šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Savaitės horoskopas (liepos 20–26 d.)
Alfa.lt

Jaunaties dieną – liepos 20-ąją – gali apimti melancholija. Kad nuotaika visai nepabjurtų, užsiimkite rutininiais darbais ir nebūkite nė minutės be jokio užsiėmimo. Darbai jūsų neišvargins, bet užtat atitrauks liūdnas mintis.

Šią liepos savaitę bus lemta sužinoti kažką naujo. Tai gali būti žinia apie permainas darbe, maloni ar nemaloni naujiena, susijusi su artimaisiais, ar perskaityta įdomi knyga.

AVINAS

(03 21–04 20)

Pagaliau turėsite progų atsiriboti nuo nesibaigiančių darbų, ir šiek tiek atsipūsti. Žvaigždės pataria šiuo laikotarpiu neplanuoti naujų projektų įgyvendinimo, nes tai gali baigtis nesėkme. Jei reikės pasirašyti svarbius dokumentus ar sudaryti naujas sutartis, tą geriausia atidėti netolimai ateičiai. Geriausia, ką dabar galite padaryti, – tai tiesiog daugiau laiko skirti vien tik sau.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Atrodys, kad jūsų pastangos nesulaukia tinkamo įvertinimo, tačiau žvaigždės pataria nesustoti ir judėti į priekį. Jus gali maloniai nustebinti netikėta draugų ar net nepažįstamų asmenų pagalba, kuri turės ženklų poveikį netolimai ateičiai. Šiuo laikotarpiu netrūks įvairių darbo ir laisvalaikio pasiūlymų, kuriuos teks kruopščiai atsirinkti. Nors apsispręsti gali būti gana sudėtinga, tačiau tuomet, jei skirsite šiek tiek laiko privalumų ir trūkumų analizei, priimti sprendimą galėsite gerokai paprasčiau.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Žvaigždės žada tikrai malonias pažintis, todėl šis laikotarpis taps tikru išbandymu įsipareigojusiems asmenims. Turėsite įvertinti, kas jums yra svarbiau: nuotykiai ar santykiai su antrąja puse, todėl pasistenkite nepasiduoti pagundoms, kurios bus tikrai viliojančios. Darbinėje veikloje galimi smulkūs nesusipratimai, kurie temdys nuotaiką ir neleis atsipalaiduoti.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Jums bus sunku apsispręsti, ko iš tiesų norite: įvairių galimybių šiuo metu turėsite kaip niekad daug, todėl rasti tinkamiausią sprendimą nebus labai paprasta. Vis dėlto, viskas tikrai įmanoma, tačiau žvaigždės pataria vadovautis ne širdimi, bet sveiku protu. Galvokite apie tai, kokie pasiūlymai jums bus naudingiausi finansiškai, ir būtent tai leis paprasčiau apsispręsti.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Veiklos, kuria norėsite užsiimti, tikrai netrūks, ir tai nebūtinai bus susiję su darbu. Vis dėlto, tai gali turėti neigiamą poveikį jūsų finansinei situacijai: darbe būsite gana išsiblaškę, tad ir klaidos bus neišvengiamos. Pasistenkite susiimti, ir darbo metu visą savo dėmesį sutelkite tik į vieną veiklą. Jei per daug blaškysitės, tai neliks nepastebėta, ir galite užsitraukti viršininko nemalonę.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Gali tekti galvoti, kaip padidinti gaunamą uždarbį: šiuo metu neplanuotų išlaidų tikrai netrūks, todėl galite pasijausti bejėgiai. Vis dėlto, žvaigždės pataria net ir šioje situacijoje įžvelgti šviesiąją pusę: dabar bus itin palankus metas keisti profesinę kryptį ar prašyti paaukštinimo dabartinėje darbovietėje. Nebijokite rizikuoti: jei būsite ryžtingi, tikėtina, kad kitiems asmenims paliksite tikrai gerą įspūdį, o tai gali lemti tikrai nemažą jūsų sėkmę.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Tinkamas metas daugiau laiko skirti sau pačiam. Nors gali atrodyti, kad problemų daugėja ne dienom, o valandom, tačiau žvaigždės pataria pasistengti atsipalaiduoti, ir daugiau dėmesio skirti vidinės ramybės paieškai. Dabar galite sau leisti planuoti atostogas, užsiimti mėgstama veikla, aplankyti draugus ar giminaičius. Jei tiesiog plauksite pasroviui, ir per daug nesirūpinsite jūsų pečius slegiančiomis bėdomis, labai greitai galėsite džiaugtis kur kas šviesesne diena.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Svajosite apie atostogas, todėl darbe jums bus sunku susikaupti. Jei jau kurį laiką negalėjote sau leisti išvykti bent į trumpą išvyką, dabar ją planuoti bus tikrai palanku. Nors atrodys, kad dabartinė finansinė situacija tam nėra palanki, tačiau greitu metu žvaigždės numato praturtėjimą, taigi, viskas yra jūsų rankose. Jei jau senokai planavote išvyką su šeima, dabar tikrai palankus metas tą ištaisyti.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Ieškosite būdų, kaip įprastą kasdienybę paversti kur kas malonesne, ir dabar žvaigždės žada tikrai puikias galimybes. Jei jaučiate, kad dabartinė veikla jūsų nedžiugina, palanku ryžtis pokyčiams, kurie jums bus tikrai į naudą. Artimiausiu metu žvaigždės jums žada finansinės situacijos pagerėjimą, tačiau turtų gali tikėtis tik patys darbščiausi. Nesijauskite nuskriausti, jei teks šiek tiek daugiau padirbėti – tai tikrai neliks nepastebėta, ir jūs galėsite džiaugtis papilnėjusia pinigine.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ne viskas klostysis taip, kaip norėsis, ir tai labai liūdins. Vis dėlto, žvaigždės ragina nenusiminti: jei pakankamai daug dirbsite, labai greitai galėsite tikėtis tikrai puikių rezultatų. Šiuo laikotarpiu vertėtų labiau pasaugoti savo sveikatą – atsargiau vairuokite, būkite atidesni eidami per gatvę. Jei pradėtumėte skųstis suprastėjusia sveikata, nedelsdami kreipkitės į gydytoją – šiuo laikotarpiu organizmo siunčiamų signalų nevalia ignoruoti.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Būsite kupini energijos, todėl žvaigždės pataria imtis tokių darbų, kuriuos ilgą laiką atidėliojote: dabar juos užbaigti tikrai nebus pernelyg sudėtinga. Nors atrodys, kad visi tik ir siekia jumis pasinaudoti užkraunant įvairius darbus, tačiau labai greitai pagalbos gali prireikti ir jums patiems. Neatsisakykite pagelbėti savo artimiesiems, nes už tai likimas jums dosniai atlygins.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Galimi smulkūs nesusipratimai darbe, kurie gadins nuotaiką ir neleis atsipalaiduoti, tačiau tuomet, jei pasistengsite susikaupti, tikrai rasite išeitį, kaip visa tai užglaistyti. Šiuo laikotarpiu būsite šiek tiek išsiblaškę, tačiau žvaigždės pataria neskrajoti padebesiais, ir susitelkti tik į savo pagrindinę veiklą. Greitu metu galėsite tikėtis kur kas sėkmingesnio laikotarpio, todėl per daug nesisielokite, jei ne viskas vyks taip, kaip jums norėtųsi.

Horoskopai.pataromupasaulis.lt

2020 07 17 15:13
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt