penktadienis, liepos 30 d.
Savaitės horoskopas (liepos 5–11 d.)
Alfa.lt
Pixabay.com
Savaitės horoskopas

Šios savaitės darbo dienos nebus palankios tolimoms kelionėms ir radikalioms permainoms. Geriau nuo jų susilaikyti iki mėnulio jaunaties, kuri bus šeštadienį. Liepos 10 d. stenkitės kuo daugiau šypsotis.

Savaitgalį būtina gerai atsipalaiduoti ir papildyti išeikvotus energijos resursus. Nesigėdykite patinginiauti ir nieko neveikti, net jeigu aplinkiniai jus pasmerks už dykaduoniavimą.

AVINAS

(03 21–04 20)

Sulauksite netikėtos žinios, kuri jus labai nustebins. Žvaigždės ragina nenusiminti, jei ši naujiena nebus labai maloni: tikėtina, kad taip pasirodys tik iš pirmo žvilgsnio, o vėliau galėsite įžvelgti ir šio netikėtumo privalumų. Nors šiuo laikotarpiu būsite jautresni nei bet kada anksčiau, tačiau neleiskite, kad jausmai aptemdytų sveiką protą: dabar bus itin svarbu pasitelkti logiką ir blaiviai įvertinti susidariusią situaciją.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Būsite nusiteikę optimistiškai ir savo pakilia nuotaika užkrėsite kitus. Norėsite daugiau laiko praleisti su vaikais: būsite šmaikštūs ir išradingi, todėl vaikams jūsų draugija bus tikrai maloni. Taip pat netrūks ir įvairių smulkių užduotėlių, kurias turėsite kiek įmanoma greičiau užbaigti, tačiau galite būti ramūs, kad viskas klostysis tikrai sklandžiai. Jei nepavyks laiku užbaigti pradėtų darbų, nebijokite prašyti kitų žmonių pagalbos: tikėtina, kad šiuo laikotarpiu jie bus nusiteikę geranoriškai.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Žvaigždės pataria nesiblaškyti ir susitelkti į pradėtų darbų užbaigimą. Nebūsite nusiteikę bendrauti, tačiau laikas, praleistas vienumoje, jums bus tikrai į naudą. Tikėtina, kad tai padės jums rasti atsakymus į ramybės neduodančius klausimus, todėl priimti tam tikrus sprendimus galėsite gerokai paprasčiau. Jei vis skundžiatės, kad nepavyksta užbaigti anksčiau pradėtų darbų, tikėtina, kad dabar galėsite rasti pačius efektyviausius sprendimus.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Galite sulaukti netikėto pasiūlymo, kurio žvaigždės pataria neatsisakyti. Tikėtina, kad šiuo laikotarpiu priimti sprendimai turės ženklų poveikį net ir tolimai jūsų ateičiai, todėl įvertinkite jums siūlomas galimybes ir galbūt tai jums padės pakeisti savo gyvenimą iš pagrindų. Nebijokite permainų, nes būtent jos gali nuskaidrinti jūsų kasdienybę.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Būsite nusiteikę bendrauti ir aplinkinius stebinti savo dosnumu. Nors tai gali padovanoti ne vieną džiaugsmo akimirką, nepamirškite pagalvoti ir apie savo poreikius. Turbūt atsimenate posakį „gera širdelė – plika subinėlė“? Pasistenkite, kad taip nenutiktų ir jums. Prieš kažką duodami ar žadėdami turėtumėte pagalvoti apie tai, ar savo elgesiu nenuskriausite savęs. Pirmiausia pasirūpinkite savimi, o jau tada galėsite nudžiuginti ir kitus.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Jūsų šeima ir draugai nenustos reikalauti jūsų dėmesio, ir tai gali pradėti erzinti. Jei jaučiate, kad jums reikia nuo visko pailsėti, žvaigždės pataria bent porą dienų praleisti vienumoje. Tai padės jums susidėlioti mintis ir į viską pažvelgti visai kitomis akimis. Jei vis skųsdavotės jėgų trūkumu, šiek tiek pailsėję galėsite nuveikti kur kas daugiau nei bet kada anksčiau. Tikėkite savo jėgomis ir jums tikrai pasiseks!

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Bendravimas su kitais žmonėmis ims varginti, todėl norėsite tylos ir ramybės. Kurį laiką kitų žmonių draugija buvo jūsų varomoji jėga, tačiau dabar norėsite atsipūsti ir šiek tiek laiko praleisti vienumoje. Dalykų, kuriuos jums teks apgalvoti, tikrai netrūks, todėl žvaigždės pataria rasti būdų, kurie padėtų jums susidėlioti savo mintis ir atrasti tam tikrus sprendimus.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Galite sulaukti malonios žinios iš seno pažįstamo ar ilgą laiką nematyto giminaičio. Būsite nusiteikę bendravimui su kitais žmonėmis, todėl šis laikotarpis jus tikrai džiugins. Nuoširdūs pokalbiai su jums brangiais žmonėmis kasdienybę pavers kur kas spalvingesne, taigi, būsite nusiteikę optimistiškai. Vis dėlto būkite atidūs ir pasistenkite neatskleisti svetimų paslapčių: jei nelaikysite liežuvio už dantų, galite pakliūti į bėdą.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Būsite reiklūs ne tik sau, bet ir kitiems, todėl bendravimas su artimaisiais ar kolegomis taps pernelyg įtemptas. Nesisielokite, jei ne viskas vyksta pagal jūsų numatytą planą: kažko reikalaudami tikrai nepasieksite geresnių rezultatų. Leiskite viskam tekėti savo vaga: jei atsitrauksite ir nesistengsite pakeisti įvykių tėkmės, galite būti maloniai nustebinti.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Atėjo metas išvykti už namų ribų. Aplinkos keitimas kartais daro tikrus stebuklus, todėl pagalvokite, ką galėtumėte nuveikti. Kartais gali prireikti visai nedidelių pokyčių, ir gyvenimo spalvos atrodo gerokai sodresnės. Pasisėmę įspūdžių galėsite ir vėl grįžti prie darbų, o darbo kokybė taps geresnė nei bet kada anksčiau. Nesikankinkite, jei vis nepavyksta užbaigti pradėtų darbų: būtent kokybiškas poilsis dabar turėtų būti svarbiausias prioritetas.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Nuo jūsų sklindanti energija turės didelį poveikį kitų žmonių bendrai savijautai ir nuotaikai, todėl pasistenkite atsipalaiduoti ir išlikti pozityvūs. Jei darbe nuolat bambėsite ir skųsitės, kad viskas yra blogai, tikėtina, kad jūsų kolegos pradės elgtis lygiai taip pat, kol galiausiai atmosfera taps tiesiog nepakeliama. Jei būsite optimistiški ir nusiteikę šiek tiek pašmaikštauti, galite būti užtikrinti, kad ir kiti užsikrės jūsų pozityvumu.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Būsite nusiteikę iš gyvenimo pasiimti viską, ką tik jis jums pasiūlys, ir tai tikrai džiugins. Turėsite galimybę imtis naujos veiklos, pasitaikys progų užmegzti naujas pažintis ir t. t. Nors į viską žvelgsite labai optimistiškai, žvaigždės pataria būti atsargiems ir neprarasti sveiko proto: tikėtina, kad kažkas bandys pasinaudoti jūsų naivumu.

Horoskopai.patarimupasaulis.lt

2021 07 02 12:58
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt