pirmadienis, lapkričio 29 d.
Savaitės horoskopas (lapkričio 29 – gruodžio 5 d.)
tiesa.com
Unsplash.com
Savaitės horoskopas

Šią savaitę patartina sukaupti visas jėgas darbe ir viską atlikti labai kruopščiai, maksimaliai susikoncentravus. Jūsų produktyvumas bus didelis ir sugebėsite kalnus nuversti. Pasistenkite užbaigti visus pradėtus darbus ir atiduoti skolas.

Gruodžio 4 dieną – jaunatis ir saulės užtemimas. Tinkamas metas išsiaiškinti savo santykius. Užduokite savo išrinktajam tuos klausimus, kurių anksčiau neišdrįsote ištarti. Kai gausite atsakymus, daug kas stos į savo vietas. Jūsų santykiai taps aiškūs, nebeliks apsimetinėjimo.

Būkite atsargūs kelionėse ir vairuodami automobilį. Šią savaitę taip pat padidės pavojus apsinuodyti gėrimais ar maistu.

AVINAS

(03 21–04 20)

Jūsų nuotaika ir darbingumas labai priklausys nuo santykių su aplinkiniais, todėl pasistenkite nesivelti į konfliktus ir visada ieškokite kompromiso. Nors įtemptoje situacijoje gali kilti pagundų išsakyti viską, ką iš tiesų galvojate, tačiau tai gali turėti tikrai rimtas pasekmes... Ieškokite būdų, kurie padėtų jums nusiraminti, venkite pernelyg kandžių replikų ar nepagrįstos kritikos. Atminkite, kad elgtis su kitais turėtumėte taip, kaip norėtumėte, kad kiti elgtųsi su jumis.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Džiaugsitės bendravimu su draugais ir artimaisiais. Dabar kaip niekada anksčiau bus svarbu palaikyti ryšius su kitais žmonėmis, todėl žvaigždės pataria tam rasti pakankamai laiko. Nutaikykite progų šiek tiek atsitraukti nuo kasdienių darbų ir pasimėgauti jus džiuginančia veikla. Nors galite jaustis kiek įsitempę dėl situacijos darbe, tačiau net ir pora valandų kokybiško poilsio gali daryti tikrus stebuklus.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Galvosite apie praeitį ir svarstysite, ką galėjote padaryti kitaip. Žvaigždės pataria nesisieloti dėl savo praradimų ir žvelgti tik į ateitį. Dabar bus palankus metas imtis savo tikslų įgyvendinimo: net ir nedidelis žingsnis į priekį jus priartins prie pergalės, kuri bus tikrai saldi. Nesisielokite dėl to, ko nebegalite pakeisti, ir visą savo dėmesį skirkite vien tik ateities planavimui.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Gali tekti daugiau laiko skirti bendravimui, tačiau tai jūsų tikrai neišmuš iš vėžių. Būsite nusiteikę ieškoti kompromisų ir sklandžiai spręsite net ir labai sudėtingas situacijas. Tikėtina, kad šiuo laikotarpiu jūsų pagalbos gali prireikti patiems artimiausiems žmonėms, todėl raskite būdų, kaip galėtumėte jiems padėti. Jei būsite nusiteikę geranoriškai ir nebijosite prisiimti atsakomybės, galėsite pasiekti tikrai puikių rezultatų.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Atrodys, kad viskas susidėlioja į savo vietas net ir be jūsų pastangų. Dabar bus tikrai palankus metas šiek tiek atsipūsti ir tiesiog plaukti pasroviui: padarėte viską, ką galėjote, todėl dabar rezultatai priklausys tik nuo besiklostančių aplinkybių. Jei kurį laiką vis pasvajodavote apie atostogas, dabar bus palanku imtis jų planavimo: tikėtina, kad viskas pavyks būtent taip, kaip jūs ir norėtumėte.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Nusiteikite, kad jūsų gyvenime atsiras ne viena naujovė. Nors tai gali išmušti iš vėžių, tačiau vėliau suprasite, kad visa tai buvo į naudą. Kurį laiką tiesiog plaukėte pasroviui ir nė nesusimąstydavote apie savo ateitį, tačiau dabar žvaigždės tikrai nepagailės staigmenų. Net ir tuomet, jei ne viskas klostysis būtent taip, kaip jūs norėtumėte, pasistenkite įžvelgti šviesiąją pusę ir ieškokite būdų, kurie jums padėtų paprasčiau prisitaikyti prie permainų.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Bendravimas su kitais žmonėmis jus vargins ir neleis atlikti įprastų užduočių, todėl šiuo laikotarpiu geriausia kuo daugiau laiko praleisti vienumoje. Atsiriboję nuo šurmulio galėsite paprasčiau susikaupti ir išspręsti įvairias problemas, todėl pasvarstykite apie galimybę pasiimti atostogas ar apie darbą nuotoliniu būdu. Tikėtina, kad jau labai greitai viskas grįš į įprastas vėžes, todėl bendravimas su draugais ar kolegomis ir vėl teiks džiaugsmą.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Žvaigždės pataria nieko neplanuoti, nes dabar visi planai gali sugriūti vos per vieną akimirką. Jei būsite pakankamai lankstūs ir nusiteikę prisitaikyti prie bet kokios situacijos, tikėtina, kad net ir didžiausios negandos neišmuš jūsų iš vėžių. Jei degate nekantrumu įgyvendinti tam tikrus sumanymus, žvaigždės pataria bent trumpam nuo to atsiriboti: jau labai greitai turėsite galimybę pradėti savo tikslų įgyvendinimą, tačiau kol kas gali tekti įveikti su tuo nesusijusias kliūtis.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Žvaigždės pataria daugiau dėmesio skirti savo sveikatai, nes šiuo laikotarpiu būsite kur kas labiau pažeidžiami. Pasistenkite neperdegti darbe, venkite didelių susibūrimų ir būkite atsargūs vairuodami: šiuo laikotarpiu bus didesnė psichikos ligų, infekcijų ir traumų tikimybė. Nepamirškite, kad sveikata yra pats brangiausias jūsų turtas, todėl dabar ją laikykite savo prioritetu.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Žvaigždės pataria susidaryti nuoseklią dienotvarkę ir jos laikytis, nes būtent tai padės jums paprasčiau atlikti įvairias užduotis. Šiuo laikotarpiu darbų tikrai netrūks, todėl jums reikia aiškaus plano, padėsiančio paprasčiau viską atlikti. Nors gali kilti pagundų viską mesti ir išvykti atostogauti, tačiau žvaigždės pataria nesielgti pernelyg spontaniškai – jau labai greitai galėsite tikėtis tikrai malonaus poilsio.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Ramybės neduos finansiniai klausimai. Šiuo laikotarpiu gali tekti smarkiau susiveržti diržus ir iš naujo susidėlioti savo prioritetus. Žvaigždės pataria šiuo laikotarpiu nepriimti pernelyg skubotų sprendimų, neimti paskolų ir nepasirašyti svarbių sutarčių. Dabar bus palanku susidaryti efektyvų taupymo planą ar ieškoti papildomų pajamų šaltinių.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Jausitės vieniši ir palikti likimo valiai. Pasistenkite nepasiduoti negatyviems jausmams ir ieškokite būdų, kaip pakelti sau nuotaiką. Šiuo laikotarpiu jums bus kaip niekad svarbus artimųjų palaikymas, todėl daugiau laiko skirkite bendravimui su artimiausiais draugais ir giminaičiais. Tikėtina, kad komunikavimas su kitais žmonėmis padės jums išsklaidyti niūrias mintis ar net taps įkvėpimo šaltiniu.

Patarimupasaulis.lt

2021 11 24 13:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt