sekmadienis, gruodžio 5 d.
Savaitės horoskopas (lapkričio 22–28)
tiesa.com
Pixabay.com
Savaitės horoskopas

Dylančio mėnulio savaitė. Būkite dėmesingi savo kūnui ir jo pojūčiams. Saugokitės infekcijų. Svarbu nepražiopsoti pirmųjų organizmo aliarmo signalų. Stenkitės reguliariai ilsėtis ir gerai išsimiegoti.

AVINAS

(03 21–04 20)

Jūsų laukia neplanuotos išlaidos, todėl žvaigždės pataria atsakingiau planuoti savo finansus. Šiuo laikotarpiu bus palanku ieškoti papildomų pajamų šaltinių ar net keisti darbovietę: jei kurį laiką vis pasvarstydavote apie galimybę užsidirbti daugiau pinigų, dabar tam atsivers visi keliai. Vis dėlto, nusiteikite, kad gali tekti pasiraitoti rankoves, tačiau tikslas pateisina priemones, tiesa?

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jus kankins praeities nuoskaudos, kurios neleis atrasti vidinę ramybę. Žvaigždės pataria neužgožti savo jausmų ir leisti sau susivokti, kodėl jus tai taip skaudina. Dabar bus palankus metas užkasti visus karo kirvius ir pagerinti santykius su artimaisiais, kurie taip pat bus nusiteikę geranoriškai. Profesinėje veikloje šiuo laikotarpiu didelių pokyčių nenusimato – tikėtina, kad tiesiog plauksite pasroviui.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Turiningas laikotarpis. Dabar veiklos tikrai netrūks, todėl suksitės tarsi voverė rate. Nors gali atrodyti, kad jums patikėtų užduočių kiekis yra tiesiog neįveikiamas, tačiau tinkamai viską susiplanavę turėsite laisvo laiko, kurį galėsite skirti kur kas malonesniems užsiėmimams. Jūsų šeimos nariai gali imti skųstis dėmesio stygiumi, todėl pasistenkite rasti laiko kartu nuveikti ką nors smagaus.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Ramybė. Pagaliau galėsite atsikvėpti ir tinkamai pasiruošti jūsų laukiantiems darbams, kurių netolimoje ateityje tikrai netrūks. Šiuo laikotarpiu pasistenkite nuo visko atsiriboti ir visą savo dėmesį skirti vien tik kokybiškam poilsiui, kurio tikrai nusipelnėte. Jei jaučiate, kad atėjo laikas išvykti atostogų, dabar tam bus tikrai palankus metas, todėl per daug savęs nevaržykite.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Kitų žmonių nuomonė jums bus kaip niekad svarbi. Tikėtina, kad tam tikrais klausimais teks pasitarti su šeimos nariais ar artimiausiais draugais, ir būtent jų išsakytos pastabos padės jums paprasčiau priimti tam tikrus sprendimus. Jei kils keblumų užbaigti anksčiau pradėtus darbus, nepamirškite, kad bendradarbiaudami su kitais žmonėmis galite pasiekti kur kas geresnių rezultatų, todėl nebijokite prašyti pagalbos.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Žodis – ne žvirblis. Šiuo laikotarpiu vertėtų susilaikyti nuo neapgalvotų žodžių, nes tai gali turėti tikrai liūdnas pasekmes. Bendraudami su kitais žmonėmis stenkitės būti geranoriškesni ir atlaidesni, bandykite ieškoti abiem pusėms tinkančių kompromisų. Šiuo laikotarpiu santykiai su artimiausiais žmonėmis gali būti kiek įtempti, tačiau tik nuo jūsų pačių priklausys, kaip greitai galėsite užkasti karo kirvį.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Būsite pakilios nuotaikos ir tam nereikės jokios priežasties. Jus džiugins įvairios kasdienės smulkmenos, o jūsų pozityvumas taps tiesiog užkrečiančiu. Rasite būdų, kaip užbaigti anksčiau pradėtus darbus, ir galbūt imsitės naujų projektų įgyvendinimo. Žvaigždės šiuo laikotarpiu jums bus tikrai palankios, tačiau pasistenkite neperdegti. Net ir tuomet, jei atrodys, kad galite nuveikti dar daugiau, nepamirškite, kad poilsį taip pat reikėtų įtraukti į savo dienotvarkę.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Vadovaukitės vien tik savo galva. Nors šiuo laikotarpiu galite gauti tikrai gerai skambančių patarimų, tačiau netrukus suprasite, kad jie yra nieko verti. Dabar vertėtų pasikliauti vien tik savo jėgomis: nors gali atrodyti, kad savarankiškai įveikti įvairias kliūtis yra pernelyg sudėtinga, tačiau nepamirškite, kad jūs pats esate savo likimo kalvis, taigi, ateitis yra jūsų rankose.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Nuotaikų svyravimas. Vieną akimirką norėsite juoktis, o kitą – jau verkti. Aplinkiniams bus sunku jus suprasti, todėl būsite irzlūs ir jausitės atstumti. Jei bus sunku atgauti vidinę ramybę, žvaigždės pataria nuo visko atsiriboti ir bent šiek tiek laiko praleisti vienumoje. Tikėtina, kad tai jums padės susitarti su vidiniu „aš“ ir paprasčiau suprasti savo nuotaikų svyravimo priežastį.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Būsite produktyvūs ir nusiteikę tiesiog kalnus nuversti. Šiuo laikotarpiu nesunkiai megsite naujas pažintis, būsite įtaigūs ir tiesiog spinduliuojantys pasitikėjimu savimi. Jei vis planuodavote imtis tam tikros veiklos, dabar tam bus tikrai palankus metas. Nelaukite „geresnių laikų“, ir veiksmų imkitės jau dabar. Jei neleisite sau tinginiauti, tikėtina, kad jau labai greitai galėsite džiaugtis puikiais rezultatais ar net papilnėjusia pinigine.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Palankus metas stiprinti santykius su antrąja puse. Nors kurį laiką tarpusavio bendravimas buvo kiek įtemptas, tačiau dabar turėsite tikrai palankią progą visa tai ištaisyti. Pasvarstykite, kaip galėtumėte nudžiuginti savo partnerį ar partnerę: atminkite, kad net ir mažos dovanėlės gali kur kas labiau sustiprinti draugystę. Jei vis dar nesate įsipareigoję, tikėtina, kad šiuo laikotarpiu jūsų kelyje pasitaikys asmuo, kuris tikrai norėtų jus pažinti artimiau.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Jausitės pakylėti, todėl įveikti kasdienius iššūkius galėsite kur kas paprasčiau. Nuo jūsų veido nė akimirkai nedings šypsena, todėl pakilia nuotaika galite užkrėsti ir savo šeimos narius ar kolegas. Jei vis pasvarstydavote apie galimybę prašyti paaukštinimo ar didesnio atlyginimo, dabar tam bus tikrai palankus metas. Tiesiog spinduliuosite teigiama energija, todėl kitiems žmonėms bus sunku pateikti neigiamą atsakymą. Pasistenkite išnaudoti visas jums pasitaikančias galimybes: tikėtina, kad dabar priimti sprendimai turės nemažą poveikį jūsų ateičiai.

Patarimupasaulis.lt

2021 11 17 13:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt