penktadienis, gruodžio 4 d.
Savaitės horoskopas (lapkričio 9–15 d.)
Alfa.lt

Šią savaitę patartina skirti kuo daugiau dėmesio savo namams ,buičiai, interjerui, aplinkos tvarkymui ir gražinimui. Nepalankus metas pradėti globaliniams projektams.

AVINAS

(03 21–04 20)

Nors kurį laiką atrodė, kad nesėkmės jus tiesiog persekioja, tačiau dabar galite tikėtis tikrai malonių staigmenų. Turėsite galimybę pabėgti nuo jus slegiančios rutinos, o netikėti atsitiktinumai praskaidrins jūsų kasdienybę. Pagaliau galėsite ištarti, kad gyventi yra tikrai įdomu, o naujos idėjos bei patrauklūs pasiūlymai vers jus judėti į priekį.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria vengti bendravimo su įtartinais asmenimis bei svaigalų vartojimo, nes tai gali prišaukti nelaimę. Pasistenkite būti kiek įmanoma atsargesni, nepriimkite svarbių sprendimų, venkite sutarčių sudarymo. Jau labai greitai sulauksite kur kas palankesnio laikotarpio, todėl kurį laiką apsiribokite vien tik kasdienių darbų atlikimu.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Norėsite viską mesti ir išvykti atostogų, tačiau poilsio dar turės šiek tiek palaukti. Jei nesnausite, ir imsitės naujos veiklos, netrukus galėsite didžiuotis tikrai puikiais pasiekimais. Žvaigždės įspėja, kad galite sulaukti gana nemalonios žinios, tačiau pasistenkite reaguoti ramiai – labai greitai rasite išeitį, kuri jūsų kasdienybę pavers kur kas malonesne. Nors rūpesčių tikrai nestigs, tačiau nepamirškite pakankamai dėmesio skirti savo artimiesiems – galite sulaukti priekaištų, kad visą savo laiką skiriate vien tik darbui.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Kurį laiką ramybės nedavė nesutarimai šeimoje, tačiau panašu, kad jie liks užmarštyje. Žvaigždės pataria nesivelti į konfliktus ir vengti intrigų, nes tai gali turėti neigiamą poveikį jūsų karjerai. Jus gali pasiekti nemaloni žinia, tačiau reaguokite kiek įmanoma ramiau, ir nesistenkite niekam pakenkti. Jau labai greitai galėsite pasimėgauti kur kas ramesniu laikotarpiu, tačiau kol kas bandykite rasti vidinę pusiausvyrą.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Būsite energingi ir nusiteikę tiesiog kalnus nuversti, tačiau stenkitės nepervargti. Žvaigždės pataria per daug neapsikrauti – jei turite galimybę bent dalį darbų perleisti kitiems, taip ir padarykite. Galite būti maloniai nustebinti artimos aplinkos žmonių geranoriškumu, todėl bendradarbiaudami galėsite pasiekti kur kas daugiau. Jei kurį laiką vis pasvajodavote apie atostogas, dabar palankus metas pradėti jų planavimą.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Galite būti nepelnytai apkaltinti, tačiau pasistenkite į tai kuo ramiau reaguoti. Įvairūs nesusipratimai labai greitai išsispręs, jei būsite ramūs ir išlaikysite šaltą protą. Daugiau dėmesio skirkite vidinės ramybės paieškai, ieškokite būdų, kaip galėtumėte sumažinti patiriamą stresą. Taip pat palankus metas ryžtis pokyčiams – jei ilgą laiką svarstėte keisti darbą, dabar pats laikas imtis atitinkamų veiksmų.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Plauksite pasroviui. Nors visai neseniai teko kaip reikalas paplušėti, tačiau dabar galėsite pasimėgauti kur kas ramesniu laikotarpiu. Jei svarstote apie tam tikrus gyvenimo pokyčius, žvaigždės pataria šiek tiek palaukti, nes šiuo metu įdėtos pastangos paprasčiausiai gali neatsipirkti. Karjeros ir meilės srityje kol kas jokių pokyčių nenusimato, tačiau jau labai greitai galėsite tikėtis tikrai malonių staigmenų.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Turėsite progų parodyti, ko iš tiesų esate verti. Nebijokite išsakyti savo nuomonės, netylėkite, jei pastebėsite, kad kas nors iš aplinkinių elgiasi netinkamai. Žvaigždės jums bus kaip niekad dosnios, todėl turėsite progų pradėti naują veiklą ar užbaigti ilgai užsitęsusius projektus. Nors darbų tikrai netrūks, tačiau rasite laiko pasimėgauti mėgstamais užsiėmimais – tai padės įsikrauti naujų jėgų.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Gali atrodyti, kad viskas stovi vietoje, tačiau pasiraitoję rankoves tikrai pasieksite užsibrėžtą tikslą. Darbai, kuriuos pradėsite nieko nelaukdami, eisis tarsi iš pypkės, todėl labai greitai džiaugsitės puikiais rezultatais. Nors gali kilti pagundų viską mesti ir paprasčiausiai pailsėti, tačiau to dar reikės šiek tiek palaukti. Jei norite užsitikrinti geresnį rytojų, nesnauskite ir imkitės veiklos: nors pradžia gali būti sunki, tačiau labai greitai įsivažiuosite.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Gali tekti pakoreguoti savo planus, todėl jausitės kiek sudirgę. Vis dėlto, žvaigždės žada, kad tokie pokyčiai bus net labai naudingi: tikėtina, kad tai paspartins įvairių darbų atlikimą. Nors ir nebūsite nusiteikę bendradarbiauti, tačiau atminkite, kad dvi galvos visada geriau nei viena, tad tuomet, jei jums bus pasiūlyta pagalba, neskubėkite jos atsisakyti.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Jus džiugins nuoširdūs pokalbiai su artimaisiais, todėl tai padės sustiprinti tarpusavio ryšį. Jei vis knietėdavo išduoti savo seniai saugomą paslaptį, dabar bus tikrai palankus metas tą padaryti. Nesibaiminkite, kad artimieji gali jus pasmerkti, – būsite maloniai nustebinti jų noru užjausti ir padėti. Darbinėje veikloje gali kilti rimtų problemų, kurias savarankiškai išspręsti gali būti labai keblu. Vis dėlto, tikrai sulauksite pagalbos – žvaigždės pataria jos neatsisakyti.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Būsite užvaldyti romantiškos nuotaikos, todėl skraidysite padebesiais. Dėl savo neatidumo galite privelti klaidų, tačiau aplinkiniai bus geranoriškai nusiteikę, ir tikrai padės jas ištaisyti. Jei dar nesate įsipareigoję, žvaigždės žada tikrai malonių staigmenų – galbūt būtent šiuo laikotarpiu sutiksite sau skirtą žmogų. Taigi, būkite dėmesingi, ir nepamirškite apsidairyti aplink.

2020 11 09 09:32
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt