pirmadienis, gegužės 10 d.
Savaitės horoskopas (gegužės 3–9 d.)
Alfa.lt

Šią gegužės savaitę atsakomybė ir disciplina padės išvengti chaoso darbe ir namuose, o konservatyvios nuostatos ir nepasitikėjimas naujovėmis išeis tik į gera.

AVINAS

(03 21–04 20)

Turėsite galimybių užsitarnauti puikią reputaciją. Jūsų atlikti darbai tikrai neliks nepastebėti, todėl tai gali lemti reikšmingus karjeros pokyčius. Sėkmė šypsosis ir tiems, kurie ieško savo antrosios pusės: šiuo metu tiesiog spinduliuosite žavesiu, todėl tai tikrai pritrauks priešingos lyties atstovų dėmesį. Turėsite ne vieną progą užmegzti naujas pažintis, tačiau tik nuo jūsų pačių priklausys, ar tuo pasinaudosite.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Sėkmė šypsosis kūrybine veikla užsiimantiems žmonėms. Šiuo metu nestokosite sumanymų, todėl galėsite imtis jų įgyvendinimo. Jei jūsų vykdomi projektai pareikalaus pernelyg didelių pastangų, nebijokite prašyti artimų žmonių pagalbos: jie tikrai pasistengs, kad viskas eitųsi kur kas sklandžiau. Taip pat šiuo laikotarpiu jūsų pagalbos gali prireikti draugams ar giminaičiams, todėl vertėtų atsiminti posakį „ranka ranką plauna“.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Būsite entuziastingi ir nusiteikę imtis naujos veiklos, tačiau žvaigždės pataria pirmiausia pasistengti užbaigti anksčiau pradėtus projektus, o jau tada imtis naujų darbų. Nors gali kilti pagundų šiek tiek paišlaidauti, būkite atsargūs ir saugokitės sukčių: jei tam tikras prekes norėsite įsigyti pigiau, pirmiausia turėtumėte įsitikinti, ar pardavėjas yra patikimas.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Jūsų laukia ne pats maloniausias laikotarpis. Slegiantys rūpesčiai gali aptemdyti jūsų nuotaiką, todėl turėtumėte pagalvoti, kaip galėtumėte greičiau išspręsti problemas. Šiuo laikotarpiu patartina grąžinti skolas, užbaigti anksčiau pradėtus darbus ir daugiau dėmesio skirti savo sveikatai. Nepamirškite šypsotis – jūs tikrai neturite visų pasaulio problemų.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Galite sulaukti pasiūlymo pradėti naują projektą, tačiau prieš sutikdami turėtumėte gerai pagalvoti, ar tai jums bus naudinga. Nors iš pirmo žvilgsnio pasiūlymas gali atrodyti tikrai viliojantis, neskubėkite apsispręsti: jei įvertinsite visus už ir prieš, priimti tam tikrą sprendimą galėsite gerokai paprasčiau. Jei apsispręsti bus pernelyg sudėtinga, pasitarkite su savo geriausiu draugu ar sutuoktiniu – įvertinus situaciją iš šalies sprendimo priėmimas bus gerokai paprastesnis.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Galimybių metas. Jei kurį laiką jautėtės taip, tarsi aplinkui niekas nevyktų, dabar viskas pasikeis. Džiuginančių dalykų tikrai netrūks, ir tai motyvuos nuveikti kažką tikrai svarbaus. Galite tikėtis naujų galimybių, kurios į jūsų gyvenimą įneš dar daugiau naujų spalvų. Jei ką nors vis atidėliodavote, dabar bus itin palankus metas imtis konkrečių veiksmų. Nesijaudinkite, jei tai pareikalaus daugiau pastangų, nei tikėjotės: labai greitai įsivažiuosite, ir viskas eisis gerokai sklandžiau.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Galite tikėtis pasisekimo meilės srityje. Žvaigždės žada itin palankų metą ieškantiems partnerio: šiuo laikotarpiu turėsite daugybę progų užmegzti romantines pažintis, todėl tereikės tuo pasinaudoti. Taip pat galimos permainos darbinėje veikloje, kurios bus tikrai malonios: galbūt darbdavys sutiks jums pakelti atlyginimą arba pasiūlys aukštesnes pareigas. Mėgaukitės šiuo laikotarpiu ir priimkite visas likimo siunčiamas dovanas.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Būsite kūrybingi, todėl išspręsti problemas nebus labai sudėtinga. Neabejokite savo jėgomis: dabar būsite kaip niekad įtakingi, todėl įveikti gyvenimiškas kliūtis nebus sudėtinga. Didelė tikimybė, kad kolegos prašys jūsų pagalbos. Kad ir kokie būtumėte užsiėmę, pasistenkite jiems padėti: kas žino, galbūt netrukus jų pagalbos prireiks ir jums patiems?

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Norėsite ramybės. Jausitės tiesiog išsunkti, todėl ieškosite būdų, kurie padėtų atgauti vidinę pusiausvyrą. Nors darbai nestovės vietoje, tikrai turėsite progų šiek tiek atsipūsti ir pasimėgauti kur kas malonesne veikla. Jei atrodys, kad darbo krūvis yra pernelyg didelis ir jums sudėtinga susidoroti su patikėtomis užduotimis, galite pasvarstyti apie atostogas, kurios šiuo laikotarpiu jums bus tikrai į naudą. Atgavę jėgas ir vėl galėsite kibti į darbus ir galite būti užtikrinti, kad viskas vyks gerokai sklandžiau.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Būsite darbingi ir pasižymėsite puikiais organizaciniais sugebėjimais. Jei matysite, kad jums sunku atlikti tam tikras užduotis, sugebėsite darbus paskirstyti savo bendradarbiams, kuriems bus įdomu išbandyti kažką naujo. Būsite labai kūrybingi, todėl išspręsti problemas nebus labai sudėtinga. Žvaigždės žada, kad šiuo laikotarpiu galite sulaukti netikėtos naujienos, kuri praskaidrins jūsų kasdienybę.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Pasitikėsite savo jėgomis, todėl jums nebus sudėtinga įveikti kasdienius iššūkius. Turėsite ne vieną progą sublizgėti tam tikroje veikloje ir tai padės pelnyti kitų žmonių pasitikėjimą. Darbinėje veikloje viskas eisis pagal planą, tačiau namuose gali kilti nesusipratimų. Pasistenkite daugiau laiko skirti savo šeimos nariams ir raskite laiko juos išklausyti. Vertėtų atminti, kad pakeisti darbą yra labai paprasta, tačiau to negalėtume pasakyti apie artimus žmones.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Tikėtina, kad pradėtus darbus pabaigsite gerokai anksčiau, nei tikėjotės, ir tai džiugins. Turėsite gerokai daugiau laiko, kurį galite skirti savo artimiesiems, todėl pasvarstykite, kaip galėtumėte juos nustebinti: galbūt seniai kartu gaminote maistą ar rengėte filmų peržiūros vakarėlį? Dabar tam tikrai turėsite laiko, o jūsų mintys nebesisuks vien tik apie darbą.

2021 04 29 13:41
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt