pirmadienis, sausio 17 d.
Savaitės horoskopas (gruodžio 27 – sausio 2 d.)
tiesa.com
Pixabay.com
Savaitės horoskopas

Paskutines 2021-ųjų metų dienas dera skirti savo namams ir šeimai. Atidėkite darbinius reikalus kitiems metams. Susitvarkykite būstą, papuoškite namus, sukurkite jaukią šventinę aplinką.

Sausio 2 dieną – jaunatis. Ši dieną bus kupina smulkių rūpesčių. Lyg ir nieko rimto, bet jėgų bus išeikvota daug. Pasistenkite gerai pailsėti, kad visai neištuštintumėte energijos atsargų.

AVINAS

(03 21–04 20)

Turėtumėte atsakingiau planuoti savo išlaidas, nes šiuo laikotarpiu jų gali būti gerokai daugiau nei bet kada anksčiau. Pasistenkite atsisakyti nebūtinų pirkinių ir būsimoms išlaidoms skirti tam tikrą iš anksto numatytą sumą. Jei laikysitės savo plano, greitu metu tikrai nereikės graužtis, kad išleidote daugiau nei norėtumėte. Jei ieškote naujo darbo, dabar tam bus itin palankus metas.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Leiskite sau šiek tiek atsikvėpti ir bent trumpam pamiršti rūpesčius. Jūs tikrai nusipelnėte poilsio, todėl nebegalvokite apie neužbaigtas užduotis, ir pasimėgaukite malonesniais užsiėmimais. Šiuo laikotarpiu jūsų šeimos nariai gali imti reikalauti daugiau dėmesio, tačiau nepamirškite, kad buvimas vien tik su savimi taip pat yra labai svarbus, todėl ištaikykite progų pabūti vienumoje.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Ramybės gali neduoti praeities nuoskaudos, tačiau žvaigždės pataria nesižvalgyti į praeitį ir kryptingai judėti į priekį. Neleiskite, kad praeities klaidos drumstų jūsų ramybę: to, kas nutiko anksčiau, šiandien jau nebegalime pakeisti, todėl koncentruokitės vien tik į malonius dalykus, kurių šiuo laikotarpiu tikrai netrūks. Pasistenkite daugiau dėmesio skirti savo artimiesiems – kartu leidžiamas laikas padės jums pamiršti nemalonius dalykus.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šuo laikotarpiu gali tekti kaip reikiant paplušėti, tačiau tai turės ir teigiamą pusę: jūsų pastangos tikrai neliks nepastebėtos, todėl jau labai greitai galėsite džiaugtis papilnėjusia pinigine. Vis dėlto, žvaigždės pataria šiuo laikotarpiu atsakingiau planuoti savo išlaidas: įvairių pagundų tikrai netrūks, todėl turėtumėte vengti perdėto pinigų švaistymo, dėl kurio gali tekti smarkiau susiveržti diržus.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Mėgausitės ramybe. Pagaliau galėsite atsitraukti nuo slegiančių rūpesčių ir daugiau laiko skirti savo pomėgiams. Taip pat šiuo laikotarpiu turėsite galimybę atnaujinti senas pažintis bei susitikti su seniai nematytais giminaičiais. Bendravimas su kitais žmonėmis dabar bus kaip niekad džiuginantis, be to, šiek tiek atitrūkę nuo kasdienių darbų įgausite daugiau energijos. Nesijaudinkite, jei atrodys, kad šiuo metu nieko įdomaus nevyksta – jau labai greitai atsigriebsite su kaupu.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Neatsargiai ištarti žodžiai gali tapti rimtų negandų priežastimi, todėl turėtumėte atminti, kad žodis – ne žvirblis. Kad ir kaip norėtųsi išsakyti savo nuomonę, kartais yra geriausia laikyti liežuvį už dantų. Šiuo laikotarpiu taip pat vertėtų būti atsargesniems susipažįstant su naujais žmonėmis: pasistenkite neatskleisti pernelyg asmeniškos informacijos, nes vėliau tai gali atsigręžti prieš jus.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Būsite pakilios nuotaikos, ir tam jums nereikės jokios priežasties. Atrodys, kad viskas einasi pagal planą, ir tam nereikia ypatingai didelių pastangų. Pagaliau jūsų įdirbis duos pageidaujamų rezultatų, todėl įgysite daugiau pasitikėjimo savimi, ir būsite nusiteikę imtis naujų projektų. Vis dėlto, žvaigždės pataria šiuo laikotarpiu nesiimti naujų sumanymų įgyvendinimo: pirmiausia šiek tiek atsikvėpkite, o jau tada galėsite grįžti prie įprastos rutinos.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Nors gali kilti keblumų priimant sprendimus, tačiau žvaigždės pataria šiuo laikotarpiu vadovautis vien tik savo intuicija. Nors kiti žmonės tikrai bus nusiteikę žarstyti patarimus, tačiau ne visi jų padės pasiekti geriausių rezultatų. Elkitės taip, kaip jums atrodo geriausia: tikėtina, kad atsakymai ateis tarsi savaime. Nebijokite daryti klaidų, nes būtent jos leidžia mums įgauti išminties ir kai ko išmokti.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Produktyvus laikotarpis. Dalykų, kuriuos turėsite atlikti, tikrai netrūks, tačiau jūs užsimosite nuveikti dar daugiau. Nors energijos trūkumu šiuo laikotarpiu tikrai negalėsite skųstis, tačiau pasistenkite neperdegti. Neeikvokite savo laiko ir energijos įvairiems nebūtiniems darbams, ir nepamirškite, kad visada galite prašyti kitų žmonių pagalbos. Kartu dirbti visada yra smagiau, o keturios rankos gali nudirbti gerokai daugiau nei dvi.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Džiaugsitės kasdienėmis smulkmenomis. Nestokosite vidinės motyvacijos, kuri jus ragins nesustoti ir kryptingai judėti į priekį. Paskutiniu metu ypatingai daug laiko skyrėte profesinei veiklai, tačiau dabar atėjo laikas šiek tiek atsipūsti ir įgauti daugiau energijos. Dabar bus palanku daugiau laiko skirti įvairiems pomėgiams, kurie padės atgauti vidinę ramybę ir leis susikoncentruoti vien tik į malonius dalykus.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Pokyčių metas. Jei vis pasvarstydavote, kad savo gyvenime norėtumėte kažką pakeisti, dabar vertėtų imtis veiksmų. Jei ir toliau tai atidėliosite, tikėtina, kad tinkamo laiko taip ir neatrasite. Pasistenkite suimti save į rankas ir pradėti bent nuo mažų žingsnelių. Tikėtina, kad sėkminga pradžia suteiks jums motyvacijos judėti į priekį, ir jau labai greitai galėsite džiaugtis tikrai saldžiais darbo vaisiais. Atminkite, kad jums tereikia žengti vieną žingsnį į priekį, ir pasaulis gali pasikeisti.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Vargins nuotaikų svyravimai. Būsite linkę greitai pakeisti savo nuomonę, o emocijos bus tarsi nevaldomos. Pasistenkite susikoncentruoti vien tik į malonius dalykus ir neleiskite sau pratrūkti. Jei reikia, šiek tiek atsitraukite nuo darbų ir atsikvėpkite. Tikėtina, kad jau labai greitai jūsų emocinė būklė bus kur kas stabilesnė, o darbai eisis tarsi iš pypkės.

Patarimupasaulis.lt

2021 12 23 10:46
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt