ketvirtadienis, rugpjūčio 18 d.
Savaitės horoskopas (rugpjūčio 8–14 d.)
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Savaitės horoskopas

Šią savaitę visiems Zodiako ženklams verta dažniau patiems imtis iniciatyvos. Dabar tai bus sveikintina ir lems sėkmę jūsų darbuose. Svarbus bus ir gebėjimas apginti savo nuomonę bei tvirta gyvenimo pozicija

Šią savaitę sustiprės daugumos žmonių polinkis į romantiką. Tai bus puikus laikas naujoms pažintims, nes padidės tikimybė sutikti sielos draugą. Pasimatymai bus įsimintini ir labai romantiški, o meilės pareiškimai – įspūdingi. Taip pat padidės susidomėjimas poezija, dainų tekstais, muzika, vaizduojamaisiais menais. Tai puikus laikas parodyti savo kūrybiškumą.

Santykiuose su antrąja puse daugiau dėmesio skirkite pasitikėjimui ir pagarbai, stenkitės suprasti ir pastebėti savo partnerio dvasines ir moralines vertybes. Dėl to santykiai taps neįprastai šilti ir harmoningi.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas savaitės pradžioje bus kupinas jėgų ir nejaus nuovargio. Jo sveikatos būklė bus sustiprėjusi, o tai teigiamai paveiks darbingumo lygį. Apetitas padidės, todėl šiomis dienomis nepatartina nei laikytis dietos, nei persivalgyti. Palankus metas įsigyti buitinei technikai, šviestuvams, užuolaidoms.

Avinui patartina pasistengti parodyti daugiau dėmesio ir rūpesčio artimiesiems. Ši savaitė reikalaus būti atsakingam ir praktiškam. Savaitės viduryje Avinas gali susidurt su išorinėmis aplinkybėmis, kurios trukdys jo iniciatyvoms. Galimos konfliktinės situacijos su autoritetingu ir įtakingu žmogumi. Svarbu kontroliuoti savo žodžius..

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis savaitės pradžioje turės laiko drąsiems sprendimams. Visų pirma, tai taikoma tiems šio Zodiako ženklo atstovams, kurie išgyvena įsimylėjimo laikotarpį. Jie gali drąsiais atverti savo jausmus mylimam asmeniui. Po to jiems nutiks daug džiaugsmingų įvykių.

Turintiems vaikų šio Zodiako ženklo atstovams reikėtų skirti jiems daugiau dėmesio. Galima nuvesti vaiką į cirką, teatrą ar zoologijos sodą, padaryti jam ką nors malonaus ir įsimintino. Tai padės sustiprinti ryšį su vaiku ir pagerinti santykius su juo.

Savaitės vidurys gali būti susijęs su tam tikrais sunkumais. Svarbu saugoti savo nervų sistemą. Stresas ir įtampa gali neigiamai paveikti sveikatą. Taip pat šis laikas nepalankus turistinėms kelionėms. Savaitės pabaigoje Jautis gali iš toli sulaukti gerų naujienų, kurios įkvėps naujai pradžiai.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai savaitės pradžioje veikiausiai pavargs nuo triukšmingo bei audringo gyvenimo ir norės trumpam atsipalaiduoti, pabūti tyloje. Labai naudinga turėti vietą, kur galima būtų atitrūkti nuo išorinio pasaulio ir ramiai apmąstyti paskutinių dienų įvykius. Ši savaitė bus tinkamas metas dvasinėms praktikoms. Meditacija ar maldos dabar bus naudingesnės sielai nei kitomis dienomis.

Savaitės pradžioje ar pabaigoje būtinai reikėtų skirti porą valandų sportui, plaukiojimui baseine ar apsilankymui pirtyse. Toks aktyvus poilsis bus labai naudingas sveikatai.

Antroje savaitės pusėje padidės traumų pavojus, todėl reikia labai atsargiai dirbti su aštriais įrankiais.

Jei neturite nuolatinio partnerio, savaitės pabaigoje galite užmegzti romantišką pažintį.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Savaitės pradžia Vėžiui bus palankus metas aktyviam draugiškam bendravimui. Galbūt jis bus pakviestas į iškylą ar draugišką vakarėlį. Tokiu atveju reikėtų sutikti be dvejonių. Jis patirs naujų įspūdžių ir smagiai pasilinksmins. Padidės tikimybė sutikti naujų įdomių žmonių.

Savaitės viduryje gali pablogėti santykiai su antrąja puse ir verslo partneriais. Patartina nediskutuoti ir neaptarinėti esamų problemų, nes tai dar labiau jas paaštrins. Dalyvavimas specialiuose renginiuose, šeimos šventėse ar draugų vakarėliuose kartu su gyvenimo partneriu paliks karčių nuosėdų. Savaitgalį geriausia praleisti dviese kartu su mylimu žmogumi. Tai padės sustiprinti ryšį ir išsiaiškinti bendravimo nesklandumus.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtas šią savaitę gali kelti sau drąsius tikslus ir veikti aktyviau. Tai bus geras metas praktiniam ambicingų užduočių įgyvendinimui. Seksis tvarkyti reikalus, susijusius su tiesiogine profesija, ir su bet kokiu kitu verslu ar veikla, kurią jis pasirinks sau kaip iššūkį.

Šiomis dienomis pagerės jo santykiai su artimaisiais, ypač su tėvais. Jeigu su jais buvo susipykęs, laikas žengti žingsnį susitaikymo link.

Savaitės viduryje gali susidaryti gana įtempta situacija. Bus daug darbų, kurių negalės atlikti. Dėl to gali pablogėti sveikata, apimti nuovargis. Kad to išvengtų, Liūtas turėtų laiku pasirūpinti savimi ir racionaliau eikvoti savo jėgas, reguliariai ilsėtis. Tik taip savaitės pabaigoje jis vėl galės pasiekti puikių rezultatų.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelei savaitės pradžioje rūpės rimti filosofiniai ar moraliniai klausimai. Ji jaus padidėjusį potraukį naujoms žinioms, norės mokytis. Studijuojantiems šio Zodiako ženklo atstovams lengvai seksis įsisavinti sudėtingą medžiagą ir perprasti tas temas, kurios anksčiau jiems atrodė nesuprantamos.

Ši savaitė bus palanki turistinėms kelionėms, pažinčiai su kitomis religinėmis ir kultūrinėmis tradicijomis. Suaktyvės internetinis bendravimas su draugais, gyvenančiais kituose miestuose ar šalyse.

Šią savaitę Mergelei griežtai draudžiama dalyvauti loterijose ar užsiimti azartiniais žaidimais, nes ji garantuotai pralaimės ir praras daug pinigų.

Ne pats tinkamiausias metas ir romantiškiems santykiams, nes jie baigsis kivirčais ir išsiskyrimu. Savaitės pabaigoje Mergelei verta įsiklausyti į nuomonę to žmogaus, kurį laiko savo autoritetu ir mokytoju.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklėms šiomis dienomis kils daug egzistencinių klausimų, todėl pats laikas užsiimti tyrimais ir išsiaiškinti tai, kas joms seniai neduoda ramybės. Sustiprės potraukis viskam, kas paslaptinga, uždrausta. Šiuo metu Svarstyklės gali pradėti skaityti ezoterinę literatūrą ar detektyvus.

Romantiški pasimatymai šiomis dienomis paliks pačius maloniausius įspūdžius. Savaitės viduryje gali pablogėti santykiai šeimoje ar su santuokos partneriu. Gali kilti konfliktas tarp artimųjų. Svarstyklėms patartina stengtis nesivelti į šeimyninius kivirčus ir tiesiog palaukti, nes po poros dienų viskas nurims savaime.

Šią savaitę bus palankus metas stambiems pirkiniams: nekilnojamam turtui, brangiems baldams ar buitinei technikai. Galima imti paskolą.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas šią savaitę galės sustiprinti savo santykius su partneriais. Tai galioja ne tik verslo partneriams, bet ir gyvenimo draugui.

Jo meilės sąjunga taps tvirtesnė, jei pradės kartu su mylimu žmogumi reguliariai aptarinėti bendras problemas, dalytis su juo savo rūpesčiais ir džiaugsmais. Labai svarbu mokėti susikalbėti, ieškoti ir rasti kompromisų, išklausyti kitą ir neapsiriboti tik savo nuomone. Jei Skorpionas turi gerą šeimos draugą, jis gali atlikti teigiamą vaidmenį harmonizuojant jo santykius.

Nuo savaitės vidurio gali nusilpti nervų sistema, Skorpionui bus sunku tramdyti savo emocijas. Dėl to santykiuose su aplinkiniais, ypač su kaimynais, giminaičiais, pažįstamais, gali kilti konfliktinių situacijų. Savaitgalį Skorpionas galės nusiraminti ir atgauti jėgas, jeigu jį praleis su savo šeima.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šią savaitę Šauliui patariama susirūpinti savo sveikata ir užsiimti jos profilaktika. Svarbu bus sustiprinti nusilpusią imuninę sistemą, kad gresiančios ligos atsitrauktų savaime. Palankus metas pradėti sveikatinimo procedūrų ciklą: pavyzdžiui, grūdinimąsi, plaukiojimą baseine, mankštinimąsi ant treniruoklių ar masažo seansus. Jeigu Šaulys dar neturi įsigijęs abonemento į sporto klubą, tai pats laikas tai padaryti.

Šią savaitę Šaulys gali užsiimti nuodugniu savo reikalų ir būsto tvarkymu, valymu, remontu. Visi aplinkos gerinimo ir gražinimo darbai jam seksis.

Savaitgalis tinkamas romantiškiems santykiams, tik reikėtų pasistengti su mylimu žmogumi nediskutuoti pinigų, dovanų ir pirkinių temomis: čia gali kilti rimtų nesutarimų.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiui ši savaitė bus palanki kūrybai, namų ir aplinkos tvarkymui,vaikų auginimui. Jis pajus, kad į daugelį dalykų sugeba pažvelgti iš įvairių pusių ir atrasti naujų sprendimų.

Šeimą turintį Ožiaragį džiugins vaikų elgesys. Atmosfera namuose bus maloni ir tolerantiška.

Ši savaitė bus gera romantiškiems santykiams. Galima lankytis koncertuose, eiti į kiną ar šokti. Ožiaragiui patartina stengtis nedaryti nieko, ko niekas neprašo. Iniciatyva yra gera, kai dėl jos susitarta iš anksto. Tai ypač taikytina šeimos ir giminystės ryšiams. Savaitės pabaigoje reikėtų pasistengti nustebinti mylimus žmones malonia staigmena. Tai gali būti kvietimas į mėgstamo atlikėjo koncertą ar kavinę.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenis šią savaitę daugiausia dėmesio skirs šeimai. Savo būstą jis stengsis paversti jaukiu lizdeliu. Galbūt jam kils noras kaip nors padidinti savo gyvenamąją erdvę arba padaryti ją patogesnę. Ši savaitė bus tinkamas metas atlikti bet kokius namų ruošos darbus su visa šeima. Vandeniui, turinčiam vasarnamį, sodininkystė ar daržininkystė suteiks daug džiaugsmo.

Savaitės viduryje Vandeniui patartina atsisakyti bendravimo su nemėgstamais žmonėmis. Jį gali pasiekti nemaloni informacija, į kurią neverta kreipti dėmesio. Geriau pačiam patikrinti faktus.

Savaitgalį verta praleisti namuose, pabendrauti su savo artimaisiais. Reikėtų aptarti ateities planus, apibendrinti praėjusio laikotarpio rezultatus, paskaičiuoti finansines šeimos biudžeto galimybes.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvų šią savaitę laukia daug kontaktų ir susitikimų. Nepaisant intensyvaus bendravimo, jos visur suspės, daugelis dalykų išsispręs stebėtinai lengvai ir greitai. Šiuo metu bus labai svarbūs asmeniniai ryšiai. Tai geras laikas susitaikyti su artimaisiais, kaimynais. Kai kas paprašys pagalbos, patarimo, teks padėti išspręsti svetimą problemą.

Santuokiniai santykiai taip pat taps konstruktyvūs ir harmoningi. Savaitės viduryje gali kilti finansinių problemų. Geri draugai ateis į pagalbą.

Žuvims patartina stengtis suvaldyti savo emocijas, kad išvengtų visai nereikalingų kivirčų. Kilus nesusipratimui, reikia nutylėti, būti kantrioms, palaukti porą dienų, nes viskas išsispręs savaime. Savaitgalį Žuvys patirs malonių išgyvenimų.

2022 08 04 16:32
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt