penktadienis, spalio 7 d.
Savaitės horoskopas (rugpjūčio 15–21 d.)
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Savaitės horoskopas

Ši savaitė bus palanki tiems, kurie imsis energingų, atkaklių ir nuoseklių veiksmų. Dabar energija ir aktyvumas kartu su rimtu ir atsakingu požiūriu į darbą ar verslą duos puikių rezultatų. Svarbu būti sąžiningiems savo veikloje, tada gausite vertą atlygį.

Asmeniniams santykiams šią savaitę grės šioks toks pavojus. Sustiprės polinkis į avantiūras ir atsitiktinius ryšius, o tai gali sukelti santykių su partneriu nestabilumą.

Nauji santykiai taip pat nieko gero neatneš ir vargu ar jie lems rimto meilės romano pradžią. Šią savaitę gali kilti naujų idėjų ir minčių, kurios padės efektyviau spręsti esamas problemas.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas šią savaitę turės daug reikalų namuose ir darbe, tačiau pagrindinis dėmesys bus skirtas namams. Stenkitės atidžiai klausytis, ką sako šeimos nariai, nepirškite primygtinai savo nuomonės. Vargu, ar dabar pavyks pasiekti kompromisą, todėl pagrindinė užduotis turėtų būti noras neaštrinti prieštaravimų į atvirą konfliktą. Ne viskas seksi tiek namuose, tiek darbe. Jei šiais laikais jūs ir jūsų šeima pradėsite remontą namuose, konfliktinių akimirkų išvengti bus sunkiau. Savaitės pabaigoje atsiras daugiau santarvės ir taikos santuokiniuose santykiuose. Jūsų vaikai bus cementas, jungiantis šeimą.

Vienišas Avinas meilės nuotykyje ras paguodos ir džiaugsmo.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučio šią savaitę laukia daug išvykų ir susitikimų. Tačiau bendraujant su žmonėmis kils tam tikrų kliūčių, todėl vargu ar susitikimai bus džiaugsmingi. Greičiausiai jus pasieks kai kurie gandai ir paskalos, kurios jums bus nemalonios ir mes šešėlį ant jūsų reputacijos. Stenkitės nekurti susidorojimo ir keršto planų. Pyktis gali jus apakinti.

Ši savaitė bus netinkamas laikas mokytis, tačiau labai gera tvarkai namuose įvesti.. Pabandykite grįžti prie kai kurių buitinių problemų, kurias anksčiau atidėjote, ir pagaliau išspręsti jas. Šį kartą darbus atliksite daug greičiau ir lengviau.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šią rugpjūčio savaitę Dvyniams bus sunkiau spręsti materialinius klausimus. Gali tekti keisti sugedusius ar prarastus daiktus, taisyti juos ar įsigyti naujus. Santykiams su draugais reikės skirti daugiau dėmesio. Jie vystysis neharmoningai ir nenuspėjamai. Stenkitės nesiskolinti ir neskolinti pinigų draugams. Taip pat nepriminkite jiems apie skolą, kurią reikia grąžinti. Tai gali sukelti staigų santykių pablogėjimą. Galbūt negalėsite nusipirkti daikto, apie kurį svajojote, ir tai jus nuliūdins. Savaitgalis asocijuosis su maloniomis kelionėmis, įdomiu bendravimu, romantiškais santykiais. Galbūt būsite pakviesti išvykti iš miesto į vasarnamį ar į gamtą iškylauti.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Susituokęs Vėžys šiomis rugpjūčio dienomis gali patirti trintį santykiuose su savo partneriu. Jūsų švelnią ir kartais pernelyg nuolankią poziciją mylima žmogus gali suvokti kaip signalą, kad jam viskas leidžiama ir atleistina.. Todėl galite susidurti su problema, kaip parodyti santuokos partneriui, kur yra jūsų asmeninės ribos, kurių nedera pažeisti. Geriausia nepradėti atviros konfrontacijos ir tiesiog šiek tiek palaukti. Antroji opi šių dienų tema – santykiai su viršininkais darbe. Tiesioginis vadovas gali jus nustebinti netikėtomis išdaigomis, jums bus sunku vykdyti ekstravagantiškus jo įsakymus. Savaitgalis klostysis kur kas ramiau ir harmoningiau. Jūsų šeima bus asmeninio džiaugsmo šaltinis. Galite gauti finansinių pajamų ir nusipirkti ką nors naudingo namams ir artimiesiems.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šiomis rugpjūčio dienomis Liūtui patartina pasirūpinti savo sveikata. Jūsų imunitetas dabar silpsta, todėl esate pažeidžiamas virusinių infekcijų. Imkitės prevencinių priemonių, darykite viską, kas padeda stiprinti organizmo apsaugą. Labai svarbu gerinti mitybos kokybę didinant mėsos produktų ir vaisių dalį. Tai ne pats geriausias laikas keliauti ir mokytis. Stenkitės ilgai nelikti vieni, tai gali sustiprinti depresines nuotaikas ir apatiją. Savaitgalis parodys, kad dar per anksti nusiminti, viskas gali susiklostyti taip, kaip norite. Reikia tik aktyvios pozicijos ir bendravimo įgūdžių. Kontaktai su žmonėmis bus malonūs ir naudingi.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šiomis rugpjūčio dienomis Mergelė bus linkus į ekstravagantiškus poelgius. Svaigus asmeninės laisvės jausmas gali sukelti netikėčiausių pasekmių. Jūsų dėmesio epicentre atsidurs draugystė ir meilės santykiai. Dabar neturėtumėte susitikti su mylimu žmogumi su draugais ar kviesti jų į svečius, kitaip konflikto nepavyks išvengti. Be to, šis laikas gali būti susijęs su išdavyste. Stenkitės nesuteikti partneriui priežasties pavydėti ir suvaržykite savo instinktus. Savaitgalis bus palankus ramiam ir patogiam laiko praleidimui toli nuo šurmulio. Labiausiai tikėtina, kad norėsite pabūti vienumoje, todėl reikėtų pasirūpinti tinkamų sąlygų sudarymu.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Ši savaitė Svarstyklėms nebus labai lengva, nes tvyros įtampa daugelyje gyvybiškai svarbių sričių. Pagrindinė nestabilumo sritis bus partnerystė. Jei esate susituokę, tai partnerio elgesys gali tapti visiškai nenuspėjamas, gal net neadekvatus. Be to, šiuo laikotarpiu jūs niekaip negalėsite rimtai paveikti situacijos.

Šeimoje ir darbe ne viskas gali klostytis gerai. Tiesiog palaukite šiomis dienomis nieko svarbaus nedarydami, kaip žmonės laukia saulėto oro po audros. Savaitgalis atvers jums naujus horizontus. Sutiksite naujų žmonių, praplėsite perspektyvių pažinčių ratą.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Šią rugpjūčio savaitę Skorpiono laukia daug rūpesčių ir išvykų, kurios vis dėlto gali būti kupinos nemalonumų. Visų pirma, tai galioja tiems, kurie šiomis dienomis leisis į turistinę kelionę. Galite susidurti su eismo nesklandumais, netikėtai susirgti, ilgai laukti lėktuvo skrydžio ar stovėti spūstyje. Tai ne pats tinkamiausias metas verslo pažintims. Kuo mažiau bendrausite su žmonėmis, tuo mažiau susidarys nemalonių situacijų. Bendraudami su kaimynais ir artimaisiais stenkitės būti diplomatiškesni ir tolerantiškesni. Savaitgalį įtakingo žmogaus globos dėka seksis siekti užsibrėžtų tikslų. Palankus metas ir sveikatos gerinimui, grūdinimuisi, sportui ir vandens procedūroms.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šauliui šią savaitę pagerės meilės ir seksualiniai santykiai su nuolatiniu partneriu. Jei ką tik susipažinote su simpatišku žmogumi, tuomet jūsų romantiškuose santykiuose dominuos neaiškumo ir nenuspėjamumo jausmas. Jūs ir jūsų mylimasis būsite pasiruošę vienas kitam padaryti netikėtų staigmenų. Problema gali būti ta, kad ne visoms jūsų originalioms idėjoms pritars jūsų partneris, ir atvirkščiai. Sustiprėję seksualiniai troškimai gali pastūmėti jus į neištikimybės kelią, jei nesulauksite tinkamo atsako iš mylimo žmogaus pusės. Savaitės pabaiga bus pusė palanki kelionėms, bendravimui su draugais ir studijoms.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Susituokusiam Ožiaragiui patartina rodyti daugiau dėmesio ir rūpintis savo partneriu. Jūsų polinkis būti griežtam ir tvirtai laikytis savo principų gali padaryti nepataisomą žalą santuokinių santykių harmonijai ir šeimos gerovei. Neturite paimti visos valdžios šeimoje į savo rankas. Priešingu atveju galite sukurti nepatogias sąlygas savo partneriui ir išprovokuoti konfliktą. Nenukreipkite savo santykių į kraštutinumą.

Ši savaitė bus ne pats tinkamiausias metas kviestis svečių į namus ir leisti laiką su giminėmis. Antroji savaitės pusė palanki gyvenimo būdo pokyčiams. Šiuo metu galite sulaužyti įsisenėjusius elgesio stereotipus ir atsikratyti žalingų įpročių.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šią rugpjūčio savaitę Vandenio imunitetas bus nusilpęs, todėl tikimybė užsikrėsti virusine infekcija šiuo laikotarpiu padidės. Rūpinimasis savo sveikata turėtų būti prioritetas. Pervargimas darbe nepadės pagerinti savijautos, todėl stenkitės neatiduoti visų savo jėgų, taupykite energiją, paskirstykite ja tolygiai.

Nepaisant padidėjusio noro tvarkyti buities darbus, vargu ar pavyks tai padaryti, todėl visus reikalus, kuriems reikia daug fizinių pastangų, geriau atidėti. Antroji savaitės pusė palanki santuokinių santykių stiprinimui. Jei šiuo metu planuojamos vestuvės ar sužadėtuvės, tokia sąjunga bus ilga ir laiminga. Taip pat geras laikas keliauti su mylimu žmogumi.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šiomis rugpjūčio dienomis Žuvims daug rūpesčių ir nerimo sukels vaikai. Jūsų vaiko elgesys gali labai skirtis nuo jūsų lūkesčių. Jūsų neturėtų išvesti iš kantrybės vaiko prašymai nupirkti tą ar kitą žaislą.

Antroji opi šios savaitės tema liečia tuos, kurie dar neturi savo šeimos ir vaikų. Jūsų romantiški santykiai dabar patenka į nestabilumo fazę. Galite jausti meilės sustiprėjimą, tačiau tuo pačiu norėsite turėti kuo laisvesnius santykius, o jūsų partneriui vargu ar tai patiks. Kad sumažintumėte konfliktų tikimybę, stenkitės rečiau susitikinėti su draugais ir skirti daugiau dėmesio mylimam žmogui.

2022 08 11 10:55
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt