penktadienis, spalio 7 d.
Savaitės horoskopas (rugpjūčio 29–rugsėjo 4 d.)
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Savaitės horoskopas

Šios savaitės darbo dienos bus itin produktyvios dalykinei veiklai. Šiuo laikotarpiu galėsite efektyviai vesti derybas, bendrauti su partneriais sąžiningai ir atvirai, remdamiesi faktais, sudaryti racionalias sutartis.

Sprendimai bus gerokai praktiškesni,o visos idėjos dabar bus gerai apgalvotos. Didesnis dėmesys bus skiriamas detalėms, todėl sumažės klaidų planuojant ir priimant sprendimus. Darbas su dokumentais bus sėkmingas.

Verta atkreipti dėmesį į tai, kad šią savaitė sustiprės motyvacija ir noras dirbti, bus galima užsiimti intensyvia veiklą, stiprinti valią ir ištvermę.

Štai kodėl dabar tikėtina sėkmė darbe ir karjeroje. Galėsite sudaryti pelningus finansinius sandorius, sėkmingai plėtoti bendravimą su įtakingais žmonėmis.

Savaitgalį sumažės sugebėjimas objektyviai įvertinti situaciją. Šiuo metu netikėkite žodžiais ir pažadais. Intelektualus bendravimas su kitais žmonėmis ir bendra veikla bus kiek sunkesnė nei įprastai.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinui savaitės pradžioje patariama būti atidesniam artimiesiems. Jei turite vaikų, gali tekti nerimauti dėl jų elgesio. Romantiškuose santykiuose vertėtų pagalvoti, ar mylimajam patiks staigmena, kurią jam ruošiate. Kūrybingiems žmonėms bus sunku sutelkti dėmesį į vieną dalyką. Jums bus būdingas polinkis mesti pradėtus darbus, metimas, kūrybiniai ieškojimai ir tam tikras minčių padrikumas. Nuo savaitės vidurio sustiprės santuokiniai ir partnerystės ryšiai. Galėsite ramiai ir blaiviai aptarti bet kokius klausimus. Sėkmingai spręskite buitines ir ekonomines problemas. Tai palankus metas bendram buitinės technikos valymui ir remontui. Savaitgaliais būkite atsargūs vartodami vaistus, nemaišykite jų ir nesuklyskite dozuodami.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis savaitės pradžioje gali patirti konfliktų šeimoje ir su būstu susijusių problemų. Jei įteisinate savo teises į nekilnojamąjį turtą ar sprendžiate paveldėjimo klausimus, dėl to gali kilti nesutarimų su artimaisiais. Kitas vaidų šaltinis bus netvarka namuose ir diskusijos, kas turi valyti.

Nuo savaitės vidurio prasideda meilės ir romantiškų santykių klestėjimas. Šiomis dienomis bus gera būti kurorte prie šiltos jūros, pailsėti arba linksmintis ir pramogauti gamtoje.

Vienišas Jautis kelionėje gali sutikti priešingos lyties atstovą, su kuriuo užsimegs audringas romanas. Bendravimas su vaikais suteiks daug malonių akimirkų. Savaitgaliais neįžeiskite mylimojo įtarimais ir pavyduliavimu.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniams savaitės pradžia bus nepalankus metas kelionėms ir bendravimui su žmonėmis. Jei turite asmeninį automobilį, šiuo laikotarpiu nepatartina daug važinėti. Kelyje galite susidurti su nenumatytomis kliūtimis: pavyzdžiui, įstrigti kamštyje ir dėl to pavėluoti į svarbų susitikimą. Taip pat gali sugesti automobilis. Santykiai su kaimynais ar pažįstamais pablogės dėl neatsargiai išsakytų kritinių pastabų. Nuo savaitės vidurio santykių problemos išnyks. Daugelį ginčytinų klausimų dabar galima išspręsti lengvai ir be komplikacijų. Tai ypač pasakytina apie problemas, susijusias su paveldėjimu ir kartų santykiais šeimoje. Tačiau pasistenkite iki savaitgalio suspėti išspręsti visus šeimos reikalus.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Savaitės pradžioje Vėžiui didžiausias rūpestis bus materialinių ir finansinių klausimų sprendimas. Gali padidėti jūsų išlaidos, o tai privers planuoti biudžetą taip, kad neišleistumėte per daug pinigų. Neatmetama galimybė, kad suges elektroninė įranga ar kompiuteriai ir dėl to gali atsirasti papildomų išlaidų.

Nuo savaitės vidurio prasidės palankus laikotarpis pašlijusių santykių su kaimynais, artimaisiais ar partneriais atkūrimui. Tai susitaikymo ir bendradarbiavimo su aplinkiniais metas. Galbūt būsite pakviesti iškylauti už miesto ir gerai praleisite laiką. Savaitgalį nepatartina leistis į tolimas keliones.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Savaitės pradžioje Liūtui patartina pasirūpinti savo sveikata. Pirmiausia reikėtų apsisaugoti nuo perkaitimo ir skersvėjų, nes padidės peršalimo ligų tikimybė. Per daug nenuvarginkite akių: tai gali sukelti galvos skausmą.

Taip pat šiomis dienomis gali sužlugti anksčiau planuota kelionė. Nuo savaitės vidurio padidės jūsų materialinės galimybės. Šiomis dienomis palanku planuoti didelius pirkinius. Geras metas ir ligų gydymui bei profilaktikai: sustiprės organizmo atsparumas ir imunitetas, o tai padės įveikti bet kokius negalavimus. Savaitgalį patartina neplanuoti apsipirkimo, nes grės rizika pamesti, prarasti ar netinkamai išleisti pinigus.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelės ženklo atstovai, kurie palaiko romantiškus santykius, savaitės pradžioje turėtų būti labai atidūs ir atsargūs, kad išvengtų gresiančių konfliktų. Tikėtina priežastis – įtarinėjimai ir nepasitikėjimas savo mylimuoju. Jums gali atrodyti, kad jis kažką nuo jūsų slepia arba gyvena dvigubą gyvenimą. Taip pat nepalankus metas slaptiems intymiems pasimatymams. Patartina būti atviriems, rūpestingiems ir labiau pasitikėti mylimu žmogumi. Nuo savaitės vidurio prasideda kūrybinio pakilimo laikotarpis. Jausitės taip, lyg prieš jus tuoj turėtų atsiverti naujos perspektyvos ,ir būsite pasiruošę drąsiems savarankiškiems veiksmams. Meilės santykiuose sustiprės jausmai ir sutarimas. Jūsų santykiai bus kupini švelnumo ir aistros. Tačiau savaitgalį gali kilti tam tikrų bendravimo problemų, todėl į diskusijas opiais klausimais geriau nesivelti.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklėms savaitės pradžioje nerekomenduojama į namus parsivesti draugų. Dėl to gali spontaniškai pablogėti santykiai su artimais giminaičiais ir šeimos nariais, taip pat ir su draugais. Nuo savaitės vidurio jausite padidėjusį ramybės ir vienatvės poreikį. Palankus metas vykti į ramią sodybą ar sanatoriją, įsikūrusią ant upės ar ežero kranto, kur galėsite atsipalaiduoti dvasiškai ir fiziškai, ramiai apmąstyti ir suvokti pastarojo meto įvykius. Šiomis dienomis kils susidomėjimas šeimos istorija. Galbūt jūs sužinosite ką nors naujo, kas buvo iki šiol nuo jūsų slepiama. Savaitgalį prieš miegą pasivaikščiokite gryname ore, kad išvengtumėte nemigos.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Savaitės pradžioje Skorpionui nepatartina spręsti reikalų, susijusių su verslo sutartimis ir dokumentais. Laukdami vairuotojo pažymėjimo ar paso galite susidurti su biurokratiniais trukdžiais. Reikalų tvarkymus, susijusius su dokumentų registravimu, geriau atidėti vėlesniam laikui. Nuo trečiadienio iki savaitės pabaigos bus geras metas, kai patirsite daug naujų malonių potyrių. Teigiamas draugiškos aplinkos vaidmuo išaugs. Būsite pakviesti į dominančius klubus, draugiškus vakarėlius, iškylas. Būtinai sutikite, nesigailėsite dėl laiko, praleisto su draugais. Tačiau savaitgalį geriau praleisti su šeima ir artimaisiais.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Nors Šaulys mėgsta keliauti, šios savaitės pradžioje turistinės kelionės vargu ar suteiks daug džiaugsmo. Greičiau, priešingai. Jei šios dienos jus užklupo atostogaujant prie jūros, neskubėkite užmegzti kurortinių romanų ir leisti pinigų dovanoms ir skanėstams. Jūsų romantiški santykiai, vos prasidėję, gali labai greitai ir liūdnai baigtis. Nuo savaitės vidurio prasidės palankus metas darbiniams laimėjimams, socialinio ar profesinio statuso kėlimui. Tam tikrais atžvilgiais tapsite ryškesne ir garsesne figūra savo kolektyve. Galbūt jums bus pasiūlytas naujas darbas su aukštesniu atlyginimu. Savaitgalį su tėvais ar artimais giminaičiais rimtų klausimų geriau neaptarinėti.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiui šią savaitę padidės smulkių buitinių traumų tikimybė. Stenkitės būti atsargūs ir neskubėkite ruošdami maistą. Dar viena šių dienų problema – emocinė įtampa ir stresas. Dėl padidėjusio dirglumo ir nestabilios jūsų nervų sistemos gali kilti rimtų šeimyninių konfliktų, kurie užsitęs ilgai. Stenkitės kontroliuoti savo reakcijas. Nuo savaitės vidurio pajusite jėgų ir optimizmo antplūdį. Jūsų intelektiniai gebėjimai smarkiai sustiprės, o tai teigiamai paveiks žinių kaupimo ir mokymosi procesus.. Tai taip pat bus geras laikas keliauti. Galbūt sutiksite žmogų, kuris prisidės prie jūsų dvasinio augimo. Savaitgalį pasimatymų geriau neplanuoti.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Savaitės pradžioje gali pablogėti Vandenio santuokiniai santykiai. To priežastis bus tam tikra informacija, kuri neigiamai paveiks jūsų reputaciją. Stenkitės nesivelti į jokius slaptus reikalus, tyrimus, nesikišti į svetimas problemas, kurios jūsų neliečia. Visa tai gali padidinti įtampą santykiuose su partneriu ir kitais žmonėmis. Nuo trečiadienio Vandenio nuotaika pagerės, jis pajus tam tikrą vidinį pakilimą ir polinkį į romantiką. Šiuo metu geriau skirti daugiau dėmesio nuolatiniam partneriui ir neieškoti atsitiktinių ryšių. Šiomis dienomis gali pasireikšti ir jūsų ekstrasensiniai gebėjimai, galėsite daryti įtaką kitiems žmonėms savo minčių ir valios galia. Savaitgalį verčiau nesinaudoti kreditine kortele.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Savaitės pradžioje Žuvims nerekomenduojama lankytis sporto klubuose ir treniruotis su komanda. Pagrindinė šio įspėjimo priežastis – šiuo metu padidės traumų tikimybė: galite pažeisti raumenis, sąnarius ar išsinarinti galūnes. Be to, tai ne pats tinkamiausias metas generaliniam namų valymui. Nejausite savyje pakankamo motyvuojančio impulso, todėl rizikuojate pradėti darbus ir juos užmesti, palikdami po savęs dar didesnį chaosą. Nuo trečiadienio bus puikus metas gerinti santuokinius ryšius. Jūsų santykiai taps gerokai darnesni, jei su partneriu ramiai ir nuoširdžiai išsikalbėsite, aptarsite ateities planus. Savaitgalis bus nepalankus dalyvauti grandioziniuose renginiuose, vestuvėse ar jubiliejuose. Geriau jį praleisti kartu susavo artimiausiu žmogumi.

2022 08 25 13:32
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt