trečiadienis, gruodžio 2 d.
Savaitės horoskopas (lapkričio 16–22 d.)
Alfa.lt

Šios savaitės atmosfera bus gana harmoninga. Atsiras naujų galimybių kūrybai ir dvasiniam tobulėjimui. Savaitgalį padidės grubių konfliktų grėsmė. Reikės būti atidiems ir dėmesingiems, stengtis neįskaudinti kitų žmonių.

AVINAS

(03 21–04 20)

Galite patekti į nemalonią situaciją, iš kurios rasti išeitį bus ganėtinai sudėtinga. Nors tai tikrai kels nerimą, tačiau labai greitai iš šios situacijos galėsite tik smagiai pasijuokti. Žvaigždės pataria kuo mažiau veltis į intrigas, o apkalbas praleisti negirdomis. Jei jums tektų išgirsti kaltinimus, pasistenkite išlikti ramūs ir neužsiplieksti. Jau labai greitai galėsite pasidžiaugti kur kas maloniu laikotarpiu, tačiau kol kas teks atlaikyti likimo siunčiamus išbandymus.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jūsų laukia malonūs pokyčiai. Nors naujovės neretai yra gąsdinančios, tačiau pasistenkite įžvelgti teigiamą pusę – didelė tikimybė, kad ir nedideli pasikeitimai turės ženklų poveikį jūsų asmeninei laimei. Šiuo laikotarpiu rekomenduojama daugiau laiko skirti vien tik sau, pabandyti rasti atsakymus į seniai kankinusius klausimus. Nors darbų tikrai netrūks, tačiau pasistenkite susidėlioti prioritetus, ir įvertinti, kurios užduotys gali palaukti.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Būsite kupini energijos, todėl galite užsimoti daugiau nei įstengsite įgyvendinti. Žvaigždės pataria šiek tiek atsikvėpti, ir pirmiausia pabaigti anksčiau pradėtus darbus: nors atrodys, kad šiuo laikotarpiu galite nuveikti kur kas daugiau nei esate įpratę, tačiau vėliau gali tekti susidurti su įvairiais sunkumais. Savo energiją nukreipkite ne į naujų idėjų įgyvendinimą, bet į fizinę veiklą, kuri užtikrins dar geresnę savijautą.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Atėjo laikas priimti ryžtingus sprendimus. Jau kurį laiką galvoje sukosi įvairūs pamąstymai, kaip vertėtų pasielgti, todėl dabar turėsite imtis tam tikrų veiksmų. Nors peržengti savo komforto zonos ribas tikrai nėra paprasta, tačiau tai jums bus tik į naudą. Šiuo laikotarpiu priimti sprendimai turės didžiulį poveikį jūsų ateičiai, tačiau nereikėtų dėl to nerimauti – klausykite savo širdies balso, ir tai jums neleis suklysti.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Karjeros srityje galimi neramumai, tačiau pasistenkite išlaikyti šaltą protą, ir nesivelkite į intrigas. Jei sužinosite, kad kažkas jus apkalba, pasistenkite į tai kuo ramiau reaguoti, ir nebandykite įrodyti savo tiesos. Nors darbinė veikla šiuo metu tikrai nedžiugins, tačiau meilės srityje galite tikėtis malonių staigmenų – jos tikrai praskaidrins jūsų kasdienybę.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Gali tekti pakoreguoti savo planus: net ir tuomet, jei esate kruopščiai suplanavę tam tikrų darbų atlikimą, tikėtina, kad ne viskas eisis taip sklandžiai, kaip norėtųsi, ir gali prireikti imtis tokių veiksmų, apie kuriuos anksčiau nė nepagalvojote. Nors nesate pratę prašyti kitų žmonių pagalbos, tačiau nereikėtų pamiršti, kad komandinis darbas visada gali užtikrinti kur kas greitesnius ir geresnius rezultatus.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Atminkite, kad viskas yra auksas, kas auksu žiba: šiuo laikotarpiu jums gali tekti išsigryninti savo vertybes, ir atsirinkti, kas jums gyvenime yra svarbiausia, ir ko galite paprasčiausiai atsisakyti. Šiuo laikotarpiu jums netrūks įvairių išbandymų, su kuriais nesunkiai susidorosite, ir pasijusite kur kas tvirtesni. Jei kurį laiką vis atidėliojote tam tikrų darbų atlikimą, dabar pats laikas susiimti ir pasirūpinti, kad jie būtų užbaigiami kiek įmanoma greičiau, nes priešingu atveju tai taps tiesiog neįveikiamomis užduotimis.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Jūsų laukia labai malonus laikotarpis. Džiuginančių smulkmenų tikrai netrūks, todėl kasdienybė taps kur kas spalvingesnė. Žvaigždės žada malonias pažintis, kurios gali turėti ženklų poveikį jūsų netolimai ateičiai. Palankus metas atnaujinti nutrūkusius ryšius, ieškoti verslo partnerių, megzti romantiškas pažintis. Nors skubių darbų taip pat netrūks, tačiau nepamirškite šiek tiek pasilepinti ir užsiimti mėgstama veikla.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Jūsų pastangos susikurti gražesnę ateitį pagaliau duos apčiuopiamų rezultatų, todėl jausitės pakylėti. Šiuo laikotarpiu tik gūžčiosite pečiais ir bandysite suprasti, kodėl paskutiniu metu jautėtės tokie įsitempę. Dabar galėsite pasimėgauti tikrai maloniu laikotarpiu, kuris jums yra parengęs netikėtų staigmenų. Nors kasdienių darbų tikrai netrūks, tačiau tai lems didesnes pajamas, kurios tikrai džiugins ir leis įgyvendinti svajones.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Darbas gali pareikalauti kur kas daugiau pastangų nei esate įpratę, tačiau netrukus galėsite mėgautis jo vaisiais. Žvaigždės žada, kad šiuo laikotarpiu kasdienybė bus gana neįprasta, tad slegiančia rutina tikrai negalėsite skųstis. Nors ir ne viskas klostysis būtent taip, kaip esate suplanavę, tačiau galiausiai pripažinsite, kad taip yra tik dar smagiau.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Gali tekti imtis tokių užduočių atlikimo, su kuriomis anksčiau neteko susidurti. Vis dėlto, būsite maloniai nustebinti savo galimybėmis: nors iš pirmo žvilgsnio atrodys, kad darbai yra paprasčiausiai neįveikiami, tačiau labai greitai suprasite, kad nėra nieko neįmanomo. Jei įdėsite pakankamai daug pastangų, netrukus pajusite pasididžiavimą ir įgausite motyvacijos judėti pirmyn.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šiuo laikotarpiu jums gali būti priminta apie neištesėtus pažadus. Žvaigždės numato gana nelengvą laikotarpį: gali būti, kad iš jūsų bus reikalaujama kur kas daugiau nei galite atlikti. Nors įvairių darbų tikrai netrūks, tačiau nesistenkite juos užbaigti tuojau pat. Jei vykdant tam tikras užduotis jums prireiktų pagalbos, nebijokite to paprašyti – didelė tikimybė, kad kartu galėsite užbaigti net ir pačius sudėtingiausius darbus.

2020 11 13 14:12
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt