trečiadienis, rugpjūčio 10 d.
Savaitės horoskopas (liepos 18–24 d.)
Gražina Vasiliauskienė
Unsplash
Savaitės horoskopas

Ši savaitė bus gana prieštaringa. Sustiprės entuziazmas ir noras veikti, tobulėti, atrasti naujas perspektyvas, stengtis siekti naujų aukštumų.

Deja, atsiras daugiau nekantrumo, perdėto skubėjimo, agresyvumo įgyvendinant savo planus.

Todėl sumanymai, kurie turėjo būti kūryba, gali virsti destrukcija. Padaugės nesėkmių ir traumų. Reikia būti labai atsargiems dirbant su ugnimi, sprogstamomis medžiagomis, elektros ir elektromechaniniais prietaisais.

Galėsite atrasti daug naujų galimybių sau, įgyvendinti senas svajones. Savaitgalis palankus aktyviam bendravimui, kelionėms.

AVINAS

(03 21–04 20)

Šią savaitę Avinui gali kilti sunkumų santykiuose su partneriais. Tai galioja ir verslo partnerystei, ir santuokiniams ryšiams. Santykiuose su mylimuoju stenkitės būti švelnesni, atlaidesni ir atidesni. Jūsų elgesys jam atrodys nesuprantamas ir nepateisinamas. Neatmetama ir įtampa santykiuose su tėvais ir kitais vyresnės kartos atstovais. Skirtingų kartų požiūriai gali labai smarkiai skirtis. Jūsų norai prieštaraus tėvų nuomonei ir moralinėms normoms. Bandymas veikti prieš jų valią gali sukelti konfliktinę situaciją.

Ne visi santykiai bus problemiški. Jūsų laukia daug įdomaus jaudinančio bendravimo su draugais ir pažįstamais. Galbūt būsite pakviesti kartu vykti į kelionę po šalį, kurioje gerai praleisite laiką.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučio ženklo žmonėms šią savaitę patariama daugiau dėmesio skirti savo sveikatai. Sustiprės polinkis į uždegimines ligas, todėl nepamirškite prevencinių priemonių. Stenkitės sukurti patogią gyvenimo aplinką. Svarbų vaidmenį čia vaidina tinkama mityba. Taip pat šią savaitę gali padidėti pajamos, galite sau leisti įsigyti daiktus ar įrangą, apie kurią seniai svajojote. Apsipirkimas dabar suteiks jums malonumą. O šią savaitę planuota kelionė gali būti sutrikdyta. Jei jau ruošėtės leistis į tolimą kelionę ar turistinį žygį, staiga gali kilti komplikacijų, kurios sužlugdys jūsų planus. Pasistenkite į tai žiūrėti ramiai: greičiausiai kelionę galima perkelti kitam kartui.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šią savaitę Dvyniai gali patirti stresą. Stenkitės būti apdairesni ir vengti situacijų, kurios kažkaip padidina traumų riziką. Galbūt šią savaitę gausite daugiau veiksmų laisvės ir galėsite daryti tai, ką norite. Ir tai gali sukelti euforijos būseną. Santykių su draugais ir meilužiais klausimai taip pat bus jūsų dėmesio centre. Dabar patartina laikytis tam tikro atstumo: neleiskite draugams jūsų įtraukti į abejotinus reikalus. Stenkitės būti švelnesni ir nuolaidesni savo mylimam žmogui. Nereikėtų manyti, kad meilė apsiriboja intymiais santykiais. Emocinis artumas yra toks pat svarbus kaip ir fizinis intymumas.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžys šią savaitę patogiai jausis vienumoje. Stenkitės nesivelti į ginčus, niekam nieko neįrodinėti ir vengti galimai konfliktinių situacijų. Atminkite, kad dabar jūsų kovinės savybės nėra geriausio lygio, todėl rekomenduojama siekti taikos ir ramybės. Jei jūsų santuokiniai santykiai pastaruoju metu buvo gana įtempti, šiuo laikotarpiu situacija gali dar labiau pablogėti. Stenkitės nesikreipti į valdžios instancijas. Taip pat geriau nebūti tarp daugybės žmonių. Tai gali neigiamai paveikti jūsų sveikatą. Praleiskite daugiau laiko prie vandens, paplūdimyje arba maudykitės atvirame baseine. Naudinga nueiti į vonią ar sauną.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šią savaitę Liūtas turės smarkiai padirbėti ne dėl to, kad to nori, o dėl to, kad reikia. Gali būti, kad padidės darbo krūvis, padaugės skubių reikalų ir pareigų namuose, šeimos nariams, prireiks pagalbos. Tai ne pats geriausias laikas augintiniams pirkti ir prižiūrėti. Jei turite šunį, būkite atsargūs: jo elgesys netikėtai gali tapti agresyvus. Galimi smulkūs sužalojimai ar traumos. Norėdami jų išvengti, būkite atsargūs dirbdami su aštriais instrumentais, taip pat atlikdami mankštos pratimus. Ši savaitė bus sėkmingiausia tiems, kurių nevaržo šeimos ir santuokiniai įsipareigojimai. Liūtui patariama daugiau laiko praleisti su draugais, eiti į vakarėlius.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Vaikų turinčiai Mergelei šią savaitę gali tekti susirūpinti savo savijauta ir elgesiu. Gali būti, kad vaikas taps nevaldomas, nustos klausyti, elgsis agresyviai. Stenkitės, kiek įmanoma, užmerkti akis prieš vaiko išdaigas ir gudrybes. Greičiausiai daugelį jo veiksmų padiktuos noras patraukti dėmesį.

Jūsų romantiški santykiai taip pat gali būti gana įtempti. Jūs neturėtumėte intymumo laikyti prioritetu ir reikalauti per daug dėmesio. Stenkitės būti švelnesni, atlaidesni. Ši savaitė bus geras metas siekti karjeros. Galbūt dabar jums bus pasiūlytos naujos pareigos.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šią savaitę gali pablogėti Svarstyklių santykiai šeimoje. Tai dar labiau tikėtina, jei gyvenate su tėvais. Tada prie kartų santykių problemos galima pridėti lyderystės klausimą. Jei nebūsite nusiteikę nuolaidoms, šeimoje gali kilti aršių konfliktų. Antroji galima konfliktų priežastis – daugybė susikaupusių buitinių problemų, kurias reikės spręsti. Šio Zodiako ženklo atstovams patariama atsikratyti senų, nereikalingų daiktų ir vietoj jų įsigyti naujus bei šiuolaikiškus pakaitalus. Ši savaitė bus labai palankus metas turistinėms kelionėms.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionui šią savaitę patartina vengti kelionių ir važinėjimų, nes kelyje gali ištikti nemalonumų. Nepageidautina vienam naktimis vaikščioti gatvėmis ir įsivelti į ginčus su praeiviais: taip rizikuojate tapti chuliganų auka. Jeigu turite automobilį, tada šią savaitę ypatingą dėmesį skirkite jo techninei būklei. Šią savaitę galima įsigyti stambų pirkinį, imti kreditą, spręsti klausimus dėl skolinių įsipareigojimų. Netikėtai jums gali būti grąžinta skola, kurios jau nebesitikėjote atgauti. Šią savaitę sustiprės meilės poreikis. Pagerės santykiai su nuolatiniu partneriu. O vienišas Skorpionas taps nervingesnis ir neatsparesnis streso poveikiui.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šią savaitę susituokęs Šaulys gali turėti finansinių problemų, tačiau santykiai su sielos draugu ar drauge bus darnūs. Pabandykite pažiūrėti į savo santuokos partnerį nauju kampu. Tai leis jums įžvelgti jame teigiamų savybių, kurių anksčiau nepastebėjote. Galėsite iš naujo atrasti savo mylimąjį, o jausmai atgaus buvusį ryškumą. Šiuo laikotarpiu galite būti pakviesti į iškilmingus renginius. Pasistenkite juos aplankyti kartu su mylimu žmogumi ir neatsitraukite nuo jo, nebent atsirastų būtinas reikalas. Tie šio Zodiako ženklo atstovai, kurie nesusituokę, bet turi nuolatinius partnerius, gali užsimanyti įteisinti savo ryšį. Dabar pats tinkamiausias metas piršlyboms ir ruošimuisi vestuvėms.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiui šią savaitę patariama savo energiją nukreipti į tvarkos bei švaros palaikymą namuose ir darbe. Tikėtina, kad, pradėję tvarkytis, nustebsite pajutę, jog jums malonu valyti butą, plauti, šveisti ir blizginti viską, kas jus supa. Švara namuose turės teigiamos įtakos jūsų sveikatai. Jausitės daug geriau, jei aplink jus bus ideali tvarka. Reguliarios higienos procedūros dabar bus ne tik būtinos, bet ir malonios. Bendraudami su artimaisiais ir tais, kuriuos gerbiate, stenkitės parodyti daugiau takto ir tolerancijos. Užsispyrimas ir nesugebėjimas nusileisti dabar gali sukelti nereikalingų kivirčų.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandeniui ši savaitė bus kupina meilės. Jei esate įsimylėjęs, šiomis dienomis jūsų jausmai neįtikėtinai sustiprės. Romantiški santykiai įgaus nepaprasto ryškumo ir naujumo. Tai malonių staigmenų, dovanų, pasimatymų metas. Galite leistis į turistinę kelionę su mylimu žmogumi, atostogauti prie šiltos pietinės jūros.

Jei turite šeimą ir vaikų, pasistenkite daugiau dėmesio skirti savo atžalai. Nuveskite vaiką į cirką, pramogų parką ar zoologijos sodą. Padarykite tai, kas ilgam išliks jo atmintyje. Šią savaitę susilaikykite nuo susitikimų su naujais žmonėmis, nevaikščiokite vieni tamsiomis naktinio miesto gatvėmis.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvims šią savaitę patariama laikinai pamiršti susitikimus su draugais ir kuo daugiau laiko skirti šeimai bei artimiems giminaičiams. Santykiai su draugais šiuo metu gali netikėtai pašlyti. Gali kilti konfliktų dėl visiškai nereikšmingų priežasčių, tačiau pasekmės bus liūdnos. O šeimos reikalai ir rūpesčiai šią savaitę tikrai džiugins ir įkvėps. Santykiai su tėvais taps šiltesni. Psichologinis klimatas šeimoje bus draugiškas. Įsivyraus santarvė. Galite imtis bendrų reikalų kartu: pavyzdžiui, užsiimti buto remontu ar padirbėti sodyboje.

2022 07 14 12:52
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt