pirmadienis, spalio 18 d.
Savaitės horoskopas (rugpjūčio 2–8 d.)
tiesa.com
Pixabay.com
Savaitės horoskopas

Ši savaitė puikiai tiks ištaisyti visoms klaidoms, kurias padarėte paskutiniuoju metu ir darbe, ir finansų srityje, ir santykiuose.

Pasistenkite užbaigti visus užsilikusius darbus ir atiduoti skolas, kad sekmadienį – per mėnulio jaunatį – galėtumėte pasijusti laisvi, lengvi ir švarūs, pasiruošę naujiems žygdarbiams.

AVINAS

(03 21–04 20)

Galite tikėtis malonių naujienų, kurios jus motyvuos nesustoti pusiaukelėje. Jei kurį laiką vis pagalvodavote, kad jūsų įdirbis neduoda jokių rezultatų, dabar galėsite džiaugtis, kad viskas einasi gerokai sklandžiau. Jūsų užsidegimas įgyvendinti įvairius sumanymus bus tiesiog užkrečiantis: tikėtina, kad ir jūsų kolegos bus nusiteikę siekti kiek įmanoma geresnių rezultatų.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Stenkitės išlikti pozityvūs. Nors atrodys, kad ne viskas einasi pagal jūsų parengtą planą, tačiau žvaigždės pataria nebijoti šiek tiek pakoreguoti savo sumanymus. Nors tam tikrų idėjų gali tekti atsisakyti, tačiau visa tai jums bus į naudą. Jei bus sunku apsispręsti, kokiu keliu vertėtų eiti, nebijokite prašyti artimųjų patarimo: tikėtina, kad kartu galėsite priimti tinkamiausius sprendimus.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Džiaugsitės puikiais santykiais su aplinkiniais. Šiuo laikotarpiu turėsite galimybę užmegzti naujas pažintis ar pagerinti santykius su kolegomis ar artimais žmonėmis. Nuoširdūs pokalbiai padės jums geriau suprasti kitų žmonių motyvus ir tai leis pasiekti kur kas geresnių rezultatų. Jei savo darbovietėje jausitės nepakankamai įvertinti, nebijokite apie tai pasikalbėti su vadovu: tikėtina, kad labai greitai situacija pakryps į gerąją pusę.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šią savaitę vertėtų būti atidesniems ir pro akis nepraleisti net menkiausių smulkmenų. Didelė tikimybė, kad net ir nedidelės klaidos gali sukelti rimtas problemas, todėl pasistenkite, kad taip nenutiktų. Jei planuojate imtis naujos veiklos, kurį laiką vertėtų palūkėti: šiuo metu idėjų įgyvendinimas gali pareikalauti didesnių pastangų, todėl labai greitai prarasite motyvaciją. Raskite būdų, kurie jums padėtų atgauti jėgas ir vidinę ramybę: jau labai greitai gali tekti imtis didelių darbų.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Didžiausios sėkmės galės tikėtis kopiantys karjeros laiptais. Šiuo laikotarpiu galėsite sulaukti pripažinimo ir tikrai patrauklių pasiūlymų, kurie jus motyvuos dar labiau pasitempti. Dabar bus palankus metas prašyti pakelti atlyginimą ar keisti darbovietę: tikėtina, kad būsite tinkamai įvertinti ir netrukus galėsite džiaugtis pagerėjusia finansine padėtimi.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šis laikotarpis bus palankus dirbantiems finansų srityje. Turėsite progų sudaryti naujas sutartis ar pritraukti investuotojų, todėl tai tikrai džiugins. Jei vis pasvarstydavote apie atostogas, dabar bus tikrai palankus metas imtis jų planavimo. Nors dienotvarkė vis dar bus ganėtinai įtempta, tačiau mintys apie būsimas atostogas motyvuos dar labiau pasistengti ir profesinėje srityje pasiekti kiek įmanoma geresnių rezultatų.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Turėsite progą įgyvendinti savo didžiausią svajonę. Nors kelias į sėkmę tikrai nebuvo lengvas, tačiau dabar atrodys, kad viskas einasi be didesnių jūsų pastangų, ir tai tikrai džiugins. Neabejokite savo sugebėjimais: dabar galite pasiekti tikrai puikių rezultatų, todėl nesustokite pusiaukelėje ir ryžtingai judėkite į priekį. Esate teisingame kelyje, ir jau labai greitai už visas pastangas jums bus tinkamai atlyginta.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Būsite nusiteikę pozityviai. Degsite nekantrumu kiek įmanoma greičiau įgyvendinti savo sumanymus, ir jūsų užsidegimas tikrai neliks nepastebėtas. Tikėtina, kad aplinkiniams tapsite pagrindiniu įkvėpimo šaltiniu ir kartu galėsite nuveikti kur kas daugiau. Nors energijos tikrai netrūks, tačiau žvaigždės pataria nepamiršti šiek tiek atsikvėpti, nes priešingu atveju galite labai greitai perdegti.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Mėgausitės saldžiais darbo vaisiais. Pagaliau galėsite sulaukti tinkamo įvertinimo, ir tai tikrai džiugins. Dabar net ir be didelių pastangų galėsite pasiekti pageidaujamų rezultatų, kurie tiesiog pranoks jūsų lūkesčius. Nors profesinė sritis šiuo metu tikrai džiugins, tačiau šeimoje galimi tam tikri nesusipratimai. Pasistenkite, kad nesutarimai neperaugtų į rimtą konfliktą, nes jį numalšinti gali būti labai sudėtinga.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Būsite ryžtingi ir nusiteikę siekti užsibrėžtų tikslų. Nors kelyje į sėkmę gali pasitaikyti nemalonių staigmenų, tačiau pasistenkite neprarasti motyvacijos ir neatsisakykite savo svajonės. Gali atrodyti, kad aplinkiniai jūsų atžvilgiu yra nusiteikę pernelyg priešiškai, tačiau vertėtų nepamiršti, kad viskas yra jūsų galvoje: jei išliksite pozityvūs, labai greitai paaiškės, kad jų ketinimai buvo netinkamai suprasti. Pasistenkite palaikyti puikius santykius su kitais žmonėmis, ir tai jums padės pritraukti dar didesnę sėkmę.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Turėsite progų įrodyti savo sugebėjimus. Jums netrūks nei motyvacijos, nei energijos, todėl galėsite pasiekti tikrai puikių rezultatų. Jei vis atidėliodavote tam tikrų sumanymų įgyvendinimą, dabar žvaigždės pataria imtis ryžtingesnių veiksmų. Nors darbų pradžia gali pareikalauti nemažai pastangų, tačiau jus supantys žmonės bus nusiteikę geranoriškai ir pasiūlys savo pagalbą. Neatsisakykite pasidalinti darbais: nors galite jaustis skolingi, tačiau ateity tikrai turėsite progų atsidėkoti.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Būsite motyvuoti nuveikti kiek įmanoma daugiau, ir jūsų užsidegimas tikrai neliks nepastebėtas. Tikėtina, kad jūsų pastangos bus tinkamai įvertintos, todėl galėsite džiaugtis kur kas geresne finansine situacija. Jei svarstote keisti savo darbovietę, dabar bus palanku pasidairyti darbo skelbimų ir nuvykti į darbo pokalbį. Žvaigždės žada palankų metą vadybininkams, finansininkams ir verslininkams: dabar šių profesijų atstovai galės įrodyti savo sugebėjimus ir sulaukti tikrai įdomių pasiūlymų.

Patarimupasaulis.lt

2021 07 29 12:09
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt