penktadienis, rugsėjo 18 d.
Savaitės horoskopas (rugpjūčio 16–23 d.)
Alfa.lt

Astrologės Lilijos Banaitienės sudarytas savaitės horoskopas atskleis, kokia bus kita savaitė pagal dangaus kūnus!

AVINAS

(03 21–04 20)

Astrologė L. Banaitienė perspėja: nesilaikykite savo pozicijos, leiskite kitiems už jus nuspręsti darbinėje veikloje. Vieniši Avino ženklo atstovai neturėtų sėdėti sudėję rankų, juk jų laukia įdomios ir intriguojančios pažintys. Vairuojantys Avino ženklo atstovai turėtų būti atsargūs.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Šią savaitę prasidėjęs meilės romanas bus ilgas, nevaržantis laisvės. Priimkite su dėkingumu jums siunčiamas likimo dovanas, netrukus sulauksite malonios žinios ar kvietimo. Nors darbe visus lengvai sužavėsite, jus įtikinti priimti sprendimą bus sunku.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šią savaitę jums pasitarnaus jūsų pažintys ir geri santykiai su aplinkiniais, galite sulaukti labai viliojančių pasiūlymų. Viskas klostysis gerai, ir turėsite ne vieną galimybę įsitikinti, kad gyvenimas jus myli. Horoskopas informuoja, kad bus didelė tikimybė neturintiems antrosios pusės ją sutikti. Saugokitės skersvėjų.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Jeigu ryšiai su artimu žmogumi prigesę, tinkamas metas juos atgaivinti. Jei darbe jūs jaučiatės komandos dalimi ir manote, kad dėl bendražygių padarysite net tai, ko nepadarytumėte dėl savęs, tai esate savo vietoje. Palankus laikas dirbantiems grožio sektoriuje.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Vienišiems Liūto ženklo atstovams teks rinktis net iš kelių pretendentų į jų širdį. Bendradarbių palaikymas, pasiūlymai ir dosnumas padės praplėsti darbinę veiklą ir nuveikti svarbius darbus. Džiaugsmą jums dovanos sutikti žmonės – būkite jiems dėkingi.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Būsite susižavėję antrąja puse. Daug išlošite gaudami naujų pasiūlymų, išvykų, džiugių naujienų. Komandiniame darbe pasistenkite būti lankstesni. Atsižvelkite ir į kitų žmonių poreikius. Horoskopas perspėja, kad tik dirbdami komandoje pasieksite norimų rezultatų. Saugokitės žarnyno infekcijų.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Visi Svarstyklių ženklo atstovų šiuo laikotarpiu pradėti darbai garantuoja sėkmę ateityje. Pagaliau bus įvertintos jūsų pastangos. Nauji santykiai gali peraugti į ilgalaikę draugystę. Naudokitės situacija, dabar atsiras daug slaptų gerbėjų, jums belieka tik rinktis. Pats laikas apsilankyti pas gydytoją dėl profilaktinio sveikatos patikrinimo.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Meilės fronte viskas tekės įprasta vaga. Pasistenkite apdairiai elgtis su pinigais. Neleiskite jų veltui, nes būsite labiau linkę išlaidauti, nei kaupti. Antroje savaitės pusėje gali kilti minčių keisti darbą ar išeiti ilgalaikių atostogų. Jeigu nepradėjote sportuoti, pats laikas pradėti.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Asmeninis gyvenimas tekės įprasta vaga, tik pasistenkite nepainioti asmeninių santykių su darbu. Džiaukitės savo sėkme ir pasistenkite pradžiuginti tuos, kuriems ne taip gerai sekasi. Įvykiai apie jus suksis tarsi švytuoklė, nuo pakilimo aukštyn iki kritimo žemyn. Pasaugokite sveikatą, ypač jeigu turite polinkį į priklausomybes.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Asmeniniame gyvenime laiku išsakyti komplimentai suteiks vidinę ramybę. Jei pageidaujate tapti populiarus tarp draugų, horoskopas ragina nesnausti ir daugiau bendrauti. Darbe pamažu viskas grįš į įprastą darbo ritmą.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vieniši Vandeniai sulauks ypač daug dėmesio iš priešingos lyties atstovų, tad jeigu neplanuojate rimtų įsipareigojimų, nedalykite daug žadančių užuominų. Tuos, kurie dirba mėgstamą darbą ir tiki tuo, ką daro, lydės sėkmė. Antroje savaitės pusėje susilaikykite nuo didelių investicijų.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Geras laikas ieškoti naujų partnerių, nauja partnerystė bus gana perspektyvi, todėl pasistenkite pasinaudoti atsivėrusiomis galimybėmis. Santykiai su kolegomis ir vadovais bus taikūs, palankus laikas įgyvendinti senus sumanymus ir svajones.

Astrologė Lilija Banaitienė

2020 08 14 16:18
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt