antradienis, sausio 18 d.
Savaitės horoskopas (gruodžio 13–19 d.)
tiesa.com
Pixabay.com
Savaitės horoskopas

Šią savaitę bus palankus metas finansinėms operacijoms, kurios privers pinigus dirbti. Galima investuoti, pirkti akcijas. Jeigu jūs blogai susigaudote finansiniuose reikaluose, nerizikuokite, kreipkitės pagalbos į specialistus.

Gruodžio 19 dieną – mėnulio pilnatis. Be gailesčio atsikratykite senų, nereikalingų daiktų, namuose susikaupusio šlamšto, kuris trukdo jums judėti į priekį.

AVINAS

(03 21–04 20)

Palankus metas ieškantiems meilės. Neįsipareigojusiems ženklo atstovams žvaigždės yra paruošusios tikrai malonių staigmenų, kurios praskaidrins kasdienybę ir leis bent trumpam pamiršti kasdienius rūpesčius. Profesinėje veikloje didelių pokyčių nenusimato: tikėtina, kad tiesiog plauksite pasroviui ir nesusidursite su dideliais iššūkiais. Norintiems karjeros pokyčių dar reikės šiek tiek palaukti.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Nelaukite, kol problemos išsispręs savaime, nes taip gali ir nenutikti. Pasvarstykite, ką galėtumėte padaryti jau dabar, kad reikalai pajudėtų tinkama kryptimi. Nors gali atrodyti, kad dabartinė situacija yra tiesiog beviltiška, tačiau nenuleiskite rankų ir nepraraskite optimizmo. Jei dvejojate, kaip turėtumėte pasielgti, pasitarkite su savo artimiausiais žmonėmis, kurių patarimai ir įžvalgos padės įveikti net ir pačias didžiausias negandas.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Sužibėsite kūrybinėje veikloje. Tikėtina, kad nesunkiai išsisuksite iš įvairių sudėtingų situacijų: aštrus protas ir netikėti sprendimai leis išlipti sausam net ir iš didžiausios balos. Šiuo laikotarpiu galite sulaukti pagalbos prašymo, kurio vertėtų neatmesti. Jei būsite geranoriški ir nusiteikę padėti kitiems, jau labai greitai galėsite sulaukti tikrai dosnaus žvaigždžių atlygio.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Spinduliuosite optimizmu, o jūsų pakili nuotaika taps tiesiog užkrečianti. Būtent tai gali padėti sukurti kur kas malonesnę atmosferą darbe ar namuose: atrodys, kad ir kiti žmonės dažniau šypsosi. Vertėtų nepamiršti, kad laimė susideda iš visai mažų dalykų, todėl neleiskite, kad kasdieniškos smulkmenos gadintų jums nuotaiką. Visada yra dėl ko šypsotis – juk jūs tikrai neturite visų pasaulio problemų!

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Jausite ypatingą poreikį bendrauti, todėl žvaigždės ragina to neignoruoti. Dabar bus tikrai palankus metas susitikti su seniai nematytais bičiuliais ir kartu nuveikti kažką smagaus. Jei atrodys, kad kasdieniai rūpesčiai yra pernelyg slegiantys, galite pasvarstyti ir apie trumpas atostogas. Tikėtina, kad tai padės jums pasisemti daugiau energijos ir sukurti tikrai įsimintinų prisiminimų. Žvaigždės žada, kad dabar galite patirti smagių nuotykių, tačiau svarbiausia yra tai, kad nesėdėtumėte užsidarę namuose.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Produktyvus metas. Atrodys, kad viskas einasi gerokai greičiau ir sklandžiau nei bet kada anksčiau, todėl turėsite galimybę pabaigti anksčiau pradėtus darbus bei imtis naujų projektų įgyvendinimo. Žvaigždės turi gerų žinių norintiems keisti darbovietę: šiuo laikotarpiu galite sulaukti patrauklių pasiūlymų, kurie jums padės kur kas sparčiau kilti karjeros laiptais.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Būsite pasinėrę į savo vidinį pasaulį. Nejausite ypatingo poreikio bendrauti ar užsiimti aktyvia veikla. Šiuo laikotarpiu sieksite atgauti vidinę ramybę, todėl visą savo laisvalaikį norėsite praleisti vienumoje. Žvaigždės žada, kad tai jums bus į naudą: buvimas vien tik su savo mintimis padės rasti atsakymus į įvairius ramybės neduodančius klausimus bei leis įgauti daugiau energijos. Nusiteikite, kad jau labai greitai gali tekti įsitraukti į įvykių sūkurį, todėl kol kas geriausia gerai pailsėti.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Svajonių įgyvendinimas. Turėsite galimybę imtis tam tikrų veiksmų, kurie jus priartins prie tos vietos, kurioje visada svajojote atsidurti. Žvaigždės ragina nepraleisti likimo siunčiamų progų, nes antro šanso galite ir nesulaukti. Dabar geriausia visas savo jėgas sutelkti vien tik į užsibrėžto tikslo siekimą, ir jau labai greitai galėsite džiaugtis apčiuopiamais rezultatais. Nesibaiminkite, jei atrodys, kad ne viskas einasi taip sklandžiai, kaip norėtųsi – net ir pačiame tiesiausiame kelyje kartais pasitaiko duobių.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Norėsite šiek tiek atsikvėpti, ir tam tikrai rasite ir laiko, ir galimybių. Žvaigždės ragina pakankamai dėmesio skirti poilsiui bei savo emocinei savijautai. Jei vis pasvajodavote apie trumputes atostogas, dabar bus tikrai palankus metas imtis jų planavimo. Net ir savaitgalis tuščioje sodyboje gali padėti įgauti daugiau jėgų ir motyvacijos judėti į priekį. Jei atrodo, kad užbaigti darbus yra pernelyg sunku, padarykite nedidelę pertrauką.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Jūsų noras dirbti bus tiesiog pavydėtinas. Didelis užsidegimas ir energijos pliūpsnis padės jums įveikti net ir pačias sudėtingiausias užduotis, o tai jums padės užsitarnauti pagarbą ar net pagerinti savo finansinę situaciją. Tikėtina, kad šiuo laikotarpiu visus darbus pabaigsite be kitų žmonių pagalbos, todėl visi laurai priklausys tik jums.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Norėsite pokyčių, tačiau jų dar reikės šiek tiek palaukti. Tikėtina, kad šiuo laikotarpiu tiesiog plauksite pasroviui, todėl gali atrodyti, kad kasdienybė yra pernelyg nuobodi ar net niūri. Vis dėlto, nepamirškite, kad jūs patys esate atsakingi už savo emocinę būklę, todėl pasvarstykite, kas gali jums pakelti nuotaiką: galbūt jau seniai lankėtės kine ar senokai pasilepinote mėgstamu desertu? Net ir smulkmenos tikrai gali praskaidrinti jūsų rutiną.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Geranoriškumas. Šiuo laikotarpiu sulauksite artimų žmonių pagalbos, todėl atlikti įvairius darbus galėsite gerokai sklandžiau ir sugaišdami kur kas mažiau laiko. Nepamirškite už tai padėkoti, o esant poreikiui taip pat neatsisakykite padėti. Bendradarbiaudami su kitais žmonėmis galime sukurti kur kas gražesnį pasaulį, todėl pradėkite nuo visai nedidelių dalykų.

Patarimupasaulis.lt

2021 12 08 17:12
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt