais. Stenkitės nieko nekritikuoti kitų , kad netaptumėte konflikto priežastimi. Savaitgalį patartina iškylauti už miesto ar leisti laiką gamtoje.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Savaitės pradžioje Jaučiui pataria rasti laiko pabūti vienam. Norint pasiekti dvasinės harmonijos ir pusiausvyros būseną, būtina ramybė, komfortas ir tyla. Tai geras laikas dvasinėms praktikoms, maldoms ir meditacijai. Klausykite savo vidinio balso, intuicijos raginimų, jie jūsų neapgaus. Santarvė su savimi padės sustiprinti sveikatą ir nulems sėkmę bet kurioje veikloje.

Nuo savaitės vidurio padidės materialinių nuostolių ir nesėkmingų pirkinių tikimybė. Patartina neleisti pinigų dovanoms vaikams ir artimiesiems. Taip pat bus ne pats tinkamiausias metas aptarti finansiniams klausimams su mylimu žmogumi: dėl to gali kilti rimtas konfliktas. Savaitgalį galite pasilepinti saldumynais ar įsigyti madingą daiktą.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvynių savaitės pradžioje laukia jaudinantys nuotykiai ir įdomus bendravimas su draugais. Žmonių, kuriuos galėtumėte vadinti bendraminčiais, vaidmuo padidės. Galbūt sutiksite žmogų, su kuriuo užmegsite draugystę. Gali būti, kad tokia pažintis įvyks internete. Šiuo laikotarpiu galite suprasti, kad daug problemų galima lengviau ir greičiau išspręsti bendradarbiaujant su kitais žmonėmis.

Nuo savaitės vidurio santykiai šeimoje ir su artimaisiais gali komplikuotis. Šiuo metu nepatartina pradėti bet kokių namų ruošos darbų su visa šeima: pavyzdžiui, atlikti remontą ar organizuoti generalinį valymą. Priešingu atveju galite susipykti dėl skirtingų nuomonių.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžys savaitės pradžioje sugebės įveikti apribojimus ir pasieks didesnę veiksmų laisvę. Jei ši tema jums aktuali, galite pabandyti padaryti tai, kam anksčiau negalėjote pasiryžti. Labai svarbu, kad vienas iš artimų giminaičių rodytų jums pavyzdį ir palaikytų.

Dar viena sėkminga šios savaitės kryptis – atsakymų ieškojimas, mįslių sprendimas, paslaptingų įvykių tyrimas. Galbūt jums pavyks nukelti paslapties šydą nuo tų įvykių ir faktų, kuriuos kažkas anksčiau nuo jūsų slėpė.

Savaitės viduryje geriau susilaikyti nuo naujų pažinčių. Jūsų regėjimo lauke gali atsirasti nesąžiningų žmonių, linkusių į apgavystes ir sukčiavimą. Nepasitikėkite tuščiais pažadais ir niekam neatskleiskite savo paslapčių. Savaitgalis palankus grožio procedūroms.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Savaitės pradžioje Liūto dėmesį gali užvaldyti bendravimas internete. Jei esate forumų, socialinių tinklų, pažinčių svetainių lankytojas, tada tikrai sutiksite įdomų ir originalų žmogų.

Tas pats gali nutikti ir realiame gyvenime, jei dažnai lankysitės įdomiuose klubuose. Tačiau vargu ar dabar verta tikėtis užmegzti romantiškų pažinčių. Veikiausiai tai bus tik draugiškas bendravimas.

Nuo savaitės vidurio sustiprinkite savo turto apsaugą, grynuosius pinigus laikykite saugioje vietoje. Šiuo laikotarpiu nepatartina pirkti stambių pirkinių ir skolinti pinigų, ypač draugams. Jei esate pakviesti į draugišką vakarėlį, geriau atsisakyti, nes ten gali įvykti konfliktas, kuris neigiamai paveiks jūsų santykiu

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Savaitės pradžioje Mergelei teiks žengti kelis drąsius ir ryžtingus žingsnius, kad sureguliuotų savo gyvenimą. Pirmiausia reikėtų stoti į kovą su tokiais blogais įpročiais kaip rūkymas, piktnaudžiavimas alkoholiu.

Jei jums tai yra problema ir jau seniai svajojote ištaisyti situaciją, pereiti prie sveikos gyvensenos, ryžtingai stokite į kovą su savo žalingomis priklausomybėmis.

Nuo savaitės vidurio padidės nesusipratimų ir barnių tikimybė, todėl sąmoningai venkite konfliktų. Pasistenkite suvaržyti savo ambicijas ir atsižvelgti ne tik į savo poreikius, bet ir į kitų žmonių norus. Jei kas nors nepavyksta, nepaisant visų jūsų pastangų, atidėkite tai savaitgaliui. Šeštadienį ir sekmadienį jūsų norai išsipildys kur kas greičiau ir lengviau.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklėms savaitės pradžioje bus palankiausias metas susitaikyti su sutuoktiniu ir išspręsti daugybę įsisenėjusių santykių problemų. Jei ši tema jums aktuali, pasistenkite į savo partnerį pažvelgti ne kaip į sutuoktinį, o kaip į draugą, kuris prireikus gali jums padėti. Taip galite atskleisti sau naujas savo mylimo žmogaus savybes ir pagerinti savo asmeninius santykius.

Ši savaitė bus palanki įvairioms kelionėms. Vienas asmuo ar įvykis gali pakenkti jūsų reputacijai. Stenkitės viską daryti pagal galiojančias teisės normas ir taisykles. Venkite žmonių su nusikalstama praeitimi ir tų, kurie atvyksta iš toli. Šią savaitę patartina vengti pažinčių per internetą Savaitgalis – geras metas kelionėms ir studijoms.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionui šią savaitę patartina pasistengti sustiprinti savo sveikatą. Tinkamas laikas atlikti medicininę apžiūrą, nustatyti diagnozę ir pradėti gydymą. Jūsų organizmas bus imlus gydomosioms ir profilaktinėms procedūroms.

Kita teigiama veiklos kryptis – augintinių įsigijimas ir priežiūra. Jei turite akvariumą su žuvimis, jo valymu geriausia užsiimti kaip tik šią savaitę. Būkite atidesni savo augintinių gyvenimo sąlygoms, skirkite jiems daugiau dėmesio. Šia savaitę gali išryškėti nestabili draugystė ir nepatikimi žmonės. Šiomis dienomis geriau nesilankyti draugų susibūrimuose, nes ten gali kilti konfliktas, kurio niekada nepavyks išspręsti.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Savaitės pradžioje Šauliui bus labai palankus metas harmonizuoti meilės ir santuokinius ryšius. Dabar bus galima išspręsti senus konfliktus ir išsklaidyti susikaupusias nuoskaudas. Norėdami tai padaryti, pirmiausia turite pakeisti požiūrį į partnerį, palepinti jį savo dėmesiu ir suteikti jam malonią staigmeną. Įtraukite į santykius šiek tiek fantazijos, pagalvokite, kaip galėtumėte nustebinti partnerį, tai tikrai teigiamai atsilieps jūsų santykiams.

Nuo savaitės vidurio vėl gali kiti bendravimo su žmonėmis problemų. Pademonstruokite savo toleranciją ir pakantumą. Negaiškite laiko smulkmenoms. Sumažinkite savo kritiškumą ir santykiuose užleiskite vietą diplomatiniam taktui. Savaitgalius geriausia leisti įdomiuose renginiuose, dalyvauti vakarėliuose, jubiliejuose, vestuvėse.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiui šios savaitės pradžios negalima bus pavadinti ramia. Tačiau tai bus labai produktyvus metas, kai gana lengvai galėsite išspręsti daugelį šeimos ir buities problemų. Planuokite generalinį buto valymą arba atiduokite remontuoti visą sugedusią buitinę techniką. Išvalykite butą nuo senų reikalingų daiktų, atnaujinkite garderobą, tvarkingai susidėti turimus daiktus į lentynas ir stalčius. Apskritai tai bus puikus metas sutvarkyti savo aplinkai ir gyvenimui apskritai. Ypatingą dėmesį atkreipkite į mitybos kokybę, kad išvengtumėte galimų virškinimo sutrikimų. Savaitgalį praleiskite su draugais ar brangiai žmogumi. Nuoširdus bendravimas jus įkvėps naujiems žygiams.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šią savaitę įsimylėjęs Vandenis visaip stengsis nustebinti savo brangų žmogų, pateikti jam malonių staigmenų, surengti romantišką vakarienę ar pasiūlyti įdomią pramogą.. Tai atnaujins poros jausmus, padarys juos aštresnius ir ryškesnius.

Jei esate vienišas, tai pasitaikys galimybė užmegzti gražius, nors ir neilgalaikius santykius su simpatiška priešingos lytie būtybe.

Ši savaitė bus geras laikas pramoginėms kelionėms, naujoms pažintims ir neįprastiems potyriams. Mėgaukitės gyvenimu, į viską žiūrėkite su optimizmu ir humoru. Nuo savaitės vidurio sustiprės seksualinis potraukis ir simpatija mylimam asmeniui. Nepamirškite atsižvelgti į partnerio nuomonę, išklausykite jį ir parodykite jam daugiau dėmesio. Jūsų požiūriai šiomis dienomis gali nesutapti, bet tai nereiškia, kad dėlto reikėtų susipykti. Būkite taktiški bei atlaidūs ir savaitgalį būsite už tai apdovanoti.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šią savaitę Žuvų finansinė padėtis bus gera, net išaugs perkamoji galia. Veikiausiai turėsite galimybę įsigyti tokį daiktą, apie kurį seniai svajojote. Tinkamas laikas keisti ir gražinti namų interjerą, įsigyti naujų dekoro elementų ir išmesti tai, kas jau atsibodo. Pavyzdžiui, naujas šviestuvas, vaza ar mielas paveikslėlis koridoriuje suteiks daugiau jaukumo jūsų būstui.

Ši savaitė apskritai bus palankus laikas gerinti gyvenimo sąlygas. Santykiai šeimoje taps šilti ir draugiški.

Antroje savaitės pusėje galimi smulkūs nesusipratimai, susiję su kitos kartos giminaičiais. Nereikia jų imti per giliai į širdį. Geriausia visai ignoruoti, tada po kurio laiko viskas išsispręs savaime.

Šeštadienį ir sekmadienį galėsite kepti naminius pyragus ir priiminėti svečius.

2022 05 26 12:46
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt