penktadienis, spalio 22 d.
Savaitės horoskopas (rugpjūčio 16–22 d.)
tiesa.com
Pixabay.com
Savaitės horoskopas

Šią savaitę laukia daug rūpesčių ir darbų, todėl reikės nebijoti pasikviesti į pagalbą artimuosius ar kolegas. Kitaip išeikvosite per daug energijos.

Rugpjūčio 22 dieną – mėnulio pilnatis. Mažiau galvokite, daugiau jauskite. Asmeniniame gyvenime pasikliaukite savo širdimi.  Tada jūsų savijauta išliks gera ir galės atsitikti nuostabių dalykų.

AVINAS

(03 21–04 20)

Jūsų mintys suksis vien tik aplink profesinę sritį, todėl nenustebkite, kad artimieji gali imti skųstis dėmesio trūkumu. Problemos darbe dabar gali atrodyti kaip niekad didelės, tačiau netrukus suprasite, kad jų sprendimas yra gerokai paprastesnis nei pasirodė iš pirmo žvilgsnio. Neleiskite, kad jus užvaldytų negatyvios mintys: jei išliksite optimistiški, įveikti įvairius sunkumus galėsite gerokai paprasčiau.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Tikrai nusipelnėte poilsio, todėl leiskite sau šiek tiek atsikvėpti ir pasimėgauti mėgstama veikla. Žvaigždės žada, kad tai ne tik padės įgauti daugiau jėgų, bet taip pat leis atrasti naujas galimybes, kurios padės pagrindą jūsų netolimai ateičiai. Dabar bus palankus metas sudaryti svarbias sutartis ir rengti naujus projektus, kurių įgyvendinimui prireiks gerokai mažiau pastangų nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Žvalgysitės į praeitį ir svarstysite, ką galėjote padaryti kitaip. Nors ne viską galėsite pakeisti, tačiau visa tai apmąstę galėsite išvengti klaidų ateityje. Gali atrodyti, kad šiuo metu viskas tiesiog stovi vietoje, tačiau tai – tik tyla prieš audrą. Jau labai greitai galite tikėtis tikrai nemenkų pokyčių, todėl būkite tam pasiruošę.  Raskite būdų, kurie padėtų atgauti dvasinę ramybę ir pasisemti daugiau jėgų.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Galite sulaukti netikėtų naujienų, kurios privers iš naujo susidėlioti prioritetus. Nors gali atrodyti, kad nauja dienotvarkė reikalaus gerokai didesnių jūsų pastangų, tačiau labai greitai suprasite, kad ne viskas yra taip sudėtinga, kaip pasirodė iš pirmo žvilgsnio. Tikėtina, kad sulauksite artimųjų pasiūlymų jums padėti: nors esate pratę viską atlikti vieni, tačiau viskas klostysis kur kas sklandžiau, jei šį kartą pagalbos neatsisakysite.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Jūsų laukia emociškai sunkus metas. Gali tekti priimti nelengvus sprendimus, kurie paskatins įvairius apmąstymus, tačiau jau labai greitai galėsite teigti, kad pasielgėte tinkamai. Neleiskite, kad jus užvaldytų sąžinės priekaištai: jei dėl sprendimo priėmimo kiltų bent menkiausių dvejonių, pasitarkite su žmonėmis, kuriuos laikote savo autoritetu. Dvi galvos visada geriau už vieną, todėl kartu galėsite atrasti tinkamiausius sprendimus.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Gali tekti spręsti įsisenėjusias problemas, ir tai pareikalaus nemažų pastangų. Nors tai gerokai apkartins jūsų kasdienybę, tačiau pasistenkite įžvelgti ir šviesiąją pusę: tikėtina, kad suėmę save į rankas šias problemas galėsite išspręsti visiems laikams, todėl vėliau jos nebekvaršins galvos. Gali tekti atskleisti ilgai laikytą paslaptį, tačiau apie tai pasikalbėję su artimaisiais tikrai pajusite palengvėjimą.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Būsite tvirti ir ryžtingi. Tikėtina, kad atsidursite nemalonioje situacijoje, tačiau jūsų drąsa ir atkaklumas padės atrasti tinkamiausius sprendimus. Šiuo metu galite sulaukti kaip niekad didelio draugų ir artimųjų palaikymo, tačiau tik jūs patys galite išspręsti savo problemas. Neleiskite, kad piktų žmonių pavydas ir apkalbos priverstų jus sustoti pusiaukelėje.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Palankus metas spręsti profesines ir asmenines problemas. Nors dabar norėsite atversti visiškai švarų gyvenimo lapą, tačiau žvaigždės žada, kad dar reikės šiek tiek palaukti. Pasistenkite, kad praeities klaidos netrukdytų ryžtingai žengti į priekį, todėl gali tekti pripažinti, kad kadaise suklydote. Nuoširdus atsiprašymas kartais daro tikrus stebuklus, todėl pasistenkite įveikti savo išdidumą.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Nestokosite kūrybinių idėjų ir degsite nekantrumu kiek įmanoma greičiau įgyvendinti savo sumanymus. Nors gali atrodyti, kad tam tikrų idėjų įgyvendinimas gali pareikalauti pernelyg didelių pastangų, tačiau labai greitai suprasite, kad klydote, ir tai tikrai džiugins. Žvaigždės pataria neatidėlioti savo sumanymų įgyvendinimo: didelė tikimybė, kad vėliau tam nepavyks atrasti pakankamai laiko, todėl pasinaudokite palankia proga veiksmų imtis jau dabar.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Būsite susitelkę į finansinės situacijos gerinimą. Šiuo laikotarpiu galite sulaukti tikrai patrauklių pasiūlymų, kurie jūsų gyvenimą gali pakeisti iš pagrindų, tačiau vertėtų nepriimti skubotų sprendimų. Jūs tikrai galite sau leisti šiek tiek atidėti atsakymo pateikimą: jei gerai viską apgalvosite, tikėtina, kad priimsite tinkamą sprendimą. Nors dabar kaip niekada anksčiau jums reikės artimųjų pritarimo, tačiau tik jūs patys galite priimti galutinį sprendimą.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Skubėsite kuo greičiau užbaigti pradėtus darbus, todėl gali nukentėti darbo rezultatai. Pasistenkite suimti save į rankas ir susitelkite į šiuo metu vykdomą veiklą: padarytų klaidų taisymas vėliau gali pareikalauti nemažų pastangų, todėl pasistenkite, kad taip nenutiktų. Nors kasdienių užduočių vykdymui galite sugaišti šiek tiek daugiau laiko nei buvo planuota, tačiau labai greitai be jokios sąžinės graužaties galėsite mėgautis tikrai maloniu poilsiu.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Būsite ryžtingi ir nusiteikę imtis naujos veiklos. Nors žvaigždės žada, kad labai greitai galėsite tikėtis tikrai malonių pokyčių, tačiau kol kas vertėtų tiesiog plaukti pasroviui ir susitelkti į jums patikėtas užduotis. Būkite atidūs ir visas savo jėgas atiduokite vykdomai veiklai: jei būsite pakankamai dėmesingi, pasieksite tikrai puikių rezultatų, kurie džiugins ne tik jus pačius, bet ir aplinkinius žmones.

Patarimupasaulis.lt

2021 08 11 11:59
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt