antradienis, balandžio 13 d.
Savaitės horoskopas (kovo 15–21 d.)
Alfa.lt

Šį savaitė bus palanki žmonių bendravimui, kontaktams. Žinoma, reikia nepamiršti koronaviruso grėsmės ir imtis tinkamų saugumo priemonių. Prisiminkite draugus, giminaičius, skambinkite jiems, rašykite laiškus, išsikalbėkite apie ta, kas jus džiugina ar slegia, ir gausite vertingų patarimų.

AVINAS

(03 21–04 20)

Jūsų laukia malonios patirtys, kurias tikrai norėsite prisiminti. Jei kurį laiką vis skųsdavotės monotonija, dabar viskas pakryps į priešingą pusę: džiuginančių dalykų tikrai netrūks, todėl į kasdienybę žvelgsite visai kitomis akimis. Turėsite ne vieną progą pabendrauti su jums brangiais žmonėmis, taigi, liūdesys tikrai nebus pagrindinis jūsų palydovas. Norėsite visam pasauliui pranešti, kokie esate laimingi, tačiau vertėtų atminti, kad laimė mėgsta tylą.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Būsite susitelkę į darbinės veiklos reikalus. Jus vilios galimybės gauti geriau apmokamą darbą ar net mintis pakeisti savo profesiją, tačiau žvaigždės pataria nepriimti skubotų sprendimų. Nors pasiūlymų tikrai netrūks, tačiau turėtumėte įvertinti, ar bėgdami nuo vilko neužbėgsite ant meškos. Gerai pagalvokite, ar šis laikotarpis yra palankus dideliems pokyčiams. 

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Palankus metas susirūpinti savo emocine ir fizine sveikata. Pastaruoju metu teko patirti nemažai streso, todėl dabar vertėtų pagalvoti apie tai, kaip ištaisyti jo padarytą žalą. Daugiau laiko skirkite poilsiui, pasilepinkite mėgstama veikla, – jūs tikrai to nusipelnėte. Jei ims atrodyti, kad atėjo laikas pasiimti atostogas, būtinai taip ir padarykite. 

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Būsite susitelkę į tai, kaip pagerinti savo materialinę padėtį, ir tai tikrai bus į naudą. Nors gali kilti pagundų šiek tiek paišlaidauti, tačiau žvaigždės pataria susilaikyti: dabar visas savo jėgas sutelkite į tai, kaip uždirbti daugiau pinigų. Galimybių šiek tiek pasilepinti tikrai sulauksite ir ateityje, taigi, viskam savas laikas. Tikėtina, kad sulauksite naujo darbo pasiūlymo: nors spontaniškai norėsite jį atmesti, tačiau žvaigždės pataria nepriimti skubotų sprendimų. 

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Būsite kupini energijos, todėl galėsite tiesiog kalnus nuversti. Atrodys, kad įvairūs kasdieniai darbai einasi kur kas sklandžiau nei esate įpratę, todėl turėsite galimybę užbaigti anksčiau pradėtus projektus ar net imtis naujų. Nors tam šiuo laikotarpiu neprireiks ypatingai didelių pastangų, tačiau vertėtų nepamiršti, kad poilsis yra lygiai toks pat svarbus. Pasistenkite neperdegti, ir kasdien bent šiek tiek laiko skirkite kokybiškam poilsiui. 

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Turėsite ne vieną progą užsidirbti daugiau pinigų, ir tik nuo jūsų priklausys, ar pasinaudosite likimo siunčiamomis dovanomis. Nors gali atrodyti, kad šiuo metu į dienotvarkę negalite įterpti jokios papildomos veiklos, tačiau atminkite, kad svarbiausia yra tinkamai susidėlioti prioritetus. Tikėtina, kad atsisakę nebūtinos veiklos galėsite nuveikti kažką tikrai naudingo.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Jūsų laukia ramybės metas. Tikėtina, kad susitelksite į namų ruošos darbus ar į kitą įprastą veiklą, todėl didelių pokyčių tikrai neverta tikėtis. Jei atrodys, kad kasdienybės rutina yra pernelyg slegianti, leiskite sau šiek tiek pasilepinti: galbūt atėjo metas atnaujinti savo garderobą ar kardinaliai pakeisti savo įvaizdį? Žvaigždės žada, kad tokie pokyčiai jums bus į naudą. 

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Norėsite tiesiog gulėti ant sofos, tačiau įvairūs įsipareigojimai jums neleis per daug aptingti. Darbų, kuriuos reikia užbaigti, bus kur kas daugiau nei norėtųsi, ir tai tikrai erzins. Norėsite visus darbus atlikti kiek įmanoma greičiau, tačiau nepamirškite, kad pernelyg skubėdami galite tiesiog grįžti į pradinį tašką. Susikaupkite ir susitelkite į vykdomą veiklą: jau labai greitai galėsite šiek tiek pasilepinti. 

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Pasižymėsite puikiais organizaciniais sugebėjimais, todėl visi darbai eisis tarsi iš pypkės. Nors gali atrodyti, kad užduočių yra gerokai daugiau nei jūs įstengsite atlikti, tačiau įsitikinsite patys, kad viskas yra gerokai paprasčiau. Jei būsite pakankamai susikaupę ir dėmesingi, visus darbus atliksite dar greičiau nei planavote, ir jau tada galėsite pasimėgauti savo mėgstama veikla. Jei jausitės pernelyg išsekę, per daug savęs nekankinkite: nepabaigti darbai tikrai niekur nepabėgs, tad prie jų galėsite grįžti tada, kuomet jausitės kur kas energingesni. 

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Darbas taps jūsų prioritetu. Nors gali atrodyti, kad jums patikėtos užduotys yra pernelyg nuobodžios ar net beprasmiškos, tačiau jus tikrai motyvuos atlygis, kuris bus tikrai nemenkas. Jei imtų kankinti abejonės, ar einate tinkamu keliu, galite tiesiog pasitarti su artimiausiais žmonėmis, kurie tikrai negailės patarimų ir motyvuos judėti į priekį. Nusiteikite, kad darbo tikrai netrūks: jei manysite, kad per daug save apkraunate, skirkite šiek tiek laiko kokybiškam poilsiui. 

VANDENIS

(01 21–02 19)

Tikėtina, kad ne viskas klostysis būtent taip, kaip jūs norėtumėte, ir tai tikrai nedžiugins, tačiau vertėtų atminti, kad nieko nenutinka šiaip sau. Jei likimas jums atsiunčia nemenkų išbandymų, pasistenkite iš to ko nors išmokti ar net gauti naudos. Atminkite, kad nesėkmės mus dar labiau užgrūdina, todėl tikrai neverta jų bijoti. 

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Sieksite permainų. Kurį laiką tiesiog plaukėte pasroviui, ir galiausiai tai pradėjo varginti, tad nieko nuostabaus, kad dabar norėsite pokyčių. Žvaigždės žada, kad dabar tam turėsite tikrai nemažai galimybių, ir tik nuo jūsų priklausys, ar jomis pasinaudosite. Vertėtų atsiminti, kad jūs pats esate savo likimo kalvis: jei tik turėsite noro, savo gyvenimą galėsite pakeisti iš pagrindų.

2021 03 12 11:50
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt