antradienis, rugpjūčio 9 d.
Savaitės horoskopas (liepos 4–10 d.)
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Savaitės horoskopas

Ši savaitė bus gana gera. Emociškai intensyvus laikas gali būti tik antradienio vakaras ir trečiadienio rytas. Šiuo metu stenkitės nepasiduoti emocijoms ir kontroliuoti savo elgesį. Šią savaitę jūsų laukia malonus bendravimas su įdomiais žmonėmis, padidės naujų pažinčių, taip pat ir romantiškų, tikimybė.

Patartina užsirašyti visas kilusias idėjas, kurių nepavyksta iškart įgyvendinti, nes jos bus naudingos ateityje.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinams šią savaitę teks užpildyti informacijos spragas. Greičiausiai daug ir intensyviai bendrausite su draugais ir pažįstamais, pasakosite jiems savo naujienas ir sužinosite įdomių smulkmenų iš jų gyvenimo. Santykiai su kitais žmonėmis bus labai malonūs ir draugiški. Puikus metas susitaikyti su tais, su kuriais pastaruoju metu susipykote. Tai gali būti broliai ir seserys, mokslo draugai, kolegos ar tiesiog pažįstami. Galimos romantiškos pažintys kelyje, iškyloje, išvykoje į kitą šalį. Jei užmezgėte romantišką ryšį internetu, ši savaitė yra tinkamas laikas susitikti realiame pasaulyje.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Pagrindinis Jaučio dėmesys šią savaitę greičiausiai bus sutelktas į darbą, dabar jums ypač seksis tvarkyti piniginius reikalus. Padidės finansiniai ištekliai, todėl galėsite sėkmingai apsipirkti. Jeigu jau seniai svajojote įsigyti namų dekoro elementų, naują baldą ar buitinę techniką, tai dabar tam tinkamas metas. Rekomenduojama rasti laiko pabūti vienam, ramybėje ir tyloje. Tai padės atgauti jėgas ir nukelti mintis į santarvės su savimi ir pusiausvyros būseną. Santykiai šeimoje šiuo laikotarpiu klostysis puikiai, būsite apgaubti šilumos ir rūpesčio, mielai dovanosite meilę savo artimiemsiems.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šią savaitę Dvyniams kils noras pakeisti savo įvaizdį. Tobulumui ribų nėra! Šiomis dienomis galite pasidaryti naują šukuoseną arba papildyti savo garderobą ryškesnių spalvų drabužiais. Tinkamas metas įsigyti abonementą į sporto klubą ir pradėti lankyti reguliarius grupinius užsiėmimus.

Tokių priemonės suteiks jums papildomo žavesio ir padės atkreipti priešingos lyties atstovų dėmesį į save. Šiuo laikotarpiu gali užsimegzti nuostabi romantiška pažintis. Jei jau turite savo nuolatinį gyvenimo partnerį, tai šią savaitę santykiai su juo taps įdomesni ir malonesni.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžiui šią savaitę pavyks ne tik pasisekti nemažų laimėjimų versle, bet ir rasti laiko dvasinėms praktikoms. Šios dvi sritys dabar bus persipynusios. Įsigilindami į savo vidinį pasaulį, sugebėsite nusiraminti, atgauti pusiausvyrą. Tada kils gerų idėjų, kaip optimaliai išspręsti praktinius klausimus. Taip pat atkreipkite dėmesį į savo sveikatą. Šiuo metu jums bus ypač naudingos vandens procedūros ir maudymasis. Stenkitės dažniau būti lauke. Galite pakviesti artimuosius ar draugus į iškylą gamtoje ir smagiai praleisti savaitgalį.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtas šią savaitę norės pasisemti naujos patirties. Ypač svarbus bus vidinės laisvės pojūtis. Gali būti, kad netikėtai kitiems, o gal net ir sau, nuspręsite sėsti į traukinį ar lėktuvą ir išvykti į kelionę. Ši savaitė geriausia bus tiems, kurių nevaržo įsipareigojimai savo šeimai ir vaikams. Padidės draugų vaidmuo ir svarba jūsų gyvenime. Tikriausiai sulauksite kvietimo į draugišką vakarėlį. Nepraleiskite geros progos pasilinksminti. Ši savaitė bus tinkama studijoms ir sportui. Galite užsirašyti į treniruotes arba įsigyti sporto klubo, baseino abonementą.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Ši savaitės bus geras laikas profesiniam augimui ir bet kokių tikslų siekimui. Daugelis sprendimų be didelių pastangų ir per trumpą laiką nuves jus link trokštamo tikslo. Išorinės aplinkybės klostysis palankiai, artimieji ir draugai bus nusiteikę jums apdėti. Padidės susidomėjimas viskuo, kas paslaptinga ir mistiška. Galbūt galėsite gauti atsakymus į tuos klausimus, kurie buvo kruopščiai slepiami nuo jūsų. Intuicijos reikšmė išaugs. Tapsite įžvalgesni, todėl kiti negalės jūsų apgauti ar suklaidinti. Jei jums reikia priimti keletą svarbių sprendimų, dabartinė savaitė bus tam tinkamiausia.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklių šią savaitę dažniausiai kryps į tolimas šalis. Jei atėjo atostogų metas, vargu ar pavyks jus sulaikyti nuo turistinės kelionės. Dabar naujų įspūdžių poreikis bus ypač stiprus. Ilgose kelionėse padidės tikimybė sutikti įdomių žmonių, kurie ateityje gali tapti artimais draugais. Jei atostogos šiuo metu nenumatytos, galima pasvajoti ir kruopščiai suplanuoti būsimą kelionę. Dauguma jūsų planų, kuriuos sukursite šią savaitę, veikiausiai išsipildys nuostabiai tiksliai. Taip pat šiuo laikotarpiu galite sulaukti malonių staigmenų.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas iš viso Zodiako išsiskiria kaip aistringiausias ir seksualiausias ženklas. Šią savaitę jis vėl tai įrodys. Intymių santykių poreikis šiuo laikotarpiu smarkiai išaugs. Jei turite nuolatinį partnerį, šiomis dienomis greičiausiai pirmoje vietoje bus intymūs santykiai. Vienišas Skorpionas galės sutikti žmogų, kuris pateisins jo lūkesčius. Taip pat šiuo laikotarpiu galite sėkmingai išspręsti su finansais ir karjera susijusius klausimus. Jei norėjote ką nors pakeisti dabartiniame gyvenime, galite tai padaryti lengvai. Išorinės aplinkybės pačios klostysis taip, kad galėtumėte išpildyti savo troškimus.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Susituokusiam Šauliui partneris taps egzistencijos prasme. Galbūt, netikėtai sau, iš naujo atrasite mylimą žmogų. Tai puikus laikas susitaikymui po kivirčų. Galite su atvirai ir emocingai kalbėtis bet kokiomis, net ir opiausiomis temomis ir bandyti kartu ieškoti sprendimų. Sugebėsite pasiekti kompromisą ir įnešti santarvės į santykius. Jei nesate susituokę, tačiau palaikote nuolatinius romantiškus santykius, dabar gali būti tinkamiausias metas juos įteisinti. Ši savaitė idealiai tinka sužadėtuvėms ir vestuvėms.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiui šią savaitę svarbiausia tema bus sveikatos profilaktika ir geros psichinės būsenos palaikymas. Jūsų kūnas pats reikalaus sau dėmesio. Jei sergate rimtomis lėtinėmis ligomis, pats laikas pasitikrinti ir pradėti gydymo kursą. Šią savaitę gerai praleisti sanatorijoje, kur sukurtos visos sąlygos gydymui ir poilsiui. Geras laikas atostogoms prie jūros arba kaime, turistiniam žygiui su palapinėmis į gamtą. Taip pat palankus metas augintiniams įsigyti ir juos prižiūrėti. Jums patiks rūpintis savo augintiniais. Nepamirškite apie būtinybę užbaigti pradėtus darbus ir sutvarkyti būtinus buitinius reikalus namuose.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandeniui ši savaitė bus puikus laikas meilės santykiams. Partnerių sąjungoje jausmai sužydės ir suspindės neįtikėtinai gražiomis spalvomis. Bus galima mėgautis santykių harmonija, abipusiu supratimu ir šiltais jausmais. Vienišas Vandenis gali netikėtai sutikti savo sielos draugą. Tačiau santykiai su juo pareikalaus nemažų pastangų ir kantrybės. Nesėdėkite namuose tarp keturių sienų, būkite aktyvesni, lankykite koncertus, diskotekas, klubus, teatrus ar meno galerijas. Jei turite šeimą ir vaikų, jie bus jūsų džiaugsmo ir įkvėpimo šaltinis. Padarykite ką nors malonaus savo vaikui, kad jis ilgai išsaugotų apie tai mielus prisiminimus.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvims pagrindinis rūpestis šią savaitę bus šeima, bendravimas su artimaisiais ir draugais. Turėsite galimybę kardinaliai pagerinti santykius namuose. Jei prieš tai periodiškai pasitaikydavo nesusipratimų, dabar ateis ramybė ir harmonija. Išorinės aplinkybės gali priversti apsvarstyti santykius su tėvais ar seneliais ir pagalvoti, kaip juos pagerinti. Dabar svarbiausia – meilė ir rūpestis, noras suteikti savo artimiesiems šilumą. Tai puikus metas visų šeimos narių bendromis pastangomis imtis permainų namuose. Pavyzdžiui, kartu galite atlikti generalinį valymą, perstatyti baldus ar net padaryti nedidelį remontą.

2022 06 30 13:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt