ketvirtadienis, sausio 27 d.
Savaitės horoskopas (gruodžio 20–26 d.)
tiesa.com
Pixabay.com
Savaitės horoskopas

Dylančio mėnulio savaitė. Gali dažnai keistis nuotaika, sumažėti produktyvumas. Būkite atidūs, kad išvengtumėte klaidų darbe ir nesėkmių. Geras laikas susitikti su senais draugais, su kuriais ilgai nesimatėte.

AVINAS

(03 21–04 20)

Galite pajusti energijos trūkumą, todėl pagalvokite, kas jums padėtų įgauti daugiau jėgų. Galbūt seniai atostogavote ar vis nerasdavote laiko savo mėgstamai veiklai? Dabar bus tikrai palankus metas tai ištaisyti, todėl šiek tiek atsitraukite nuo darbų, ir pasimėgaukite mėgstamais užsiėmimais. Taip pat žvaigždės pataria daugiau dėmesio skirti savo šeimos nariams: išeikite kartu pavakarieniauti, pradėkite planuoti bendras atostogas, ar tiesiog kartu pažiūrėkite linksą filmą.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Turėsite galimybę pamiršti visus rūpesčius ir pasimėgauti patinkančia veikla. Nors galite jausti kaltę, kad laiką skiriate poilsiui, bet ne darbinei veiklai, tačiau tikrai nusipelnėte nuveikti kažką malonaus. Pailsėję ir vėl galėsite grįžti prie nepabaigtų darbų: tikėtina, kad visos anksčiau varginusios problemos nebeatrodys tokios didelės.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Atėjo laikas prisiminti savo pomėgius. Paskutiniu metu vis neatrasdavote tam laiko, tačiau dabar viskas turėtų pasikeisti. Žvaigždės žada, kad būsite kaip niekada kūrybingi, todėl išnaudokite savo potencialą, ir užsiimkite mėgstama veikla. Gali atrodyti, kad įvairių sumanymų įgyvendinimas dabar yra gerokai paprastesnis nei bet kada anksčiau, ir tai tikrai džiugins.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Galite tikėtis pasisekimo asmeniniame gyvenime. Netikėta pažintis visą jūsų gyvenimą gali apversti aukštyn kojom, ir tai tikrai džiugins. Jei kurį laiką vis pasvarstydavote apie galimybę kažką pakeisti, dabar tai įvyks ir be jūsų pastangų. Mėgaukitės savo sėkme, tačiau nepamirškite ir apie savo įsipareigojimus profesinėje srityje. Nors ir skrajosite padebesiais, tačiau nepamirškite, kad darbai patys nenusidirbs.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Tikėtina, kad žvaigždės jums atlygins už visas įdėtas pastangas: jei neleidote sau pasiduoti ir ryžtingai veržėtės į priekį, labai greitai galėsite sulaukti žvaigždžių malonės. Šiuo laikotarpiu palanku grąžinti senas skolas ir pasistengti atgauti savąsias, nes būtent tai užtikrins finansinį klestėjimą.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Turėsite galimybių užsitarnauti puikią reputaciją. Jūsų atlikti darbai tikrai neliks nepastebėti, todėl tai gali lemti reikšmingus karjeros pokyčius. Sėkmė šypsosis ir tiems, kurie ieško savo antrosios pusės: šiuo metu tiesiog spinduliuosite žavesiu, todėl tai tikrai pritrauks priešingos lyties atstovų dėmesį. Turėsite progą užmegzti naują pažintinį, tačiau tik nuo jūsų pačių priklausys, ar tuo pasinaudosite.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Jums pavyks atsidurti tinkamoje vietoje tinkamu laiku, todėl tai gali lemti jūsų finansinės situacijos pagerėjimą. Nesigraužkite, jei ne viskas klostysis būtent taip, kaip esate numatę: jei būsite pakankamai lankstūs ir prisitaikysite prie esamos situacijos, žvaigždės jums tikrai negailės dosnių apdovanojimų. Nors įprasta kasdienė veikla gali šiek tiek varginti, tačiau pasistenkite įžvelgti pozityvius dalykus.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Tikėtina, kad sulauksite malonios naujienos, kuri sugrąžins gyvenimo džiaugsmą. Nors kurį laiką kasdienybė buvo ganėtinai slegianti, tačiau dabar reikalai pakryps į gerąją pusę, ir džiuginančių dalykų bus gerokai daugiau. Žvaigždės pataria daugiau dėmesio skirti poilsiui ir savo mėgstamai veiklai: nors darbų šiuo laikotarpiu taip pat netrūks, tačiau pirmiausia turėtumėte pasirūpinti savo psichologine sveikata.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Jūsų mintys suksis vien tik apie tai, kaip būtų galima nuo visko atitrūkti ir pailsėti. Nors įvairių darbų šiuo metu tikrai netrūks, tačiau turėsite galimybių šiek tiek atsikvėpti ir pasimėgauti laiku, leidžiamu vienumoje. Dabar bus itin palankus metas apgalvoti ateities perspektyvas ar net imtis tam tikrų pokyčių planavimo: nors kol kas dar nereikėtų imtis ryžtingų veiksmų, tačiau labai greitai galėsite pradėti savo planų įgyvendinimą.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Jus pasieks netikėta žinia, kuri privers į viską pažvelgti visai kitomis akimis. Nors kurį laiką atrodė, kad gyvenimas tarsi stovi vietoje, tačiau dabar viskas apvirs aukštyn kojom. Tai atrodys gana neįprasta ar net šiek tiek gąsdins, tačiau nė nepastebėsite, kad į viską ėmėte žvelgti gerokai pozityviau. Šiuo laikotarpiu palanku atgaivinti ryšius su seniai matytais bičiuliais ar giminaičiais: jūsų laiškas ar skambutis juos tikrai maloniai nustebins.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Jus džiugins draugų ir artimųjų dėmesys, todėl kasdieniai rūpesčiai neatrodys tokie dideli. Šiuo laikotarpiu turėsite daugiau laiko bendravimui, todėl tai gali tapti jūsų įkvėpimo šaltiniu. Kurį laiką nerimavote dėl savo karjeros, ir svarstėte, kaip turėtumėte pasielgti, tačiau dabar priimti sprendimą tikrai nebus sunku. Nebijokite didelių pokyčių, nes būtent jie gali suteikti daugiau pasitikėjimo savimi.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šiuo laikotarpiu galite tikėtis pasisekimo meilės srityje. Jei turite simpatiją, dabar turėsite ne vieną progą užmegzti artimesnį ryšį, todėl nepražiopsokite likimo siunčiamų galimybių. Nors jums gali trūkti pasitikėjimo savimi, tačiau nusiteikite, kad viskas yra jūsų rankose: būtent dabar jūsų žavesys yra stipresnis nei bet kada anksčiau.

Patarimupasauli.lt

2021 12 20 18:35
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt