pirmadienis, spalio 25 d.
Savaitės horoskopas (gegužės 31 – birželio 6 d.)
Alfa.lt
horoskopai.patarimupasaulis.lt

Šią pavasario pabaigos ir vasaros pradžios savaitę pasistenkite su niekuo per daug neatvirauti, saugokite savo paslaptis, nieko nepasakokite apie save. Ypatingai santūrūs būkite bendraudami su kolegomis ir viršininkais: nesidalykite savo išgyvenimais ir planais, nesiskųskite.  Viskas, ką atskleisite šią savaitę, bus vėliau panaudota prieš jus.

AVINAS

(03 21–04 20)

Ieškosite būdų, kaip uždirbti daugiau pinigų. Žvaigždės žada, kad dabar viskas bus jūsų rankose, todėl pasistenkite pasinaudoti likimo siunčiamomis galimybėmis. Jei svarstote keisti profesinę sritį, dabar tam bus tikrai palankus metas! Tikėtina, kad pasitaikys progų pasirašyti svarbias sutartis ar užmegzti naudingus kontaktus, todėl būkite atidūs ir nepraleiskite likimo siunčiamų galimybių.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Galite sulaukti tikrai patrauklių pasiūlymų, kuriems atsispirti bus ganėtinai sudėtinga. Tikėtina, kad turėsite progą pakeisti savo darbovietę, tačiau prieš priimdami sprendimą turėtumėte viską gerai apgalvoti. Nors tokia galimybė atrodys tikrai viliojanti, tačiau žvaigždės pataria „įsijungti“ kritinį mąstymą ir įvertinti svarbiausius to privalumus bei trūkumus. Tikėtina, kad jau po poros dienų galėsite ryžtingai priimti sprendimą, tačiau iki tol jums reikės daug ką apsvarstyti.

DVYNIAI(

05 21–06 21)

Nors ir jausite energijos trūkumą, tačiau tai jums netrukdys kurti ateities planų. Leiskite sau šiek tiek pasvajoti: tikėtina, kad būtent tai motyvuos judėti į priekį. Jums bus sunku susitelkti į kasdienes užduotis, todėl gali nukentėti atliekamo darbo kokybė. Jei jaučiate, kad patiems susidoroti su užduotimis yra pernelyg sudėtinga, drąsiai prašykite kitų žmonių pagalbos: tikėtina, kad jie jums padės pajudėti iš „mirties taško“.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Stebinsite organizaciniais sugebėjimais. Nors tikrai negalėsite pasigirti energijos pertekliumi, tačiau visus darbus galėsite taip suplanuoti, kad viskas eitųsi tarsi iš pypkės. Šiuo laikotarpiu naudinga pagalvoti apie profesinės srities keitimą: jei kurį laiką apie tai pasvarstydavote, dabar bus tikrai palankus metas imtis tam tikrų veiksmų.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Atrodys, kad aplinkiniai yra prieš jus nusiteikę, ir būtent todėl jums nepavyksta įgyvendinti užsibrėžtų tikslų. Nors esant poreikiui visuomet galime rasti kaltų, tačiau žvaigždės pataria būti savikritiškiems: jei tinkamai įvertinsite, ką darote ne taip, tikėtina, kad tai padės pasiekti kur kas geresnių rezultatų. Nesitikėkite, kad viskas pasikeis vos per vieną naktį: link savo didžiojo tikslo teks kulniuoti labai nedideliais žingsneliais.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Savo sumanymus galėsite realizuoti be didelių pastangų, ir tai tikrai džiugins. Nors kurį laiką atrodė, kad viskas krypsta tik į blogąją pusę, tačiau dabar galėsite šiek tiek atsikvėpti ir pasimėgauti puikiais darbo vaisiais. Tikėtina, kad tai motyvuos dar ryžtingiau judėti į priekį, todėl labai greitai galėsite džiaugtis pagerėjusia gyvenimo kokybe. Nepamirškite, kad sėkmė kartais turi ir neigiamą pusę: jums gali tekti susidurti su pavydžių žmonių apkalbomis.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Neatidėliokite darbų. Nors šiuo laikotarpiu gali kilti pagundų pasimėgauti kur kas malonesne veikla, tačiau žvaigždės pataria laikytis labai paprastos taisyklės: pirmiau darbai, o vėliau pramogos. Tikėtina, kad užbaigę dienos darbus nebejausite jokių sąžinės priekaištų, kad užsiimate visai kita veikla, taigi, tai padės išvengti nerimo ar kitų nemalonių jausmų.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Gali tekti susidurti su kitų asmenų reikalavimais, kurie, jūsų manymu, neturės jokio pagrindo. Nors į tai sureaguosite ganėtinai impulsyviai, tačiau žvaigždės pataria šiek tiek nusiraminti ir pasistengti juos suprasti. Jei ieškosite kompromisų, tai padės išspręsti net ir pačias nemaloniausias situacijas. Pasistenkite išlaikyti šaltą protą ir nepasiduokite pagundai įsivelti į konfliktą, kurį numalšinti gali būti tikrai sudėtinga.

 ŠAULYS

(11 23–12 21)

Jei laikysitės disciplinos, galite net neabejoti, kad viskas klostysis būtent taip, kaip ir esate numatę. Nesitikėkite, kad jums pavestas užduotis užbaigs kas nors kitas: prisiimkite atsakomybę ir atlikite tai, kas jums priklauso. Jei susikaupsite ir susitelksite į paikėtas užduotis, rezultatai bus iš tiesų puikūs! Tai ne tik leis įgauti daugiau pasitikėjimo savimi, bet taip pat padės užsitarnauti puikią reputaciją.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Išaušo jūsų žvaigždžių valanda. Turėsite ne vieną galimybę sublizgėti vienoje ar kitoje srityje, todėl pasiraitokite rankoves, ir imkitės numatytų darbų. Jei tiesiog gulėsite ant sofos, jokių pokyčių tikrai negalėsite tikėtis, todėl dabar vertėtų suimti save į rankas ir parodyti tai, ką mokate geriausiai. Jau greitai turėsite galimybę šiek tiek atsikvėpti, tačiau dabar tikrai nereikėtų tausoti savo jėgų.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Kai yra didelis noras, atsiranda ir galimybių. Vykite šalin mintis, kad dėl vienų ar kitų priežasčių negalite įgyvendinti savo sumanymų, nes taip tik užkoduosite save nesėkmei. Pasistenkite galvoti kiek įmanoma pozityviau, ir tai gali tapti svarbiausiu raktu į sėkmę. Nesibaiminkite, jei jūsų kelyje pasitaikys nedidelių nesklandumų: siekdami savo svajonės einate tinkame kryptimi, todėl nesiblaškykite ir judėkite į priekį.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Nors aplinkiniai žmonės jus erzins kaip niekada anksčiau, tačiau žvaigždės pataria pasistengti palaikyti gerus santykius. Nešvaistykite savo energijos kurdami keršto planus ar tiesiog veldamiesi į konfliktus: vertėtų atminti, kad tai niekada nesuteiks pilnatvės jausmo, todėl ieškokite būdų, kurie padėtų suimti save į rankas ir nusiraminti. Negalvokite, kad kiti žmonės yra susimokę prieš jus: jei jums prireiktų pagalbos, galite net neabejoti, kad atsirastų norinčių jums padėti.

2021 05 27 12:28
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt