antradienis, rugsėjo 22 d.
Savaitės horoskopas (rugpjūčio 24–30 d.)
Alfa.lt

Ši savaitė bus palanki dalykinio pobūdžio klausimams spręsti. Bus naudinga dirbti vienoje komandoje su kolegomis. Darnus bendradarbiavimas gali duoti gerų rezultatų. Venkite konfliktų, ginčų ir lažybų. Finansiniuose reikaluose patartinas santūrumas. Reikėtų susilaikyti nuo neplanuotų pirkinių.

AVINAS

(03 21–04 20)

Žvaigždės pataria kuo daugiau laiko skirti mokymuisi ir analizavimui. Jei manysite, kad viską žinote, galite sau kaip reikiant pakenkti, todėl pasistenkite, kad taip nenutiktų. Palankus metas pradėti lankyti kursus ar mokytis savarankiškai – įgytos žinios ateityje jums tikrai pravers. Jei pajusite nuovargį, raskite laiko kokybiškam poilsiui – išvykite į gamtą ar suplanuokite trumpas atostogas. Atitrūkę nuo darbų galėsite pasisemti kur kas daugiau jėgų, todėl naujų sumanymų įgyvendinimas bus gerokai sklandesnis.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Ne viskas, ką suplanuosite, eisis pakankamai sklandžiai, todėl galite pasijusti bejėgiai. Vis dėlto, žvaigždės pataria nenukabinti nosies, ir tęsti pradėtus darbus. Už pastangas visuomet yra tinkamai atlyginama, tačiau tam kartais prireikia šiek tiek laiko. Neleiskite, kad jus užvaldytų neigiamos emocijos, ir bent truputį save palepinkite nedideliais malonumais.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Jei esate numatę savo gyvenime ką nors pakeisti, dabar tam bus tikrai palankus metas. Žvaigždės šypsosis tiems, kurie nebijos rizikuoti, ir bus nusiteikę šiek tiek padirbėti. Energijos jums tikrai netrūks, todėl tereikės ryžto ir šiek tiek pastangų: tai, kas anksčiau atrodė kaip tolima svajonė, šiuo metu gali tapti realybe, todėl nepražiopsokite savo šanso. Jei kurį laiką atidėliojote verslo keliones ar svarbius susitikimus, dabar vertėtų susiimti – tai bus tikrai į naudą.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Bendravimas su aplinkiniais žmonėmis gali būti gana sudėtingas, todėl norėsite nuo visko atsiriboti ir tiesiog pasimėgauti buvimu gamtoje. Tą įgyvendinti nebus taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, todėl klausykitės savo vidinio balso, ir elkitės taip, kaip jums atrodo geriausia. Tikėtina, kad pabuvę vien tik su savo mintimis į viską imsite žvelgti visai kitomis akimis, todėl santykiai su jus supančiais žmonėmis taps kur kas geresni.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Ieškosite galimybių, kaip įgyvendinti naujus sumanymus, ir čia gali tekti susidurti su šiokiais tokiais nesklandumais. Tikėtina, kad vieniems įveikti tam tikras užduotis gali būti gana sudėtinga, todėl nebijokite prašyti draugų ar giminaičių pagalbos. Tikėtina, kad ir jiems greitu metu prireiks jūsų paslaugų, todėl tikrai neliksite skolingi.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Ieškosite būdų, kurie jums padėtų nusiraminti. Įtampos tikrai netrūks, todėl svarbiausia yra tai, kaip jūs su ja kovosite. Nors šiuo metu jūsų problemos atrodys tikrai nemenkos, tačiau po kurio laiko jas prisiminsite su šypsena, todėl per daug dėl to nerimauti tikrai nereikėtų. Žvaigždės pataria tiesiog atlikti jums priklausančias užduotis ir kuo mažau sukti galvą dėl nesėkmių.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Atrodys, kad jūsų pastangos nesulaukia tinkamo įvertinimo, tačiau žvaigždės pataria nesustoti ir judėti į priekį. Jus gali maloniai nustebinti netikėta draugų ar net nepažįstamų asmenų pagalba, kuri turės ženklų poveikį netolimai ateičiai. Šiuo laikotarpiu netrūks įvairių darbo ir laisvalaikio pasiūlymų, kuriuos teks kruopščiai atsirinkti. Nors apsispręsti gali būti gana sudėtinga, tačiau tuomet, jei skirsite šiek tiek laiko privalumų ir trūkumų analizei, priimti sprendimą galėsite gerokai paprasčiau.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Džiugins kasdienės smulkmenos: atrodys, kad žvaigždžių siunčiamų dovanų tikrai nestinga, todėl jausitės pakylėti, ir galėsite tiesiog kalnus nuversti. Šiuo laikotarpiu įvairios veiklos tikrai netrūks, tad tuomet, jei pristigsite motyvacijos ar jėgų, bent valandėlę atsitraukite, ir pasilepinkite savo mėgstama veikla. Tai padės jums pasisemti jėgų, ir vėl galėsite džiaugtis pakankamai dideliu darbo produktyvumu.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Jūsų laukia džiaugsmingas laikotarpis. Nors visai neseniai atrodė, kad iš esamos padėties nėra jokios išeities, tačiau dabar viskas atrodys kitaip. Tikėtina, kad rasite naujų pajamų šaltinių, kurie padės įgyvendinti nedideles svajones, bei leis drąsiau planuoti ateitį. Nors esate pratę viską vertinti labai realistiškai, tačiau nebijokite svajoti – juk kartais svajonės ima ir išsipildo.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Žvaigždės žada tikrai malonias pažintis, todėl šis laikotarpis taps tikru išbandymu įsipareigojusiems asmenims. Turėsite įvertinti, kas jums yra svarbiau: nuotykiai ar santykiai su antrąja puse, todėl pasistenkite nepasiduoti pagundoms, kurios bus tikrai viliojančios. Darbinėje veikloje galimi smulkūs nesusipratimai, kurie temdys nuotaiką ir neleis atsipalaiduoti.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Pajusite jėgų stygių, todėl bus sudėtinga planuoti ir darbus, ir laisvalaikį. Nors šiuo metu įvairios veiklos tikrai netrūks, tačiau atrodys, kad niekam nesate nusiteikę. Per daug savęs nekankinkite: jei turite galimybę, pasiimkite atostogas, kurių metu pasisemsite naujų jėgų, ir vėl galėsite nuversti kalnus. Neatsisakykite progų išeiti pasilinksminti: žvaigždės jums žada tikrai malonias pažintis.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Gali užplūsti gana negatyvios mintys, tačiau tik nuo jūsų priklausys, kaip su tuo susidorosite. Turėsite galimybių pradėti naują veiklą, tačiau jus gali sustabdyti baimė ir nežinomybė. Žvaigždės bus palankios tik tiems, kurie neišsigąs naujų iššūkių ir stengsis judėti į priekį. Jei rinksitės kiurksojimą ant sofos, greitu metu teigiamų pokyčių tikrai neverta tikėtis. Jei būsite drąsūs ir savimi pasitikintys, jau labai greitai galėsite džiaugtis puikiais rezultatais.

Horoskopai.patarimupasaulis.lt

2020 08 21 08:29
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt