antradienis, lapkričio 30 d.
Savaitės horoskopas (lapkričio 8–14 d.)
tiesa.com
Pixabay.com
Savaitės horoskopas

Šią lapkričio savaitę mėnuo bus augimo fazėje, todėl sustiprės žmonių optimizmas ir pasitikėjimas savo jėgomis. Iš dalies tai yra gerai, tačiau atsiras pavojus pervertinti savo galimybes.

Daug kas ims nepagrįstai rizikuoti, demonstruoti savo jėgą ir drąsą. Nepamirškite, kad reikia duoti kvailiams kelią!

Charizmatiškos asmenybės užkrės savo entuziazmu kitus ir skatins siekti ambicingų tikslų. Deja, euforija gali tęstis neilgai, todėl nepasiruošusių žmonių sėkmė bus abejotina. Nerizikuokite, jeigu nesate tikri dėl savo pergalės.

AVINAS

(03 21–04 20)

Gali atrodyti, kad kažkas vis bando jums pakenkti, tačiau žvaigždės pataria nebūti tokiems įtariems: tikėtina, kad kiti žmonės nuoširdžiai stengiasi jums padėti. Šiuo laikotarpiu kaip niekada anksčiau gali prireikti artimųjų ar draugų pagalbos, todėl nebijokite to paprašyti. Atminkite, kad dvi galvos visada yra geriau nei viena, taigi, kartu galėsite atrasti pačius palankiausius sprendimus.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Artimas žmogus stebins maloniomis staigmenomis, todėl kasdienybė atrodys kur kas labiau džiuginanti. Profesinėje srityje taip pat galimi netikėtumai, kurie ir nustebins, ir nudžiugins. Atrodys, kad viskas einasi būtent taip, kaip visuomet svajojote, todėl pasimėgaukite šiomis akimirkomis. Jūs tikrai nusipelnėte šiek tiek pasilepinti ir pasimėgauti gyvenimo teikiamais malonumais, todėl priimkite šias likimo dovanas ir neklauskite, už ką jums tokia sėkmė.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Profesinėje veikloje galimi tam tikri nesusipratimai, kurie jus išmuš iš vėžių. Vis dėlto, tikrai neverta dėl to sielotis: labai greitai paaiškės, kad tai tebuvo nereikšmingos smulkmenos, dėl kurių neverta kvaršinti sau galvos. Jei atrodys, kad atėjo laikas šiek tiek atsipūsti, leiskite sau pasimėgauti mėgstama veikla, ir labai greitai viskas grįš į savas vėžes.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Aplinkinius stebinsite savo užsidegimu ir neišsenkančia energija. Tikėtina, kad nuspręsite imtis naujų projektų įgyvendinimo: būtent tai gali jums atnešti nemažą pasisekimą. Nors gali tekti susidurti su pavydžių žmonių apkalbomis, tačiau žvaigždės pataria į tai nereaguoti: jei kalba jums už nugaros, tai tik dar kartą įrodo, kad jūs esate priekyje. Nenustokite judėti į priekį – jūsų žvaigždžių valanda jau visai arti.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Žvaigždės pataria nepersistengti. Nors būsite kupini entuziazmo ir nusiteikę imtis naujos veiklos, tačiau svarbius sprendimus priimkite tik tada, kai pasversite visus „už“ ir „prieš“. Pasistenkite išlaikyti šaltą protą ir nesivadovaukite vien tik savo jausmais: tik tada, jei įjungsite loginį mąstymą, galite tikėtis, kad dėl savo sprendimų tikrai neteks gailėtis. Jei kils dvejonių dėl savo pasirinkimo, pasitarkite su tuo asmeniu, kurį laikote autoritetu.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šlovės valanda jau visai arti. Ilgą laiką dėjote dideles pastangas, ir pagaliau jūsų įdirbis duos apčiuopiamų rezultatų. Profesinėje veikloje galite tikėtis paaukštinimo ar galimybės užimti visiškai naujas pareigas: nors iš pirmo žvilgsnio tai gali atrodyti tarsi visiškas absurdas, tačiau galite net neabejoti, kad su šiuo iššūkiu nesunkiai susidorosite. Taigi, aukščiau galvą ir ryžtingai ženkite į priekį!

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Galite sulaukti netikėtos naujienos, kuri jus tiesiog išmuš iš vėžių. Nors gauta žinia nebus pati maloniausia, tačiau tai gali priversti į tam tikrus dalykus pažvelgti visai kitomis akimis. Nors jums neduos ramybės vienas ir tas pats klausimas, tačiau galite pastebėti, kad kitose srityse viskas einasi gerokai sklandžiau nei bet kada anksčiau.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Jūsų praeities klaidos gali išlįsti į viešumą, ir tai jums neduos ramybės. Nors kai kurie žmonės gali jus pasmerkti, tačiau tai bus puiki proga atskirti pelus nuo grūdų: gali paaiškėti, kas yra jūsų tikrieji draugai, ir kas tik apsimeta tokie esantys. Nesisielokite: visi mes darome klaidų, tačiau svarbiausia yra tai, ko mes iš jų pasimokome.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Jūsų pozityvumas bus tiesiog stebinantis. Nors kasdienybėje didelių pokyčių nenusimato, tačiau jūsų požiūris net ir pačius nemaloniausius dalykus pavers kur kas labiau džiuginančiais. Jūsų pakili nuotaika bus užkrečianti: galite pastebėti, kad ir jūsų šeimos nariai ėmė kur kas rečiau skųstis, ir kasdienybėje vis dažniau įžvelgia gražius dalykus.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Nors stokosite motyvacijos imtis naujų darbų, tačiau žvaigždės pataria nelaukti geresnių laikų, ir tam tikrų veiksmų imtis jau dabar. Jei būsite darbštūs ir atviri naujovėms, labai greitai galite sulaukti netikėtų žvaigždžių dovanų. Pasitikėkite savo jėgomis ir imkitės naujų sumanymų įgyvendinimo: nauja veikla gali tapti tiesiog įkvepiančiu pavyzdžiu. Taip pat žvaigždės ragina galvoti ne vien tik apie save, bet ir apie savo mylimą žmogų: jei rasite progų padaryti malonią staigmeną, tarpusavio santykiai gali tapti dar labiau džiuginantys.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Jausitės nesaugūs ir norėsite nuo visko atsiriboti. Nors viskas klostysis įprasta vaga, tačiau jus gali kankinti nuojauta, kad kažkas yra ne taip. Šiuo laikotarpiu jūsų šeštasis jausmas bus kaip niekad stiprus, todėl pasitikėkite savo nuojauta, ir nepriimkite pernelyg rizikingų sprendimų. Taip pat vertėtų labiau susirūpinti savo sveikata: šiuo laikotarpiu išaugs nelaimingų atsitikimų tikimybė.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Jausitės nesaugūs ir norėsite nuo visko atsiriboti. Nors viskas klostysis įprasta vaga, tačiau jus gali kankinti nuojauta, kad kažkas yra ne taip. Šiuo laikotarpiu jūsų šeštasis jausmas bus kaip niekad stiprus, todėl pasitikėkite savo nuojauta, ir nepriimkite pernelyg rizikingų sprendimų. Taip pat vertėtų labiau susirūpinti savo sveikata: šiuo laikotarpiu išaugs nelaimingų atsitikimų tikimybė.

Patarimupasauilis.lt

2021 11 05 11:42
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt