ketvirtadienis, sausio 21 d.
Savaitės horoskopas (lapkričio 30 – gruodžio 6 d.)
Alfa.lt

Lapkričio 30 dieną bus pilnatis ir mėnulio užtemimas. Savaitės bus nerami ir nepalanki daugumos žmonių fizinei ir psichinei savijautai. Padidės traumų ir infekcijų pavojus, gali paaštrėti lėtinės ligos. Visiems Zodiako ženklams patartina saugoti savo sveikatą, vengti streso ir stengtis išlaikyti gerą nuotaiką.

AVINAS

(03 21–04 20)

Jūsų pastangos tikrai bus pastebėtos. Žvaigždės šypsosis tiems, kurie nebijo sunkaus darbo, todėl vertėtų pasiraitoti rankoves. Jei kurį laiką vis atidėliojote projektų užbaigimą ar svarbios sutarties pasirašymą, dabar pats tinkamiausias laikas tuo pasirūpinti. Palanku pradėti naujus darbus, garsiai kalbėti apie savo sumanymus ar net ateities planus. Taip pat puikus metas užkasti karo kirvį – jei kurį laiką nesutarėte su savo artimaisiais, dabar žvaigždės pataria tai ištaisyti.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jausite energijos antplūdį, tačiau nežinosite, kur jį nukreipti. Žvaigždės pataria šiuo laikotarpiu kiek įmanoma daugiau investuoti į save – tobulinkite profesinius įgūdžius, ar pradėti sportuoti. Jei jūsų energija nebus išeikvojama, labai greitai imsite skųstis suprastėjusia nuotaika, todėl tai atsilieps santykiams su jūsų partneriu. Kad taip nenutiktų, raskite prasmingos veiklos, ir jai skirkite kiek įmanoma daugiau laiko.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Žvaigždės jums žada malonius netikėtumus. Nors gali atrodyti, kad viskas einasi ne pagal planą, tačiau tikrai neverta nusiminti. Šiuo laikotarpiu vertėtų vengti pernelyg detalaus planavimo – likimo paruoštos staigmenos gali viską sujaukti. Jei atrodys, kad šiuo laikotarpiu jums labiausiai reikia poilsio, neieškokite priežasčių, kodėl negalėtumėte mesti nepabaigtų darbų. Atminkite, kad žmogų poilsis puošia lygiai taip pat, kaip ir darbas.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Atrodys, kad viskas stovi vietoje, ir net didelėmis pastangomis nepavyksta pajudėti iš mirties taško. Vis dėlto, žvaigždės pataria nenuleisti rankų, ir stengtis irtis į priekį. Labai greitai sulauksite kur kas palankesnio laikotarpio, o dabar tiesiog pasistenkite įveikti esamas kliūtis ir pabaigti anksčiau pradėtus darbus. Apie romantiškas akimirkas šiuo periodu galėsite tik pasvajoti, tačiau netolimoje ateityje tikrai galite tikėtis malonių staigmenų.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Palankus metas pradėti net ir pačių beprotiškiausių sumanymų įgyvendinimą. Galite drąsiai kalbėti apie savo idėjas – sulauksite ne tik palaikymo, bet taip pat ir pagalbos. Jei jau seniai apie ką nors svajojate, dabar bus tikrai palankus metas imtis savo tikslų įgyvendinimo. Nors gali atrodyti, kad laukia ilgas ir sunkus kelias, tačiau nustebsite, kad viskas einasi gerokai sklandžiau. Šiuo metu ypatingai seksis tiems žmonėms, kurie užsiima menine veikla – jūsų darbai tikrai neliks nepastebėti.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Bandysite ieškoti pusiausvyros tarp karjeros ir šeimyninio gyvenimo – tai gali pasirodyti gerokai sudėtingiau negu manėte. Galite sulaukti priekaištų iš darbdavio, kad nesate pakankamai dėmesingi, o namuose galite būti kaltinami darboholizmu. Žinoma, persiplėšti tikrai nepavyks, tačiau pagalvokite, ką galėtumėte pakeisti, kad liktų patenkintos abi pusės. Jei jausite, kad profesinėje veikloje nuveikiate mažiau nei norėtumėte, vertėtų pagalvoti apie atostogas – poilsis kartais daro tikrus stebuklus.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Mažiau kalbų, daugiau darbų. Žvaigždės šypsosis tiems, kurie neatidėliodami imasi tam tikrų veiksmų, ir nuoširdžiai siekia savo tikslų. Jei norite, kad jūsų svajonės taptų realybe, apie jas verčiau nekalbėkite, tačiau sudarykite realių veiksmų planą, kurio nuosekliai laikykitės. Jau labai greitai galėsite tikėtis tikrai malonių permainų, todėl nesnauskite, ir pasistenkite, kad jūsų pastangos būtų pastebėtos.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Gali tekti smarkiau pasiraitoti rankoves, ir kaip reikiant paplušėti. Nors galite pasijusti šiek tiek aptingę, tačiau žvaigždės bus dosnios tik tiems, kurie nebijo sunkaus darbo, ir stengiasi iš visų jėgų. Netikėtos naujienos gali priversti šiek tiek pakoreguoti savo planus, tačiau dėl to nuogąstauti tikrai nereikėtų – didelė tikimybė, kad visa tai jums bus tik į naudą.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Žvaigždės žada itin palankų metą keliautojams. Jei planuojate išvykti, žvaigždės dabar tam bus kaip niekad palankios. Turėsite progų susipažinti su įdomiais žmonėmis, su kuriais palaikysite ryšį ir tolimoje aplinkoje. Taip pat likimas bus dosnus norintiems pradėti naują veiklą – jei ilgą laiką ką nors atidėliojote, dabar bus tikrai palankus metas susiimti. Vis dėlto, nereikėtų tikėtis greitų pokyčių – jei būsite kantrūs, tikrai gausite tai, ko esate nusipelnę.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Tikėtina, kad pajusite jėgų trūkumą, tačiau žvaigždės pataria su tuo nekovoti. Nors gali atrodyti, kad dar šiek tiek pasistengus galiausiais pavyks pasiekti savo tikslą, tačiau dabar geriausia nuo visko atsiriboti, ir šiek tiek laiko skirti vien tik sau ir savo artimiesiems. Pailsėję į darbus galėsite kibti su visai nauja jėga, todėl projektų įgyvendinimas eisis gerokai sklandžiau.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Pajusite jėgų antplūdį, todėl atrodys, kad galite tiesiog kalnus nuversti. Vis dėlto, žvaigždės pataria nepersistengti, nes labai greitai galite perdegti. Daugiau laiko skirkite savo mėgstamai veiklai, pasvarstykite, ką galėtumėte pakeisti, kad kasdieniai darbai atimtų kiek įmanoma mažiau jėgų. Taip pat palanku planuoti greitu metu įvyksiančias keliones – jūs tikrai nusipelnėte poilsio.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Norėsite kuo daugiau patirti, todėl jums bus sunku apsistoti ties viena veikla. Darbe galvosite apie tai, kas jūsų laukia pasibaigus darbo valandomis, o ilsėdamiesi negalėsite nuvyti minčių apie darbą. Būsite ganėtinai išsiblaškę, todėl galite privelti klaidų, kurias ištaisyti nebus labai lengva. Galite užmiršti ištesėti anksčiau duotą pažadą, todėl tai turės neigiamą poveikį santykiams su artimaisiais. Būkite atidesni – tai padės išvengti daugumos problemų. 

2020 11 27 17:48
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt