penktadienis, liepos 1 d.
Savaitės horoskopas (gegužės 9 –15 d.)
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Savaitės horoskopas

Pirmoji šios savaitės pusė bus gana rami. Daug kas pajus naujų žinių, eksperimentų ir nuotykių alkį. Sustiprės tyrinėjimų dvasia, galbūt kils noras patiems įminti kokią nors mįslę ar atlikti bandymą.

Antroji savaitės pusė, atvirkščiai, bus kupina įvykių. Daugeliui gali atsiverti naujos perspektyvos, pasitaikys proga tinkamai panaudoti savo sugebėjimus.. Sustiprės noras tobulėti, tačiau kiekvienam žmogui bus svarbu, kad jo asmeninę pažangą, vidinį augimą pastebėtų kiti. Todėl išorinių, matomų pokyčių ir laimėjimų troškimas bus ryškesnis.

Šią savaitę daug kam sustiprės fantazija, pagerės gebėjimas greitai priimti sprendimus, atviriau bendrauti su aplinkiniais. Geras metas savirealizacijai.

AVINAS

(03 21–04 20)

Pirmoje savaitės pusėje Avinas gali jaustis blogai. Jeigu jis anksčiau per daug dirbo ir nesiilsėjo, tai dabar teks taisyti sveikatą.

Kita šioms dienoms aktuali tema – įsipareigojimai artimiesiems. Jei ką nors jiems padarėte ne taip, dabar turite taisyti klaidas. Stenkitės visus namų ruošos darbus atlikti be niurzgėjimo ir nepasitenkinimo. Tokiu atveju viskas išsispręs lengvai ir paprastai.

Antroji savaitės pusė bus gera ir darbui, ir hobiui, ir poilsiui. Greičiausiai jūsų pajamos padidės, galėsite nusipirkti sau tai, apie ką seniai svajojote. Taip pat bus tinkamas laikas apsilankyti pirtyje ar saunoje, dvasinėms praktikoms ir ramiam poilsiui gamtoje.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučiui pirmoje savaitės pusėje gali pašlyti romantiški santykiai. Galbūt jus pasieks kai kurie gandai apie praeities įvykius arba išaiškės kai kurie nuo jūsų nuslėpti faktai.. Stenkitės būti dėmesingi ir tolerantiški savo mylimam žmogui, vertinkite visą gėrį, kuris buvo ir yra tarp jūsų. Jei turite vaikų, patartina labiau kontroliuoti juos.

Antroji savaitės pusė palanki bendravimui su draugais. Šiuo metu galima dalyvauti draugiškuose vakarėliuose, lankytis bendraminčių klubuose, treniruoklių salėje ar baseine, mankštintis sporto salėje. Rekomenduojama rinktis aktyvų poilsio būdą.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniams pirmoje savaitės pusėje nepatartina užsiimti remonto darbais bute. Gali būti, kad namuose suges buitinė technika ir teks keisti planus, spręsti senų prietaisų remonto ar naujų įsigijimo klausimus. Šiuo metu bus negeras laikas kviestis į svečius draugus ar drauges.

Antroji savaitės pusė bus tinkama dvasinėms praktikoms. Šias dienas gera leisti vienumoje, ramioje, atsipalaidavusioje būsenoje. Galite nuvykti į kaimo sodybą, sanatoriją, ar poilsio namus. Išnaudokite šį laiką jėgoms atgauti, apmąstyti savo padėčiai ir savo sveikatai pagerinti. Savaitgalį bus naudinga pasikaitinti pirtyje ir paplaukioti baseine.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžiui pirmoje savaitės pusėje reikia labai atsargiai elgtis su bet kokia technika. Naudinga būtų atlikti automobilio techninę priežiūrą, nustatyti ir ištaisyti galimus defektus, kad išvengtų gedimų kelyje.

Dar viena įtempta šių dienų sritis – santykiai su kaimynais, giminėmis, pažįstamais. Galbūt norėsite išspręsti kokią nors problemą, tarpininkaujant ar padedant šiems žmonėms, bet jie atsisakys pagelbėti.

Antroji savaitės pusė palanki santykių su draugais ir bendraminčiais plėtojimui. Greičiausiai daugiau laiko praleisite prie kompiuterio, bendraudami su įdomiais žmonėmis socialiniuose tinkluose, forumuose ir interneto portaluose. Šiuo laikotarpiu galima romantiška pažintis per internetą.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Pirmoje savaitės pusėje gali netikėtai pasikeisti Liūto finansinė padėtis. Tai atsilieps kai kuriems jo planams. Pavyzdžiui, gali būti atšaukta turistinė kelionė, nes nuspręsite, kad šiuo laikotarpiu verta būti taupesniam. Visai netinkamas metas pradėti bylinėtis, teikti ieškinius.

Antroje savaitės pusėje atsidursite dėmesio centre, tapsite labiau matoma ir net svaresne figūra pažįstamų ir draugų akyse. Pagerės santykiai su tėvais. Iš jų galite sulaukti vertingos paramos svarbiais klausimais. Gali būti, kad pagerės jūsų socialinis ir profesinis statusas.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Pirmoje savaitės pusėje padidės lengvų buitinių traumų tikimybė. Norėdami to išvengti, būkite atsargūs su technikos prietaisais ir elektra. Gali būti, kad šiomis dienomis kils noras atnaujinti anksčiau nutrūkusią sportinę veiklą, treniruotes. Jei jaučiate, kad pradeda blogėti jūsų fizinė forma, turėtumėte pagalvoti apie priemones, kurios pagerintų jūsų kūno būklę ir sveikatą.

Antroje savaitės pusėje pagrindinių įvykių akcentus persikels į kitą sritį. Jei esate vedę ar turite nuolatinį partnerį, šiuo metu galite iš naujo atrasti romantiškų santykių žavesį. Pagrindinis dalykas, kurio tam reikia, yra atsiduoti aistrai ir nevaržyti savo jausmų. Toks elgesys pakels jūsų santykius į kitą lygį.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklėms pirmoje savaitės pusėje gresia nesusipratimai asmeniniuose ir dalykiniuose santykiuose. Jūsų partnerio elgesys gali tapti nevaldomas, jums bus sunku suprasti jo motyvus. Galbūt paaiškės kai kurie praeities faktai, kurie buvo kruopščiai slepiami nuo jūsų. Rekomenduojama patikrinti, ar tai, kas jums sakoma, atitinka tikrąją tiesą.

Antroje savaitės pusėje pajusite energijos antplūdį, smarkiai pagerės jūsų sveikata. Jeigu jums reikia mažytės operacijos taikant vietinę nejautrą, galite ją planuoti ketvirtadienį arba penktadienį. Savaitgalį greičiausiai pajusite sustiprėjusį seksualinį potraukį.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Pirmoji savaitės pusė Skorpionui nebus labai gera sveikatos ir profesinio aktyvumo atžvilgiu. Gali tekti spręsti problemas, kurios jau buvo išbrauktos iš darbotvarkės: pavyzdžiui, gali tekti vežti remontuoti buitinę techniką, kuri neseniai buvo sutaisyta. Imuninė sistema bus nusilpusi, gali atsinaujinti senos ligos. Šiuo metu patartina užsiimti neišspręstais praeities reikalais ir juos užbaigti.

Antroji savaitės pusė bus palanki santuokiniams santykiams, atsiras galimybė juos sustiprinti. Tarp jūsų ir partnerio atsiras toks retas ryšys, kai galima ramiai aptarti bet kokį, net opiausią klausimą ir jį sutartinai išspręsti. Pagilės abipusis supratimas.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulys pirmoje savaitės pusėje gali grįžti prie kai kurių praeities įvykių ir temų. Pavyzdžiui, galite netikėtai sutikti žmogų, su kuriuo anksčiau siejo romantiški jausmai, Šis susitikimas paskatins pagalvoti apie santykių atnaujinimą. Taip pat bus palankus metas susitaikyti žmogumi, su kuriuo neseniai buvo įsiplieskęs konfliktas. Gali kilti problemų dėl santykių su vaikais, kliūčių karjeros ir kūrybos kelyje.

Antroji savaitės pusė greičiausiai bus susijusi su buitinių problemų sprendimu. Rekomenduojama susitvarkyti, išvalyti, suremontuoti būstą, atsikratyti senų nereikalingų daiktų. Tai gali teigiamai paveikti jūsų savijautą. Tada turėsite pakankamai energijos, galėsite lengvai ir greitai sutvarkyti reikalus.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiui pirmoje savaitės pusėje bus aktuali šeimos santykių tema. Daugiausia problemų kils bendraujant su vyresniais giminaičiais, tėvais, seneliais. Jei anksčiau aptarėte klausimus, susijusius su paveldėjimu, dabar ši tema gali iškilti dar kartą. Artimųjų atvykimas iš užsienio ar turistinė kelionė į tolimas šalis gali būti atšaukta dėl bet kokios priežasties.

Antroje savaitės pusėje pagrindinis akcentas teks meilės ir romantiškiems santykiams. Šios dienos bus kupinos optimizmo, jūsų lauks malonios staigmenos ir dovanos. Galite lankytis koncertuose, eiti į kiną, teatrą, parodas , mankštintis sporto salėje ar leisti laiką grožio salone.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Pirmoje savaitės pusėje Vandenis savo santykiuose su artimaisiais, kaimynais ar pažįstamais gali užlipti ant to paties grėblio. Palankus metas paanalizuoti savo klaidas ir taisyti jas, koreguoti bendravimo būdą, elgesio stilių. Jei turite automobilį, neatmetama ir techninių gedimų galimybė. Galbūt suges ta mašinos dalis, kurią neseniai remontavote.

Antroji savaitės pusė palanki šeimyninėms problemoms spręsti, stambiems pirkiniams ar nekilnojamam turtui įsigyti. Be to, šiuo laikotarpiu galėsite ramiai ir dalykiškai aptarti bet kokius su šeimos santykiais susijusius klausimus ir ieškoti kompromisinių sprendimų. Gali būti, kad savaitgalį sulauksite svečių.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys pirmoje savaitės pusėje gali jausti įtampą dėl finansinių reikalų. Galbūt tai bus susiję su finansiniais įsipareigojimais ar skolomis. Pavyzdžiui, jums bus sunku surinkti reikiamą sumą sumokėti kreditoriui arba pinigų iš jūsų pasiskolinęs asmuo nespės jų grąžinti laiku. Taip pat šiomis dienomis gali tekti aptarinėti piniginius reikalus su partneriu, ginčytis dėl šeimos biudžeto ir skirtingo požiūrio į išlaidas.

Antroji savaitės pusė bus palanki kelionėms, kontaktams, dalykiniams ir asmeniniams pasimatymams. Galite užpildyti kai kurias savo žinių spragas, sužinoti paskutines naujienas apie gimines, draugus ir pažįstamus. Tai bus puikus metas mokytis ir laikyti egzaminus.

2022 05 05 11:58
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt