pirmadienis, rugpjūčio 15 d.
Savaitės horoskopas (rugpjūčio 1–7 d.)
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Savaitės horoskopas

Šią rugpjūčio savaitę sustiprės Zodiako ženklų asmeninės laisvės ir nepriklausomybės troškimas. Tuo pačiu dauguma ims labiau vertinti stabilumą asmeniniuose ir dalykiniuose santykiuose.

Šiuo laikotarpiu galėsite originaliai išreikšti save, taip pat sustiprinti asmeninius santykius. Dabar bus galima geriau suprasti, ko siekiate santykiuose, taip pat atsiskleisti iš naujos pusės, geriau suvokti, ką galite duoti savo sielos draugui.

Pirmoji rugpjūčio savaitė bus puiki saviraiškai, naujų talentų ir gebėjimų atradimui. Ji atvers naujų perspektyvų saviugdai. Būkite atidesni šiuo metu gautiems pasiūlymams: jie gali būti ne tik viliojantys, bet ir tikrai daug žadantys. Savaitgalį stenkitės nebūti pernelyg patiklūs bendraudami su nepažįstamais žmonėmis.

AVINAS

(03 21–04 20)

Šeimą sukūręs Avinas savaitės pradžioje galės pasiekti abipusį supratimą su partneriu, net jei anksčiau to padaryti nepavykdavo. Stenkitės tiesiog ramiai ir maloniai pasikalbėti su mylimu žmogumi, be emocijų ir iš protingos pozicijos aptarkite tuos klausimus, kurie jus vargina. Taikydami šį metodą galėsite rasti abiem pusėms priimtinų kompromisų. Šios savaitės dienos bus geros kelionėms ir naujoms pažintims. Sustiprės romantikos troškimas ir noras užsiimti kūryba. Raskite būdų, kaip paįvairinti savo gyvenimą . Galite apsilankyti koncerte, kine, nueiti į diskoteką ar cirką. Padarykite ką nors gero ir gražaus žmonėms, kuriuos mylite. Jei turite vaikų, bendravimas su jais jums suteiks didelį malonumą. Savaitės pabaigoje suvaržykite pavydo ir įtarumo apraiškas santykiuose. su partneriu

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis savaitės pradžioje galės sėkmingai išspręsti kai kurias materialines problemas. Jei pradėjote remontą bute, galėsite palankiai įsigyti statybinių ir apdailos medžiagų, taip pat verta aktyviai užsiimti namų interjero gerinimo darbais. Šią savaitę patartina sutvarkyti visus buitinius rūpesčius, atsikratyti senų ir nereikalingų daiktų. Tą padarę, netrukus pajusite psichologinio mikroklimato pagerėjimą šeimoje, santykiuose su artimais giminaičiais. Geras laikas kartu išvažiuoti iš miesto į kaimą,užsiimti sodininkystės ar daržininkystės darbais. Savaitės pabaigoje galite pasijusti prasčiau. Galimas ūmus infekcinis uždegimas.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Savaitės pradžioje Dvyniams patartina pakoreguoti savo įvaizdį. Šiomis dienomis turėsite išskirtinai puikų skonį, todėl bet koks šukuosenos, makiažo ar aprangos stiliaus pasikeitimas pavers jus dar patrauklesniu asmeniu priešingos lyties atstovams. Tai galioja ne tik moterims, bet ir vyrams. Sustiprės bendravimo poreikis ir naujų žinių troškimas. Stenkitės daugiau laiko praleisti su draugais ir su jais išsikalbėti. Iš jų sužinosite vertingos informacijos ir įdomių naujienų. Ši savaitė bus palanki kelionėms ir naujoms pažintims. Pasistenkite nuslopinti pavydą santykiuose su partneriu ir išvengti nereikalingo buitinio konflikto. Vaikai savo elgesiu pareikalaus papildomo jūsų dėmesio ir kontrolės.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Savaitės pradžioje atsiras stiprus poreikis pabūti vienumoje ir apmąstyti pastaruoju metu jums nutikusius įvykius. Tinkamas metas tai padaryti bus pirmiausia tiems šio Zodiako ženklo atstovams, kurie užsiima dvasinėmis praktikomis: pavyzdžiui, joga, meditacija, autogenine treniruote. Vienatvės ir atsipalaidavimo būsenoje galite pasiekti vidinę ramybę ir pusiausvyrą.. Savaitės viduryje gausite papildomų pajamų ir turėsite pakankamai finansinių resursų, kad jūsų gyvenimas taptų patogesnis. Buitinės technikos ir šviestuvų įsigijimas pagerins jūsų gyvenimą, atsiras daugiau laiko maloniems užsiėmimams. Savaitės pabaigoje į jūsų namus netikėtai gali atvykti giminės iš toli, kas vargu ar jus labai pradžiugins.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šią rugpjūčio savaitę Liūtui geriausia daugiau laiko skirti kelionėms ir pokalbiams su draugais. Jūsų siela šiuo metu reikalaus laisvės ir naujų potyrių. Neribokite savo norų, jei esate laisvas nuo šeimyninių įsipareigojimų. Tai geras laikas keliauti ir mokytis. Galbūt sutiksite įdomų žmogų, kuris jus daug ko išmokys. Taip pat palankus metas nutraukti nepageidaujamus ryšius su pažįstamais. Savaitės viduryje reikėtų aktyviai pajudėti: pabėgioti stadione ar parke, apsilankyti sporto salėje ar baseine. Būsite puikios fizinės formos ir galėsite siekti asmeninių rekordų. Savaitgalį susilaikykite nuo ilgų važiavimų automobiliu, kad išvengtumėte nemalonių įvykių.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Rugpjūčio pradžioje Mergelė pasijus turinti detektyvo sugebėjimų ir užsimanys ištirti kai kurias paslaptingas problemas, kurios pastaruoju metu nedavė jai ramybės. Iškiliu protu ir išradingumu pasižyminti Mergelė sugebės atskleisti visas jas dominančias paslaptis. Šią savaitę bus tinkamas metas spręsti bylas ir konfliktus, kurių geriausia neviešinti. Savaitės viduryje reikėtų skirti laiko tėvams ir sustiprinti santykius su jais. Jei jums reikia paramos, galite kreiptis į artimuosius ar įtakingus globėjus: jie tikriausiai jums mielai padės. Stenkitės veikti nuosekliai ir kryptingai, bet triukšmo, neatkreipdami į save pašalinių dėmesio. Savaitės pabaigoje neturėtumėte niekam skolinti pinigų: jie nebus sutartu laiku grąžint. Tą patį galima pasakyti ir apie jūsų asmeninį turtą. Pavyzdžiui, nepatartina duoti savo automobilio naudoti kitiems arba skolinti draugėms panešioti savo drabužių

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklėms savaitės pradžią patariama skirti savišvietai. Skaitykite rimtą literatūrą, kurioje gvildenami svarbūs pasaulėžiūros klausimai. Didės jūsų susidomėjimas kitų šalių ir tautų kultūriniais ir religiniais ypatumais. Keliaudami galite sužinoti daug naudingos informacijos. Savaitės viduryje jus gali įkvėpti susitikimas su draugais. Jei mažai bendraujate su draugais, tai gerų idėjų ir impulsų galite gauti iš internetinių ryšių, virtualų kontaktų, socialinių tinklų. Savaitės pabaigoje pasirūpinkite savo sveikata, laikykitės higienos taisyklių, kitaip galite užsikrėsti virusine infekcia.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Šią rugpjūčio savaitę Skorpionas lankytis pas odontologą, atlikti medicininius tyrimus ar planines chirurgines operacijas: organizmas puikiai susidoros su stresu, nes bus sustiprėjęs jo imunitetas ir sumažėjęs skausmo pojūtis. Šią savaitę Skorpionas trokš aštrių pojūčių ir naujų išgyvenimų. Palankus metas tiems, kurie užsiima profesionaliu sportu ar reguliariai treniruojasi. Santykiai su antrąja puse bus darnūs ir kupini abipusio supratimo. Šią savaitę galite ryžtingais pakeisti kokį nors netinkamą savo įprotį. Pavyzdžiui, jei norite mesti rūkyti, tai šiomis dienomis tą padaryti bus daug lengviau nei kitu metu. Savaitės pabaigoje įsimylėjusiam Skorpionui gali užeiti pavydo priepuolis. Būtina susivaldyti. Rūpinkitės savo ir partnerio jausmais, negriaukite santykių įtarinėjimais.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulys garsėja kaip kelionių mėgėjas. Šios savaitės pradžioje jį apims noras leistis į tolimas klajones Jei jau išnaudojote savo atostogas, tai nenusiminkite – romantiški nuotykiai jūsų vis tiek neaplenks. Greičiausiai būsite nusiteikę nerūpestingam laisvalaikiui. Šeimą turintis Šaulys taip pat negalės skųstis savo asmeniniu gyvenimu – jo santykiai su antrąja puse taps įdomesni ir šiltesni. Draugai jus gali pakviesti į ypatingą renginį: vestuves, jubiliejų ar šiaip šventinį vakarėlį. Niekur neikite vieni, be savo antrosios pusės. Savaitės pabaigoje pasirūpinkite ramybe šeimoje, kad jos nesutrikdytų jokie buitiniai rūpesčiai.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiai savaitės pradžioje greičiausiai norės ką nors kardinaliai pakeisti savo namuose, padaryti nedidelę perversmą, kažkokį atnaujinimą, pagražinti interjerą ar įsigyti pažangesnės virtuvės technikos.. Galbūt nuspręsite pradėti nuo baldų perstatymo bute. Tokiuose eksperimentuose nėra nieko blogo. Bandykite, planuokite – galite rasti geriausią jums tinkantį variantą. Savaitės viduryje bus palankios dienos sveikatai pagerinti. Jūsų kūnas turės stiprią imuninę sistemą ir galės aktyviai kovoti su įvairiausiais infekcijų sukėlėjais. Galite atlikti bet kokias medicinines ar grožio procedūras, grūdintis ir mankštintis. Savaitės pabaiga nelabai tinkama naujoms pažintims ir kelionėms. Saugokitės apgaulės. Geriau tą laiką praleisti siaurame šeimos rate.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šią rugpjūčio savaitę Vandeniams kils stiprus poreikis bendrauti su įdomiais, kūrybingais ir išsilavinusiais žmonėmis. Ir jis dažnai pateks į jūsų regėjimo lauką. Tai bus geras laikas intelektualinei veiklai, disputams, studijoms. Jei esate įsimylėję, tada jūsų jausmai sustiprės, o santykius su mylimu žmogumi nuspalvins švelnumas, dėmesys ir rūpestis. Šiomis dienomis negali kilti įtarimų dėl neištikimybės ir išdavystės. Savaitės vidurys jūsų meilei suteiks naują impulsą. Galbūt nuspręsite įteisinti savo santykius, jeigu to dar nepadarėte. Tai geras laikas sužadėtuvėms ir santuokai. Jūsų laukia daug malonių staigmenų ir džiugių potyrių. Savaitės pabaigoje nepasitikėkite žmonėmis, kuriuos sutinkate kelionėje ar gatvėje. Taip pat susilaikykite nuo apsipirkimų internetu.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Savaitės pradžioje Žuvims bus palankus metas įsigyti kompiuterinę įrangą, buitinę techniką ir elektroniką. Jei jau seniai planavote įsigyti nešiojamąjį kompiuterį ar muzikos centrą, dabar tam tinkamas metas. Šiuo laikotarpiu psichologinė atmosfera šeimoje pagerės. Jei gyvenate su tėvais, santykiai bus kuriami remiantis abipuse pagarba. Tai leis jums kartu išspręsti kai kuriuos ekonominius klausimus: pavyzdžiui, papuošti savo namus. Savaitės viduryje galėsite sėkmingai atsikratyti smulkių negalavimų. Šiuo metu tradiciniai gydymo metodai bus ypač veiksmingi. Taip pat neturėtumėte pamiršti higienos. Savaitės pabaigoje padidės traumų rizika. Būkite atsargūs dirbdami su aštriais daiktais.

2022 07 28 14:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt