penktadienis, balandžio 16 d.
Savaitės horoskopas (kovo 29 – balandžio 4 d.)
Alfa.lt

Iki Velykų sekmadienio (kovo 4 dienos) pasistenkite su niekuo per daug neatvirauti, pirmiausia tai liečia kolegas. Nesidalykite su kitais savo išgyvenimais, ketinimais ir ateities planais, nesiskųskite gyvenimu. Visa tai, ką pasakysite per tą laiką, galės būti panaudota prieš jus.

Kovo 3 dieną susikaupkite, įvertinkite savo gyvenimą ir atleiskite visiems, kurie jus kaip nors įskaudino ar nuskriaudė, susitaikykite su visais ir savimi, kad galėtumėte džiaugsmingai švęsti Velykas.

AVINAS

(03 21–04 20)

Visą savo laiką norėsite skirti artimiausiems žmonėms. Nors darbų tikrai netrūks, tačiau jus labai vilios bendravimas su draugais ar giminaičiais. Žvaigždės žada, kad šiuo laikotarpiu galite užmegzti netikėtas pažintis ar atnaujinti seniau nutrauktus ryšius: tai jus tikrai maloniai nustebins ir motyvuos judėti į priekį. Nors visą savo laiką norėsite skirti tik mėgstamai veiklai, tačiau nereikėtų pamiršti ir turimų įsipareigojimų.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Šiuo laikotarpiu jums bus gana sudėtinga valdyti savo emocijas: atrodys, kad bet kuriuo momentu galite paprasčiausiai pratrūkti. Vis dėlto, vertėtų atminti, kad kiti žmonės nėra kalti dėl jūsų nesėkmių, todėl susiimkite ir ieškokite būdų, kurie padėtų atrasti vidinę ramybę. Dabar bus palanku išbandyti jogą ar meditaciją – tokia veikla padės jums susikaupti ir atrasti dvasinę pusiausvyrą.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Palankus metas pasirašyti sutartis ir ieškoti geriau apmokamo darbo. Šiuo laikotarpiu žvaigždės bus itin palankios verslo pasaulio atstovams: minimaliomis pastangomis bus galima pasiekti maksimalių rezultatų, todėl tai tikrai džiugins. Besišypsanti sėkmė motyvuos judėti į priekį, tačiau vertėtų saugotis pavydžių žmonių, kurie gali bandyti jums pakenkti.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Norėsite pokyčių. Jus slėgs monotonija, todėl svarstysite, ką galėtumėte pakeisti savo gyvenime. Nors žvaigždės įspėja, kad didelių pokyčių dar gali tekti palaukti, tačiau jiems ruoštis galite jau dabar. Turėtumėte gerai pagalvoti, ko iš tiesų norite iš gyvenimo, ir kas jums suteikia didžiausią laimę: radę atsakymus į šiuos klausimus galėsite kryptingai siekti savo tikslo, ir jau labai greitai jums nusišypsos sėkmė.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Būsite svajingi ir šiek tiek išsiblaškę. Jums bus sunku susitelkti į kasdienes užduotis, todėl tai gali lemti klaidas, kurias ištaisyti nebus labai paprasta. Jausitės taip, tarsi šiuo laikotarpiu turėtumėte būti kažkur kitur: pasinersite į gilius apmąstymus apie savo tikslus ar net gyvenimo prasmę. Jei atrodys, kad įveikti jums patikėtas užduotis yra pernelyg sudėtinga, galite pasvarstyti apie galimybę pasiimti laisvadienį: pailsėję būsite kur kas labiau susikaupę ir galėsite kokybiškiau atlikti jums patikėtus darbus.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Palankus metas atlikti tuos darbus, kuriuos jau kurį laiką atidėliojote. Nors laiko trūkumas vis dar bus labai slegianti problema, tačiau suėmę save į rankas galėsite pasiekti tikrai puikių rezultatų. Šiuo laikotarpiu draugams ar giminaičiams gali prireikti jūsų pagalbos, tačiau nežadėkite nieko, ko negalėtumėte ištesėti. Imkitės tik tokių darbų, kuriuos tikrai įstengsite užbaigti.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Suksitės tarsi voverė rate. Šiuo laikotarpiu gali tekti smarkiau pasiraitoti rankoves: ir darbe, ir namuose bus tikrai nemažai užduočių, kurias norėsite kuo greičiau užbaigti. Nors tikrai nesiskųsite energijos trūkumu, tačiau turėtumėte pasvarstyti, kaip atstatyti išeikvotas jėgas. Tikrai galite sau leisti šiek tiek pasilepinti: būtent tai leis grįžti į darbus su visiškai nauja jėga.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Jums šypsosis sėkmė. Galite sulaukti netikėtų naujienų, kurios tikrai nudžiugins ir vers iš naujo pagalvoti, ko iš tiesų norite iš gyvenimo. Tikėtina, kad šiuo laikotarpiu priimsite svarbius sprendimus, kurie turės nemažą įtaką jūsų tolimai ateičiai. Nors atrodys, kad šiuo laikotarpiu viskas klostosi gerokai sklandžiau nei bet kada anksčiau, tačiau nereikėtų užmigti ant laurų: kuo daugiau įdėsite pastangų, tuo greičiau galėsite džiaugtis tikrai puikiais rezultatais.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Spręsite finansinius reikalus. Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria vengti nebūtinų išlaidų ir susitelkti į pinigų taupymą. Palanku grąžinti skolas ir pasvarstyti, kas galėtų pagerinti jūsų finansinę situaciją: palanku dairytis papildomo darbo pasiūlymų ar net pagalvoti apie profesinės krypties keitimą. Jei planuojate tam tikrus stambius pirkinius, tą geriausia šiek tiek atidėti: šiuo laikotarpiu galite susidurti su nesąžiningais žmonėmis.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Nesivelkite į beprasmes diskusijas. Jūsų nuomonė gali nesutapti su aplinkinių požiūriu, tačiau tai tikrai nereiškia, kad turite bandyti įrodyti savo tiesą. Jei norite palaikyti puikius santykius su draugais ar giminaičiais, turite išmokti priimti kitokią nuomonę, kuri gali prasilenkti su jūsų vertybių sistema. Būkite pakantesni bendraudami su kitais žmonėmis: jei prarasite savikontrolę, dėl išsakytų žodžių vėliau galite labai gailėtis.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Galite tikėtis pasisekimo asmeniniame gyvenime. Netikėta pažintis visą jūsų gyvenimą gali apversti aukštyn kojom, ir tai tikrai džiugins. Jei kurį laiką vis pasvarstydavote apie galimybę kažką pakeisti, dabar tai įvyks ir be jūsų pastangų. Mėgaukitės savo sėkme, tačiau nepamirškite ir apie savo įsipareigojimus profesinėje srityje. Nors ir skrajosite padebesiais, tačiau nepamirškite, kad darbai patys

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Būsite labai kūrybingi ir kupini energijos, todėl galėsite tiesiog kalnus nuversti. Žvaigždės pataria visas savo jėgas nukreipti į jau pradėtų darbų užbaigimą; jei imsitės naujų užduočių, tikėtina, kad pradėti projektai taip ir liks užmaršty. Kurį laiką vertėtų vengti naujų įsipareigojimų: jei netausosite savo jėgų, labai greitai galite imti skųstis ne tik energijos trūkumu, bet taip pat ir suprastėjusia sveikata.

2021 03 26 12:16
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt