penktadienis, liepos 30 d.
Savaitės horoskopas (liepos 12–18 d.)
tiesa.com
Unsplsha.com
Horoskopas

Šią savaitę labai naudinga bus susitikti su senais draugais. Tokie susitikimai ne tik pradžiugins ir atgaivins širdį, bet ir paskatins svarbiems apmąstymams. Išsikalbėkite, papasakokite apie tai, kas  jus džiugina ir neramina, kad gautumėte vertingą patarimą.

AVINAS

(03 21–04 20)

Džiaugsitės pagerėjusia finansine padėtimi. Atrodys, kad įprastų darbų atlikimui prireikia gerokai mažiau pastangų nei bet kada anksčiau, ir tai motyvuos imtis naujų projektų. Nors energijos tikrai netrūks, tačiau žvaigždės pataria šiuo laikotarpiu nepradėti ilgalaikių projektų, nes juos įgyvendinti gali būti gana sudėtinga. Tiesiog mėgaukitės jums palankiu periodu, o laisvą laiką pasistenkite išnaudoti kokybiškam poilsiui.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Gali tekti priimti rimtus sprendimus, kurie turės ženklią įtaką jūsų ateičiai. Nebūkite pernelyg spontaniški: jei apsispręsti būtų pernelyg sudėtinga, pasitarkite su savo šeimos nariais, kurių įžvalgos padės gerokai paprasčiau atrasti tinkamus pasirinkimus. Dabar bus palankus metas keisti profesinę sritį ar įsigyti nekilnojamojo turto, tačiau priimant sprendimus vertėtų vadovautis ne savo nuojauta, bet šaltu protu.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Nestokosite originalių idėjų, todėl rasite būdų, kaip išspręsti įsisenėjusias problemas. Nors gali atrodyti, kad darbų atlikimas reikalauja gerokai didesnių pastangų nei bet kada anksčiau, tačiau suėmę save į rankas galėsite pasiekti tikrai puikių rezultatų. Žvaigždės pataria pakankamai dėmesio skirti ne vien tik profesinei veiklai, bet taip pat savo sveikatai: šiuo metu gali padidėti traumų ir infekcinių ligų rizika.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Būsite nusiteikę pasaulį paversti gražesniu. Nors jums tikrai netrūks originalių idėjų, galinčių pagerinti jūsų aplinką, tačiau jų įgyvendinimui gali pristigti motyvacijos. Pasistenkite, kad taip nenutiktų: jei manysite, kad jūsų idėja tiesiog privalo būti įgyvendinta, nebijokite prašyti kitų žmonių pagalbos: tikėtina, kad kartu galėsite nuveikti kur kas daugiau, taigi, nesustosite pusiaukelėje.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Aplinkinius stebins jūsų energija ir noras nuveikti kiek įmanoma daugiau. Atrodys, kad visus darbus pavyksta užbaigti gerokai greičiau nei bet kada anksčiau, taigi, norėsite dar daugiau veiklos. Žvaigždės žada, kad nesunkiai rasite būdų, kurie padėtų save realizuoti, todėl nusiteikite, kad veiklos tikrai netrūks. Tikėtina, kad jūsų energija bus tiesiog užkrečianti, todėl jūsų kolegos taip pat nesėdės susidėję rankas.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Būsite kupini ambicijų ir nusiteikę kaip reikiant paplušėti. Tikėtina, kad jums kils minčių, kur galėtumėte realizuoti savo sumanymus, o artimų žmonių palaikymas dar labiau motyvuos judėti į priekį. Jei kurį laiką vis pasvarstydavote imtis vienos ar kitos veiklos, dabar tam bus tikrai palankus metas. Neatidėliokite idėjų įgyvendinimo: jei dabar nesiimsite tam tikrų veiksmų, tikėtina, kad vėliau taip ir nepavyks tam prisiruošti.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Būsite ganėtinai užimti, tačiau tikrai rasite laiko kokybiškam poilsiui. Tikėtina, kad sulauksite patrauklių pasiūlymų, kuriems atsispirti bus tikrai nelengva. Žvaigždės pataria išnaudoti visas likimo siunčiamas galimybes: šiek tiek pailsėję galėsite pasigirti kur kas geresne savijauta, o kasdieniai darbai neatrodys pernelyg slegiantys.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Nestokosite pasitikėjimo savimi, todėl būsite pasiryžę kalnus nuversti. Tikėtina, kad turėsite ne vieną progą išbandyti kažką naujo ir tai suteiks daug gerų emocijų. Jei vis pasvarstydavote išmėginti savo jėgas vienoje ar kitoje srityje, pasinaudokite likimo siunčiamomis galimybėmis, ir tai jūsų kasdienybei suteiks dar daugiau spalvų. Tikėtina, kad įspūdžiai atminty išliks ilgam.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Sėkmė šypsosis tiems ženklo atstovams, kurie planuoja keisti savo profesinę sritį. Nors kurį laiką atrodė, kad kol kas jokių pokyčių nenusimato, tačiau viskas gali pasikeisti vos per vieną akimirką. Tikėtina, kad jums pateiktas pasiūlymas atrodys tarsi perkūnas iš giedro dangaus, tačiau jį priėmę galėsite džiaugtis geresne finansine padėtimi. Nesijauskite kalti, jei teks atsisveikinti su ankstesne darboviete: turite elgtis taip, kaip jums atrodo geriausia.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Galite sulaukti pasiūlymo užimti itin atsakingas pareigas. Nors jausitės tinkamai įvertinti ir norėsite kuo greičiau imtis naujos veiklos, tačiau žvaigždės pataria nepriimti skubotų sprendimų. Nors naujos pareigos gali atrodyti tikrai viliojančios, tačiau turite įsitikinti, ar iš to gausite pakankamai naudos: netrukus gali paaiškėti, kad ne viskas yra taip gražu, kaip pasirodė iš pirmo žvilgsnio. Būkite apdairūs ir neleiskite, kad kiti žmonės jus išnaudotų.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Galite pasijusti taip, tarsi stovėtumėte gyvenimo kryžkelėje. Aplankančios dvejonės neleis apsispręsti, kokiu keliu turėtumėte eiti, todėl naudinga pasitarti su artimiausiais žmonėmis, kurių įžvalgos ir patarimai gali padėti gerokai paprasčiau priimti tam tikrus sprendimus. Nenusiminkite, jei ne viskas klostysis būtent taip, kaip norėtųsi: atminkite, kad tai tėra laikinas etapas, ir labai greitai galėsite džiaugtis kur kas labiau džiuginančia kasdienybe.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Jūsų laukia daugybė palankių galimybių ir tik nuo jūsų pačių priklausys, ar jomis bus pasinaudota. Nors dėl energijos trūkumo šiuo metu galite nenorėti imtis naujos veiklos, tačiau pasistenkite pažvelgti į ateitį: pasvarstykite, ar norite likti čia, kur esate dabar, ar vis dėlto norite keliauti į priekį. Tikėtina, kad ateities vizija suteiks jums daugiau motyvacijos, todėl priimti tam tikrus sprendimus galėsite gerokai paprasčiau.

Horoskopai.patarimupasaulis..lt

2021 07 08 10:46
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt