antradienis, rugsėjo 27 d.
Savaitės horoskopas (rugpjūčio 22–28 d.)
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Savaitės horoskopas

Ši savaitė bus palanki aktyviems ir ryžtingiems. Sėkmė daugiausia priklausys nuo atvirumo, teisingumo ir atkaklumo ginant savo pozicijas ir propaguojant naujas idėjas. Savo aktyviais veiksmais galėsite daryti įtaką įvykių eigai ir nulemti tolimesnę jų raidą. Geras laikas permainoms, judėjimui, kelionėms. Tinkamas laikas mokytis, įgyti naujų žinių, bendrauti su mokytojais.

Stenkitės priimti savarankiškus sprendimus, ir kuo mažiau vadovautis kitų žmonių nuomone ir patarimais. Šiuo metu sustiprės polinkis į į perdėjimą, mažmožių sureikšminimą ir saviapgaulę

AVINAS

(03 21–04 20)

Šią rugpjūčio savaitę Avino laukia daug neįtikėtinų įvykių. Jis nežinos, ką manyti, nes jie netilps į jo įprastinę pasaulio suvokimo sistemą. Ir nereikia skubėti vertinti, netrukus daug kas savaime išaiškės. Tai nebūtinai atsitiks per minėtas septynias dienas, bet turės didelę įtaką Avimo asmenybei, paskatins jos vystymąsi.

Jam teks pasikankinti renkantis tolesnį kelią, priimant sprendimą keisti savo gyvenimą. Avinas pasijus atsidūręs kryžkelėje ir nežinos, kuriuo keliu toliau žengti. Juk nuo pasirinkimo priklausys tolesnis jo gyvenimas. Svarbu viską gerai pasverti.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučiui patartina būti atsargiam asmeniniuose reikaluose ir meilės srityje. Svarbu dabar niekam nepatikėti savo paslapčių, ypač artimiems draugams ar draugėms. Kitaip apie jo paslaptis sužinos visas pasaulis ir nemalonumai jam bus garantuoti.

Taip pat Jaučiui patartina būti atsargiam su maistu. Užkandžiauti kelionėje dabar griežtai draudžiama. Geriau nevalgyti pakelės maisto, nesilankyti kavinėse ir valgyklose. Valgyti galima tik naminį ir sveiką maistą, kitaip smarkiai nukentės jo virškinimo sistema.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šią rugpjūčio savaitę Dvyniams daugiausia džiaugsmo suteiks bendravimas su brangiais žmonėmis. Patartina kviestis savo sielos draugą į visus šios savaitės renginius, net į pasivaikščiojimus po parduotuves – būtent nuoširdūs pokalbiai ir bendri užsiėmimai suteiks gyvenimo pilnatvės pojūtį ir palaikys dvasinę pusiausvyrą.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžys šią rugpjūčio savaitę bus kupinas naujų idėjų ir stebins aplinkinius savo nepaprastu įžvalgumu bei protingu vykstančių įvykių suvokimu ir vertinimu. Į jo nuomonę bus atsižvelgiama, sustiprės Vėžio autoritetas kitų akyse. Jam tai bus darbo ir įsipareigojimų vykdymo savaitė, tačiau rūpesčiai ir triūsas jo neišvargins.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šią savaitę Liūtas pasieks neįtikėtinų aukštumų meilės, flirto, bendravimo ir gundymo srityje. Jis paslėps savo dantis, o įniršį pavers lengvu sąmoju. Liūtui tai bus vasarinis švelnumo ir meilės troškimo etapas, jis nebenorės pykti, keršyti ir valdyti.

Liūtas gali pradėti „romaną su tęsiniu“ arba apsiriboti trumpalaikiu nuotykiu. Viskas priklausys nuo jo moralinių nuostatų.

Didelį dėmesį Liūtas skirs savo išvaizdai, norės pakeisti visą garderobą, negailės pinigų asmeninėms išlaidoms.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelei ši rugpjūčio savaitė bus ginčų, diskusijų, debatų ir kivirčų metas. O kiek jie bus jai naudingi ar neigiami, priklausys nuo jos pačios nuotaikų ir dvasinės pusiausvyros, kuri bus labai nepastovi. Pasekmės gali būti bet kokios: nerūpestingas pokalbis linksmoje kompanijoje gali išsirutulioti iki kivirčo ir dokumentų pateikimo teismui. Mergelė aršiai gins savo nuomonę, konfliktuos su oponentais.

Galimi sprando, pusiaujo ar nugaros skausmai bei surakinimai.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šią rugpjūčio savaitę Svarstyklėms gresia nesėkmės siekiant karjeros. Padaugės psichologinių problemų, gali apimti depresinės nuotaikos.. Patarti pasistengti neišlieti pykčio ant šeimos narių, Tai sukeltų nesibaigiančius kivirčus, nesusipratimus, barnius dėl smulkmenų.

Druskos vonios ir masažas padės atsipalaiduoti, o vitaminų gausus maistas sustiprins sveikatą. Atitrūkti nuo šeimyninių problemų padės susitikimais su draugais.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionui tai bus agresyvių instinktų ir savo galimybių išplėtimo metas. Šią rugpjūčio savaitę jam visko bus per mažai. Jam neužteks sekso, pinigų, pagarbos, pramogų. Jis nuolat jaus alkį ir norės užkandžiauti. Jis įsigeis nusipirkti tokį daiktą, kokį turi jo kaimynas ar kolega.

Šią savaitę Skorpionas daug gilinsis į save, bet negalės susigaudyti. Jis norės eiti, nežinia kur, surasti ir pasiekti, nežinia ką.

Jis tarsi sieks žvaigždžių danguje, nes tai, aks yra šalia, jam atrodys per daug paprasta ir banalu.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Ši rugpjūčio savaitė Šauliui bus palanki plėsti savo akiratį, mokytis, siekti intelektualinių aukštumų Jis trokš tapti išmintingesnis ir geriau susigaudyti pasauliniuose įvykiuose, įgyti daugiau gyvenimiškos patirties.

Pagaliau jis suvoks, kiek mažai iš tikrųjų žino, moka ir supranta. Šaulys atsikratys savo ankstesnės visažinio, pasaulio teisuolio pozos ir pradės svarstyti, kur ir kokiu būdu jis galėtų dabar kibti į mokslus. Papildoma išsilavinimas bus puiki jo investicija į ateitį. Nors apčiuopiamos naudos iš to jis gaus negreit, bei ji bus didelė.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiui šią rugpjūčio savaitę reikėtų sumažinti beprotišką gyvenimo tempą. Jis turės stabtelėti ir ištaisyti senas klaidas, padarytas ne tik jo paties, bet ir bendradarbių bei artimųjų.

Be to, nuo savaitės vidurio jis gali planuoti sau poilsio pertrauką, nes darbai nesiseka, kils problemų, nesusipratimų su kolegomis. Ši laikotarpį geriau išlaukti, nieko neforsuojant. Bus naudinga pasirūpinti savo kūnu, laikytis dietos, stebėti savo fizinę būklę.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenis šią rugpjūčio savaitę įgaus daugiau asmeninio žavesio. Aplinkiniai ims juo labiau pasitikėti ir simpatizuoti jam. Vandeniui gali tekti nuveikti neeilinių dalykų, spręsti neįprastas problemas. Taip pat jis ims labiau gilintis į savo emocijas, stengsis pažinti supančią tikrovę per savo jausmų prizmę. Jis taps jautresnis į labiau pažeidžiamas nei anksčiau.

Savaitės pabaigoje jis pajus nuovargį ar nedidelį negalavimą.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šią savaitę Žuvys stengsis atsiriboti nuo visko ir pamąstyti vienumoje. Jos norės įsigilinti į save ir geriau suprasti savo būseną. Žuvys ims sąmoningai vengti triukšmingų vakarėlių ir didelių žmonių minių, kurios jas smarkiai erzins ir vargins.. Gerai jos galės jaustis tik siaurame artimų žmonių rate.

Šis metas kels pavojų santykiams su partneriu, kuriam bus sunku suprasti artimo žmogaus būseną. Negalima manyti, kad Žuvys jausis vienišos ir nesuprastos. Tiesiog jas trauks vienatvė, laukinė gamta. Jos norės atitrūkti nuo visuomenės ir civilizacijos.

2022 08 19 13:55
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt