šeštadienis, spalio 16 d.
Savaitės horoskopas (liepos 26 – rugpjūčio 1 d.)
tiesa.com
Pixabay.com
Horoskopas

Dylančio mėnulio savaitė. Leiskite sau atsipalaiduoti, jeigu prieš tai šauniai triūsėte ir daug nuveikėte. Ši metas netiks sunkiems ir grandioziniams projektams. Geriau juos atidėti vėlesniam laikui, o patys užsiimkite rutininiais ir smulkiais darbais.

AVINAS

(03 21–04 20)

Galite tikėtis tikrai palankių karjeros galimybių. Jei šiuo metu ieškote darbo, ar dar tik svarstote keisti darbovietę, tikėtina, kad pasiūlymų sulauksite tarsi iš giedro dangaus. Nors šis laikotarpis jums bus tikrai palankus, tačiau svarbių sprendimų nereikėtų priimti pernelyg spontaniškai. Tikėtina, kad kažkas gali bandyti pasinaudoti jūsų naivumu, todėl prireikus visuomet prašykite draugų ar šeimos narių patarimų.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Didžiausios sėkmės gali tikėtis dirbantys finansų srityje. Šiuo laikotarpiu žvaigždės numato pelningus sandorius, kurie ilgą laiką gali duoti tikrai nemenką finansinę naudą. Taip pat šis laikotarpis bus palankus menininkams: tikėtina, kad būtent dabar kils originalių idėjų, kurių įgyvendinimui neprireiks didelių pastangų. Žvaigždės pataria per daug savęs nevaržyti ir išlaisvinti savo fantaziją: tikėtina, kad rezultatas pranoks net ir jūsų pačių lūkesčius.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Jums bus sunku nustygti vietoje: norėsite bendrauti su kitais žmonėmis, išbandyti naujas pramogas, aplankyti dar nematytas vietoves, ir t.t. Nors visa tai įgyvendinti nebus labai sudėtinga, tačiau derindami darbą ir pramogas galite labai greitai perdegti. Jei turite galimybę planuoti atostogas, būtinai tuo pasinaudokite: žvaigždės žada, kad net ir kelios dienos naujoje aplinkoje gali duoti tikrai nemenką naudą.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Ramybės neduos įsisenėjusios problemos, kurių jau ilgokai nepavyksta išspręsti. Nors šiuo laikotarpiu didelių pokyčių dar nenusimato, tačiau tikrai galite rasti būdų, padėsiančių jums nusiraminti. Vertėtų nepamiršti, kad artimi žmonės visada yra pasirengę jus išklausyti, todėl nebijokite pasipasakoti apie jūsų pečius slegiančias bėdas. Tikėtina, kad garsiai pakalbėję apie savo problemas pasijusite kur kas ramiau, o nuoširdūs patarimai padės paprasčiau priimti tam tikrus sprendimus.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šiuo laikotarpiu būsite kaip niekad įtakingi: aplinkiniai prašys jūsų pagalbos ar patarimo, bus įsiklausoma į jūsų pastabas, ir t.t. Jei kurį laiką vis pasvarstydavote, kad savo darbovietėje galite kažką pakeisti, dabar bus tikrai palankus metas pristatyti savo idėjas. Tikėtina, kad būtent tai taps svarbių permainų pradžia, ir labai greitai galėsite džiaugtis kur kas malonesne atmosfera.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Žvaigždės šiuo laikotarpiu bus kaip niekad dosnios: tikėtina, kad sulauksite pelningų darbo pasiūlymų, ar tiesiog laimėsite loterijoje. Nors kurį laiką tikrai negalėjote pasigirti pakankamai gera finansine situacija, tačiau dabar viskas pakryps tinkama linkme. Pasistenkite per daug neišlaidauti, ieškokite efektyvesnių pinigų taupymo galimybių, ir labai greitai galėsite džiaugtis pilnesne banko sąskaita.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Nors būsite nusiteikę nežadėti to, ko negalite ištesėti, tačiau žvaigždės žada, kad šiuo laikotarpiu jūsų galimybės bus didesnės nei bet kada anksčiau. Atrodys, kad viskas einasi taip, tarsi būtų sviestu patepta, todėl įvairių užduočių atlikimui sugaišite gerokai mažiau laiko. Pasistenkite šį laikotarpį išnaudoti kiek įmanoma efektyviau, ir labai greitai galėsite pasimėgauti maloniu poilsiu.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Jei galvoje vis kirba mintis pradėti planuoti atostogas, daugiau to neatidėliokite, ir veiksmų imkitės jau dabar. Jei šias įkyrias mintis vis nustumsite į šalį, didelė tikimybė, kad taip ir neprisiruošite pasilepinti kokybišku poilsiu, todėl pasistenkite užbaigti svarbiausius pradėtus darbus, ir nepamirškite, kad poilsis yra ne ką mažiau svarbus už dar vieną planuojamą projektą.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Pagaliau sulauksite atpildo už atliktus darbus. Nors ilgą laiką atrodė, kad jūsų vykdoma veikla neduoda jokios apčiuopiamos naudos, tačiau labai greitai viskas pakryps į gerąją pusę. Jei vis tiek jausitės nepakankamai gerai įvertinti, tiesiog pagalvokite, ką galėtumėte pakeisti patys: galbūt paprasčiausiai per daug apsikraunate, ir dalį darbų galėtumėte perleisti kitiems. Pirmiausia turite rūpintis savimi, o tuomet viskas susidėlios į tinkamas vietas.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Būsite darbštūs ir aktyvūs. Tiesiog trykšite energija, todėl ieškosite galimybių, ką dar galėtumėte nuveikti. Nors atrodys, kad darbai einasi gerokai sklandžiau nei bet kada anksčiau, tačiau pasistenkite per daug savęs neapkrauti: gali būti, kad labai greitai jums viskas tiesiog atsibos, tačiau pradėtus darbus vis tiek teks užbaigti. Pasistenkite atrasti optimalų darbo ir poilsio pusiausvyrą: tikėtina, kad tai jums neleis pristigti jėgų ir motyvacijos.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Norėsite kuo daugiau laiko praleisti su savo šeimos nariais ar artimiausiais draugais. Atminkite, kad esant dideliam norui visuomet galima atrasti ir galimybių, todėl pasistenkite efektyviau planuoti savo dienotvarkę, ir ieškokite būdų, kurie jums padėtų paprasčiau atlikti kasdienius darbus. Jei per daug savęs neapkrausite, jau labai greitai galėsite džiaugtis gerokai lankstesne dienotvarke.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Tikėtina, kad sulauksite malonių naujienų. Jausitės tarsi ant sparnų, todėl įveikti kasdienius iššūkius galėsite kur kas paprasčiau. Nors dėl savo sprendimų artimoje aplinkoje galite sulaukti nemažai kritikos, tačiau pasistenkite į tai nereaguoti pernelyg jautriai. Einate tinkamu keliu, todėl visai nesvarbu, ką apie tai mano aplinkiniai žmonės. Jei išliksite ramūs ir nesivelsite į konfliktus, galite net neabejoti, kad labai greitai pasieksite užsibrėžtų tikslų.

Patarimupasaulis.lt

2021 07 21 10:57
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt